Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tes
Testler bu arada ilk idrarla değil hızlı gebelik testi günün 2 ci idrarla kaset test 3 cu idrarla çünkü hep unutuyorum ilk idrarla test yapmayi
Hızlı gebelik testı derken nasıl yanı ismimi hızlı gebelik testi? Farkılılıgı ne cok erkenmı tespıt edıyor

Hızlı gebelik testı derken nasıl yanı ismimi hızlı gebelik testi? Farkılılıgı ne cok erkenmı tespıt edıyor
Yani şu ovulasyon testleri varya yaninda hediye geliyor onlardan yaptim o uzun çubuk o işte ona hızlı gebelik testi dendiğini duymuştum yanlışta olabilir emin degilim o testin markası innovita diğer kaset testin markası oncomed

Ay bir tuhaf olur insan dimi😅 atraksiyon olur fenamı
Yani ben cok hassasim evde biri varken kesinlikle olmazdi ama bi defa yumurtlamayi kaciramam napim

Bu arada sabahtan beri regl agrim var akinti oluyor tamam bu defa geldi diyorum bir bakiyorum gelen giden yok bu vanu test yaniltmis olmasin beni pazartesiye kadar bu agriyla olmazsam bitane daha yapcam

Ben kendımı mıncıklıyorum munasıp iki yerimii işte agrı sızı varmı dıye gerısını sen anla😃
Kız benim göğüslerde hiç bişi yok ağrım yine kasıklarda sızı şeklinde var. Ama eski gebeliğimde ağrı çok daha fazlaydı. Aynı ağrı değil. Bide sivilcem git gide büyüdü selamı var 🤣

Benim kaset test 20 30 dakka sonra böyle oldu of daha oncekilerde hiç silik çizgi görmemiştim saatlerce beklesede biliyorum ilk 10 dakkadan sonrası baz alinmiyor ama ne bileyim dün hızlı gebelik testi yaptım ovulasyon testinin yaninda gelenlerden silik çıktı çok az pembemsilik vardı ama fotoda gozukmuyor ilk 10 dakka içinde cikmisti bu kaset testte 20 veya 30 dakka içinde çıktı adetime 6 gün var yumurtlamanın bugün 10 cu günü sizce varmıdır
Bence bekle iki gün beklesen bile eğer varsa beta yükselir bari biraz daha..istersen p.tesi sağlık ocağından bir test ver veyahut başka farklı bir marka daha test al evde yap

Yani şu ovulasyon testleri varya yaninda hediye geliyor onlardan yaptim o uzun çubuk o işte ona hızlı gebelik testi dendiğini duymuştum yanlışta olabilir emin degilim o testin markası innovita diğer kaset testin markası oncomed
Anladım canım bir gebenın gunlugındenmı sıparıs ettın testleri?

Kız benim göğüslerde hiç bişi yok ağrım yine kasıklarda sızı şeklinde var. Ama eski gebeliğimde ağrı çok daha fazlaydı. Aynı ağrı değil. Bide sivilcem git gide büyüdü selamı var 🤣
Gecen ay bende kasık agrısı bel agrısı gıbı bısey vardı testım bembeyazzzz çıktı ama ilk gebelikte benım komple sol bacağım kopacak gıbı agrıyordu ondan galıba dırek aynı belirtileri arıyorum arıyoruz 😌🥲

Gecen ay bende kasık agrısı bel agrısı gıbı bısey vardı testım bembeyazzzz çıktı ama ilk gebelikte benım komple sol bacağım kopacak gıbı agrıyordu ondan galıba dırek aynı belirtileri arıyorum arıyoruz 😌🥲
Benim 2 bacağım dizime kadar ağrıyor ama spordan olma ihtimali yüksek. Olmasa da canımız sağ olsun bee valla üzülmeyecem 🥰

Benim 2 bacağım dizime kadar ağrıyor ama spordan olma ihtimali yüksek. Olmasa da canımız sağ olsun bee valla üzülmeyecem 🥰
Aynen yaa canımız sağolsun dünyanın sonu deıl ya nasıp kısmet bıde hayırlısını ıstemek lazım neyı cok ıstersen o bızım ımtıhanımız olurmus

X