Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa çok erken çıkmış canım bana 1 haftaya demişlerdi. Bazen e nabızda görünmüyor ama benim tahlil sonuçları hastaneyi arayıp sorsam olur mu acaba?
Senin hastane özeldi sanırım web sitesinde yokmu sonuç sekmesi bana da on güne çıkar dediler canim ama erkek çıkmış bende soklardayim

Kizlaaar eşim doktoru aramış doktor ikindiye yakın zamanda yerinde olacakmış sanırım bugün doktora gidebilcegimmmmm heycan doruktaaa
Sizin orda ikindi ne zaman kız bizim burda şimdi okundu hadi guzzel haberlerle gel inşallah mumosum
Canınız cekmesin suan kısır yapıyorum bi tarafdan içimden geldi
Ahaaa yeee yavrum can bogazdann gelir
Haklısın aslında bebeğim.
Kolyeee.
Şimdi bu adanaliya adana burgusu yakışmaz miydi kızlar onu da doğum hediyesi alsın

Senin hastane özeldi sanırım web sitesinde yokmu sonuç sekmesi bana da on güne çıkar dediler canim ama erkek çıkmış bende soklardayim
Aradim canım protokol numarasını da aldım hastanenin lab sonuç kısmı açılmıyor, e nabiza da düşmemiş bakicam bi kaldım böyle
İnşallah sonuçlar iyidir canım ne yazıyor baktın mi hiç?

Aradim canım protokol numarasını da aldım hastanenin lab sonuç kısmı açılmıyor, e nabiza da düşmemiş bakicam bi kaldım böyle
İnşallah sonuçlar iyidir canım ne yazıyor baktın mi hiç?
Hiç strese sokma kendini caanim temiz çıkıyor çok nadir 35 yaş üzeri olanlar için riskli çıkabiliyor

Eklentiler

• IMG_20220323_140054.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 27
Yapmayın yavrularm ben ilk doğumda beleşe gittim hediyeyi geçtim adam bir çiçek bile alıp gelmemisti davar ben yandım siz yanmayın işleyin şimdiden
Ah be mavişim üzdün beni. Davara çok güldüm ahahhaah Yavrum bu kadar kredi borcu varken anca çiçek alabilir. Ama bir bitsin acısını çıkaracağım bu günlerin.

Ah be mavişim üzdün beni. Davara çok güldüm ahahhaah Yavrum bu kadar kredi borcu varken anca çiçek alabilir. Ama bir bitsin acısını çıkaracağım bu günlerin.
Hahahahah bende güldüm valla kendime ahh o borçlar kimde yok Rabbim can sağlığı versin yeter ki
Allah Allah sen bu hafta kendi doktoruna gideceksin değil mi?
Evet kuzum sonunda gidiyorum kendi doktoruma kadın dicek nerelerdesin bı geldn bı kayboldun

Hahahahah bende güldüm valla kendime ahh o borçlar kimde yok Rabbim can sağlığı versin yeter ki

Evet kuzum sonunda gidiyorum kendi doktoruma kadın dicek nerelerdesin bı geldn bı kayboldun
Hahaha iyi bari canim hangi gün gidiyorsun insallah güzel haberlerle dönersin bi de cinsiyet haberiyle tabi

Sen bizim yerimize de ye, afiyetler olsun.
Yedim gitti sağol canım içimden geldi valla
Bebek mi erkek cıkmıs anlamadım belli mi olmadı mı erken mi cıktı demek istedin temiz cıkmasına cok sevindim canım davara da ayrı güldüm ha ama almalıydı bebek cicegi bari yaptırsaydı buna eli Bos gelmesin

Yaa ben de salı günü gideceğim Mavişimm.
İkili için mi gidiceksin cnm sende
Allah mi soyletti napti erken dicektim yaa dimi kimse de söylememiş bunda kaçarı yok maymun gözünü açtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…