Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese iyi seneleeeeer :KK200:

Buralardan tatil sebebiyle 5 gün kadar yoktum, beklediğimden çok sayfa sayfa yazışmalar olmuş maşallah :nazar: Dolayısıyla ekleyeceklerimi bulmak çok mümkün değil ne yazık ki. Hem hamişliğinin haberini alan varsa onları, BAT tarihi değişen varsa onları, ve yeni eklenmek isteyen herkesin bugünden itibaren beni etiketleyerek SAT ve BAT tarihlerini yazmasını rica edeceğim.

Müjdeli haberler inşallah :anneadayı:
Akşama doğru kan vericem inşallah mutlu haberler verebilirim

Bazı tespit edebildiğim arkadaşları ekledim. Eksik olanlar yeniden söylerse çok mutlu olurum :KK200:

Soranlar olmuş, bu ay bu topic kapanıyor inşallah başka arkadaşlarım devam edecektir :KK200:

Buralardan tatil sebebiyle 5 gün kadar yoktum, beklediğimden çok sayfa sayfa yazışmalar olmuş maşallah :nazar: Dolayısıyla ekleyeceklerimi bulmak çok mümkün değil ne yazık ki. Hem hamişliğinin haberini alan varsa onları, BAT tarihi değişen varsa onları, ve yeni eklenmek isteyen herkesin bugünden itibaren beni etiketleyerek SAT ve BAT tarihlerini yazmasını rica edeceğim.

Hosgeldiiiin 🥰 evet sende listedesin olmasi gerektigi gibi canim 😉 sen yokken cogalmisiz baya

Benimde öyle tek çocuğum maddi imkanlardan dolayı kardeş düşünememiş annemler kısmet diyorum bu yüzden. Aynı senin gibi düşünüyorum yarın Allah korusun annem babam bu dünyadan göçünce yalnız kalacağım. Halbuki ne cok isterdim bi kardeşim ya da abim , ablam olsun.. Şimdi yani bebeğim bir yaşına girdiğinden beri kardeş düşünüyoruz. Öyle her ay sık sık denemedim ama iki seneyi geçti nasip olmadı. Genel anlamda bir sorun yokmuş gittiğim doktorlar öyle söylüyor ama birisi ilk sezaryene bağlı sorun kalmış olabilir, onu da en net rahim filminde görebiliriz demişti. Randevu almıştım geçen hafta ama grip olduğumdan toparlayamadım kendimi iptal ettim. Açıkcası doğumumdan sonra bağışıklığım cok düştü. Ya annelik yorgunluğundan bilemiyorum ama hasta olduğum da bekarken ki halim gibi çabuk toparlayamıyorum kendimi. Ya da saçma sapan hastalıklar yaşıyorum bazen bende alternatif tıbba yönelmel istedim hacamat randevum yarın inşallah şifa olur. Öyle yani. Nasipte varsa olur, benim için kış ayları genelde verimsiz ya oğlan hastalanıyo ya ben muhakkak bi soğukalgınlığı oluyor rutinde 😅😅😅
Benım maddı imkanlardan deılde benden önce ve sonra annemin düşükleri olmuş yumurtalıkları bıraz yavaş çalışıyormuş iki tane genç kardeşi vefat etmiş. Strese üzüntüye maruz kalmış o yüzden olmadı diyor bu stres işi cok etkılıyor gerçekten de gebe kalmayı rabbım evlatlarımıza kardeş nasıp etsın kızım için cok istiyorum bunu rabbbim bizden almış onlara versin inşallah o duyguyu. Benım işte annemın ikinci olmamış cok uğraşmıslar ondan korkuyorum bizzat annem yaşadığı için bu durumu ekstra hassasım bu konuda ama verende Allah vermeyende ondan gelen herseye amenna.benımde ilk hamılelıgim ilk denemede olmustu gecenlerde korunmayı bırakınca olmadı bu ikinci denemem insan ilkinde nasılsa ikinciside öyle olur sanıyor ama öyle deılmıs rabbım hayırlısını versın hakkımızda💓💓

Sat 20 Aralık bat 14 Ocak kuzum benıde eklermısın hosgeldın bu arada

Valla çoğalmışız kuşum ya, özlemişim sizleri gerçekten. Ekledim kendimi, bakalım nasip :KK200: Sen nasılsın nasıl geçti tatilin
Kuzum bir ayi degerlendirdim de tam pik ve catlama gunleri esimden ayri gecti. Okyanusu gecip derede boguldum mu diyeyim artik bilemedim 😄 nasip bekliyoruz bati seni de iyi gordum ama bizde seni ozledik😊

Benım maddı imkanlardan deılde benden önce ve sonra annemin düşükleri olmuş yumurtalıkları bıraz yavaş çalışıyormuş iki tane genç kardeşi vefat etmiş. Strese üzüntüye maruz kalmış o yüzden olmadı diyor bu stres işi cok etkılıyor gerçekten de gebe kalmayı rabbım evlatlarımıza kardeş nasıp etsın kızım için cok istiyorum bunu rabbbim bizden almış onlara versin inşallah o duyguyu. Benım işte annemın ikinci olmamış cok uğraşmıslar ondan korkuyorum bizzat annem yaşadığı için bu durumu ekstra hassasım bu konuda ama verende Allah vermeyende ondan gelen herseye amenna.benımde ilk hamılelıgim ilk denemede olmustu gecenlerde korunmayı bırakınca olmadı bu ikinci denemem insan ilkinde nasılsa ikinciside öyle olur sanıyor ama öyle deılmıs rabbım hayırlısını versın hakkımızda💓💓
Kuzum aynı durum bende de var. Annemin yumurtalıkları büyümüyormuş. Benim abim olmuş 12 sene sonra.

Kızlar bildiğiniz üzere geçen hafta pazartesi hamileliğimi öğrenince test yaptırmıştım betahcg 13.95 çıktı ayın 25 inde. Ayın 29 unda tekrar kan verdim 110.85 olmuş. Aradaki 3 gündeki artisim iyi değil mi. Çok düşük olunca ister istemez endişeye düşmüştüm.

Kuzum bir ayi degerlendirdim de tam pik ve catlama gunleri esimden ayri gecti. Okyanusu gecip derede boguldum mu diyeyim artik bilemedim 😄 nasip bekliyoruz bati seni de iyi gordum ama bizde seni ozledik😊
Ay yok ya bilmiyorum neden içimden bir ses senden iyi haberler alacağız diyor kuşum ya :KK200:
Beni unutmuşsunuz☺️ regl geçti kan tahlili vericem
Asla unutmadım, sizinle yazıştık kan tahlili vereceğinizi söylediniz diye bir daha rahatsız etmek istemedim. Gözüm hepinizin üzerinde :super::super:
Kızlar bildiğiniz üzere geçen hafta pazartesi hamileliğimi öğrenince test yaptırmıştım betahcg 13.95 çıktı ayın 25 inde. Ayın 29 unda tekrar kan verdim 110.85 olmuş. Aradaki 3 gündeki artisim iyi değil mi. Çok düşük olunca ister istemez endişeye düşmüştüm.
Hayatım iki katın da üstünde artmış işte çok iyi. Nolur hiç stres yapma sağlıkla ilerliyor şuan çok şükür. Bak gör keseni kalp atışını da birlikte duyacağız :dondurma::halay:

Kızlar bat 5 ocak. Çatlama 22 aralık. Bugün test yapsam çıkar mı acaba yok mu erken mi olur? ne dersiniz?

X