Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok bebeğim kimseyi memnun etmek zorunda değilim gayet de söylerim BU BENİM TERCİHİM! Onlar hadsizlik yaptıkları için utansınlar biraz, kendi hayatlarıyla ilgilensinler.

Aynen kesinlikle katılıyorum izleyerek panik olarak tavan yapabilir, sezaryen olacak olsa bile. Sezaryen de bi dogumdur çok normal biseydir, bazi şeyleri diretmeye gerek yok. Yani kişi kendi durumuna göre seçmeli. Birbasak
Ben skolyoz ameliyatı olurken, çok ağır uzun bi ameliyattır, aynı ameliyatı olacak kişileri asla bir araya getirip konusturmuyorlardi, ben ameliyat için bi gün önceden yatmistim, yeni ameliyat olan kişinin yanına sormadılar hemşire birbirinizden etkilenmeyin diye böyle yapıyoruz demişti. Bu da o mantık izlersen daha da panik yaparsin

Bana göre sezeryan daha ağır bir doğum çünkü iyileşme süresi uzun ve zor gerçekten

İnşallah, çok teşekkür ederim. Ama o doğum videosunu ben bir ara izlemeye kalktım da atak krizi yokladı beni, çarpıntım tuttu çok kötü oldum.

Hmmmm ozaman durum farklı tabi.. siz daha iyi bilirsiniz kendisi bu paniği yaşayanlar olarak . Bende panik birisiyim ama doğum konusunda değil aslında.. ben çok seviyorum doğum videolarını izlemeyi ama.tabi herkes izlemeyen.. doğru herkese iyi gelmeyebilir.. belki panik atak olanlar daha kotu oluyorlardir.. İnshaAllah rahat güzel doğum olur ve rahat geciririsin canım düşünme hiç bunları

Bana göre sezeryan daha ağır bir doğum çünkü iyileşme süresi uzun ve zor gerçekten
Herkes aynı şekilde geçirmiyor, çok güzel geçti diyen kaç tanıdığım oldu. Eğer bi sıkıntı varsa, yapamıyorsan, sezeryan yani.
Benimde öyle olacak sağlık sorunlarimdan dolayi ve hiçte şey yapmıyorum çünkü benim için normal doğum çok daha zor geçecek

Kizçeler bu arada ben yine acilden geldim enfeksiyon yüksek çıktı bağırsak enfeksiyonu mu ne geciriyormusum
Değerim de cuma 527 çıkmıştı şükür 1561 olmuş bugün akşam 9 da vermiştim.
Bebek bereketiyle gelir derlerdi 1 hafta da babası kolunu kırdı anası enfeksiyondan kolunu kaldıramıyor maşallah
Papatyamveben-Mavi N Nasipolsunn Birbasak P Pamukportakal My_Moonlight06 P pe-si-mist ve diğer kullanıcı adını karıştırdığım kızçeler

Şu an bu yazıyı okudum ve öyle bi mutlu oldum ki bi yerlerde beni tanımadığı halde duasına katan bi insanın olması bana o kadar iyi geldi ki Rabbım senden razı olsun inşallah Allah bütün annelerin evlatlarını bağışlasın ve senin bana ettiğin şu dua da inşallah tez zamanda kabul olur Rabbım bana ve annelik hasreti ile yanan bütün gonulleri nasiplendirsin inşallah

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…