Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilk doktor randevumu aldım iki hafta sonraya. O zaman 8.haftamda olacagim inşallah. Gitmisken hem kese,hem kalp atışı,hem bebek 3 u birarada görmek istiyorum. Daha önceki hamileliklerimde kalp atışı yok vs gibi şeylerle karşılaştım erken gittiğimden dolayı. Artık yaşlı kalbim ( 38) bu adrenalini kaldıramayacağından geç gitmeye karar verdim😂 bana iyisiyle kötüsüyle ne diyecekse desin. Belli bi yaştan sonra inanın artık bunlarla uğraşmak istemiyor insan. Bu arada yeni testler şirin silik pozitifler görmek beni çok mutlu ediyor. Rabbim evlat isteyen hiç kimseyi evlatsiz bırakmasın. Güzel haberler almak,vermek dileğiyle öpüyorum kızlar
Ne yaşlısı daha çok genciz çıtırız biz 😅 (yaş 37 konuştu)

Yani ben cok hassasim evde biri varken kesinlikle olmazdi ama bi defa yumurtlamayi kaciramam napim

Bu arada sabahtan beri regl agrim var akinti oluyor tamam bu defa geldi diyorum bir bakiyorum gelen giden yok bu vanu test yaniltmis olmasin beni pazartesiye kadar bu agriyla olmazsam bitane daha yapcam
Yap canım tabiki çoğu kişi hamileliklerini öğrenmeden önce adet ağrısı çektiğini söylüyor sende neden olmasın

Öyle tabi,rabbim ol der ve olur bir bakacağım reglim bitsin ovü testine başlayacağım eğer hemen pik görünürse gebelik testi yapmayı düşünüyorum. Bakalım imkansız gözüyle bakmıyorum. Nasipte olduğu mu herşey mümkün. Yazınızı heyecanla ve mutlulukla okudum rabbim evladınızı size bağışlasın. 🤗🙏İnşallah gerçekten hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlarla müjdeleniriz🙏🤗
Kesinlikle öyle imkansız yok, moral motivasyon düşürmek yok. Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Aminnn inşallah gönülden edilen duaları Allahım geri çevirmez tez zamanda kavuştursun ❤❤🙏🙏🙏😍

Canımmm tebrik ederim sağlıkla kucağına al inş💕 ben bir şeyi merak ediyorum 15. Gün pik görünüyor. Sadece pik ve önceki günü değerlendirdiniz çatlamayı değerlendirmediniz sanırım dimi? Bizde 1 günü kaçırınca geriliyoruz nasip oldu mu oluyor işte ☺️
Canım 16 sı yumurtalama günüydü aynı günün gecesi yumurta çatladı ben ağrısından da hissettim testte de çıktı..o sebeple 16 sı iki test yapmıştım şöyleki 15 i ilişki oldu 16 sında da akşam 6 buçukta olmuştu yani yumurtlama ve çatlamanın arasında bir saatteydi..ertesi günü olmadı çünkü eşim nöbetçiydi eğer evde olsaydı 3 gün üst üste deniycektik.hatta üzüldük çatlamayı gördükten sonra yapmadığınız için ama kısmet işte . ilişki ile yumurtanın çatlama zamanı arasında 4 saat falan var belkide spermler canlı kaldı çatlamaya kadar .ama şöyle birşeyde var yumurtlamanın öncesi ve 2 gün sonrasında da tutma ihtimali varmışya o da olabilir 🤣

Test yaptın mı kuzum az önce şüpheleniyorum yazdığını okudum heyecanlandım 🙈🙈🙈
Dun sabah yaptim canim vanu diye bir erken gebelik testi negatif cikti ama internette bile satisi yok guvenemiyorum o yuzden. Hic belirtim yoktu dun ogleden sonra regl agrilarim geldi sanci cekiyorum o zamandan beri ama beyaz akinti disinda birsey yok anlamadim olmadan agrimazdi hic. Bugun dongumun 30. Gunu gecen ay 30. Gun regl olmustum

Canım sen doktora gittin mi kese için ne zaman gidicen bakmaya
Pazartesi sağlık ocağına gidip kan vericem önce. Kadın doğumdan da ayın 16 sına randevu alabildim en erken, o da son adet tarihime göre 5 hafta 4 günlük olacak inşallah bebişimde bi aksilik yoksa 🤗 kese görünür herhalde o zaman da dimi?

Pazartesi sağlık ocağına gidip kan vericem önce. Kadın doğumdan da ayın 16 sına randevu alabildim en erken, o da son adet tarihime göre 5 hafta 4 günlük olacak inşallah bebişimde bi aksilik yoksa 🤗 kese görünür herhalde o zaman da dimi?
Şimdi beta 48 saatte bir 2 ye katlanarak artarmış doktor sayıyı hesapladı katlayarak 19 una kesin kese belli olur o gün gel dedi..bir de yarın bende ikinci kez kan vericem dün 41 di yarın 80 i geçmesi gerekiyormuş yoksa anormallik vardır yanıma gel dedi doktor sonuca göre. Yarın bana yaz bakalım seninki kaç çıkıcak benimki kaç ☺️

Şimdi beta 48 saatte bir 2 ye katlanarak artarmış doktor sayıyı hesapladı katlayarak 19 una kesin kese belli olur o gün gel dedi..bir de yarın bende ikinci kez kan vericem dün 41 di yarın 80 i geçmesi gerekiyormuş yoksa anormallik vardır yanıma gel dedi doktor sonuca göre. Yarın bana yaz bakalım seninki kaç çıkıcak benimki kaç ☺️
Benim sonuç yarın hemen çıkmaz salıya kalır ya :KK43:

Kızlar ilk doktor randevumu aldım iki hafta sonraya. O zaman 8.haftamda olacagim inşallah. Gitmisken hem kese,hem kalp atışı,hem bebek 3 u birarada görmek istiyorum. Daha önceki hamileliklerimde kalp atışı yok vs gibi şeylerle karşılaştım erken gittiğimden dolayı. Artık yaşlı kalbim ( 38) bu adrenalini kaldıramayacağından geç gitmeye karar verdim😂 bana iyisiyle kötüsüyle ne diyecekse desin. Belli bi yaştan sonra inanın artık bunlarla uğraşmak istemiyor insan. Bu arada yeni testler şirin silik pozitifler görmek beni çok mutlu ediyor. Rabbim evlat isteyen hiç kimseyi evlatsiz bırakmasın. Güzel haberler almak,vermek dileğiyle öpüyorum kızlar
Aynı yaştayız🤩Şimdiden hayırlı olsun inşallah güzel haberlerle dönersin doktordan🥰 dişlerim ağrıyor demiştin ya başka belirtin var mıydı?

X