Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizçeler bu arada ben yine acilden geldim enfeksiyon yüksek çıktı bağırsak enfeksiyonu mu ne geciriyormusum🤦‍♀️
Değerim de cuma 527 çıkmıştı şükür 1561 olmuş bugün akşam 9 da vermiştim.
Bebek bereketiyle gelir derlerdi 1 hafta da babası kolunu kırdı anası enfeksiyondan kolunu kaldıramıyor maşallah 🤣🤣
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @Nasipolsunn Birbasak Birbasak @Pamukportakal @Bir_Mumine @Amiinee ve diğer kullanıcı adını karıştırdığım kızçeler🙏
Ayyyy Cok geçmiş olsun kuzum ya🥺 bağırsak olayida zor ya, bende hassas bağırsak sendromu var dört yıldır uğraşıyorum, çok dikkat et kendine bol sıvı almaya çalış dinlen inşallah çabucak geçer.🤲💕
Maşallah minnoş büyüyor 🐣😘🧿
Evet ya gerçekten gümbür gümbür geliyor senin fındık 🤣🌼

Olsun yeğenimiz sayılır sonuçta teyze içgüdüsü,😁😍🥰 bak oda çok iyi olur bir sadaka bin musibeti def eder..
Valla gülüm dedin gibi kim kın besliyor bilemeyiz ben genelde akraba veya en yakın arkadaş dediklerimden çektim.. hani derler ya gözünü kim oydu dediler akrabam oydu o yüzden deri oydu
Aynen aynen akrabalar sagolsun pek iyi düşünen yok, herkeste de durum aynı demek ki. Hakkımızda kim ne düşünüyorsa Allah daha fazlasını onlara versin iyi ya da kötü hep böyle derim. Minnoş içinde normalde doğduğunda derler zaten bereketiyle geliyo diye ama bakalım görücez 😅😅😍😍

İşte ben o sezeryan konusunda o şekilde konuşanlara sinir oluyorum. İnsanlar mecbur kalıyorlar ne demek dogum değil ikisi de gayet doğum yani. İnsan hangisinde iyi hissediyorsa onu yapmalı önce tabikii❤

Ahh ahh biraz zor başladık bakalım devamı güzel olsun insallahh🤲🥲🥲
Ayyy olsunda ne şekilde dogururum beni ilgilendirir ya 🤣 ister suda ister karda ister serezyan 😬
Aynen oyke sanki normal doğum olmayınca yarım mi dogurmus oluyorsun, insanlar her yerde birbirine zulüm olmayı başarıyor ya

Ayyyy Cok geçmiş olsun kuzum ya🥺 bağırsak olayida zor ya, bende hassas bağırsak sendromu var dört yıldır uğraşıyorum, çok dikkat et kendine bol sıvı almaya çalış dinlen inşallah çabucak geçer.🤲💕
Maşallah minnoş büyüyor 🐣😘🧿
Evet ya gerçekten gümbür gümbür geliyor senin fındık 🤣🌼
Ahh sana da geçmiş olsun papatyam o nasıl bi hastalık senin çektiğin? Benim kaç gündür çektiğim resmen süründürdü beni wcde yaşıyordum artık. İnşallah kurtuluruz bi an önce bebisin sevincini yaşayamadık 1 haftadir gerçekten 🤦‍♀️
2 gün sıvı kaybı için serum almistim şimdi şu içebiliyorum İnşallah toparlanırım bi an önce 🙏🙏

Aynen aynen akrabalar sagolsun pek iyi düşünen yok, herkeste de durum aynı demek ki. Hakkımızda kim ne düşünüyorsa Allah daha fazlasını onlara versin iyi ya da kötü hep böyle derim. Minnoş içinde normalde doğduğunda derler zaten bereketiyle geliyo diye ama bakalım görücez 😅😅😍😍
Kesinlikle ben de aynı dua ederim.. hatta benden nefret edeni benden meşgul edecek mutluluk verdi ben aklına bile gelmeyim derim..
Amin melekleri de amin sana da aynısı der mış ya..
Öyle derler ama bak o oluşturan sonra insan görünümü olunca bereketi gelmeye başlıyor sende fark edeceksin 💖

Ayyy olsunda ne şekilde dogururum beni ilgilendirir ya 🤣 ister suda ister karda ister serezyan 😬
Aynen oyke sanki normal doğum olmayınca yarım mi dogurmus oluyorsun, insanlar her yerde birbirine zulüm olmayı başarıyor ya
Aynen yaa gerçekten size ne diyorum bende. İnsan nasıl isterse öyle yapar, hayır normal doğum isteyip çocuk kanala dönmese mesela öyle de sezeryan olabilir şimdi o doğum olmuyor mu.
Bi tane haber okumuştum geçen hafta. Doğum koçu mu ne varmış, hamile kadın onun eşliğinde evde doğurmaya kalkmis, çocukta ters gelmiş ve sonuç sapa sağlam bebek ölmüş annesi de yoğun bakımda

Kesinlikle ben de aynı dua ederim.. hatta benden nefret edeni benden meşgul edecek mutluluk verdi ben aklına bile gelmeyim derim..
Amin melekleri de amin sana da aynısı der mış ya..
Öyle derler ama bak o oluşturan sonra insan görünümü olunca bereketi gelmeye başlıyor sende fark edeceksin 💖
Gercekren öyle kendileriyle ugrassinlar bana buluşmasınlar.
Allahin izniyle sağ salim olsun da inşallah başka bisey istemiyorum 🙏🙏😍

Kizçeler bu arada ben yine acilden geldim enfeksiyon yüksek çıktı bağırsak enfeksiyonu mu ne geciriyormusum🤦‍♀️
Bebek bereketiyle gelir derlerdi 1 hafta da babası kolunu kırdı anası enfeksiyondan kolunu kaldıramıyor maşallah 🤣🤣
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi @Nasipolsunn Birbasak Birbasak @Pamukportakal @Bir_Mumine @Amiinee ve diğer kullanıcı adını karıştırdığım kızçeler🙏
Çok geçmiş olsun minnoşum, ilkinde ben de aynı şekilde bağırsak enfeksiyonu geçirmiştim, gebelikte bağışıklık biraz düşüyor maalesef.🥺 İlaç verdiler mi?

Ahh sana da geçmiş olsun papatyam o nasıl bi hastalık senin çektiğin? Benim kaç gündür çektiğim resmen süründürdü beni wcde yaşıyordum artık. İnşallah kurtuluruz bi an önce bebisin sevincini yaşayamadık 1 haftadir gerçekten 🤦‍♀️
2 gün sıvı kaybı için serum almistim şimdi şu içebiliyorum İnşallah toparlanırım bi an önce 🙏🙏
kuzum benımkıde wc de yasamak gıbı bısey , yedıgım cogu sey asırı sancı ve gaz yapıyor, bazen ıshal bazen kabız afedersın.
stres anında artıyor ve cekılmez bır hal alıyor, 4 sene oldu benımle işte ,
amınnnn kuzum

Çok geçmiş olsun minnoşum, ilkinde ben de aynı şekilde bağırsak enfeksiyonu geçirmiştim, gebelikte bağışıklık biraz düşüyor maalesef.🥺 İlaç verdiler mi?
Yaa gerçekten mi tesadüfe bak 😮‍💨 verdiler canım antibiyotik probiyotik falan var kendi doktoruma sordum kullanabilirsin dedi.
Sen de bugün doktora gidiyorsun dimi gittin mi kan verdin miii❤❤

kuzum benımkıde wc de yasamak gıbı bısey , yedıgım cogu sey asırı sancı ve gaz yapıyor, bazen ıshal bazen kabız afedersın.
stres anında artıyor ve cekılmez bır hal alıyor, 4 sene oldu benımle işte ,
amınnnn kuzum
Ah ya çaresi yokmuymuş acaba. Sana da çok geçmiş olsun 😔 inşallah bebis olduğunda da seni ekstra etkilemez 🤲🤲

�����

KULLANICI ADIBAT TARIHISONUC
@h_girL1 Ocak⛔
@nidanmr1 Ocak🐣👼🐥🧿
@Bahar_Darcan481 Ocak⛔
@gulosum27271 Ocak⛔
@ZeyElif1 Ocak⛔
@elaide1 Ocak🐣👼🐥🧿
@arash1 Ocak🐣👼🐥🧿
@mutlutablo1 Ocak⛔
@beyazcauchy1 Ocak⛔
@Hulahula2 Ocak⛔
@misscheekbone2 Ocak⛔
@zorluyolum2 Ocak⛔
@poncik972 Ocak⛔
@Cansinn103 Ocak⛔
@35kvk3 Ocak🐣👼🐥🧿
@Gazel21103 Ocak⛔
@bulutum084 Ocak⛔
@Bio_girl4 Ocak⛔
@Linalya4 Ocak🐣👼🐥🧿
@Z3hra4 Ocak🐣👼🐥🧿
@Hayalimvarr5 Ocak⛔
@Betulx5 Ocak⛔
@secilang7 Ocak🐣👼🐥🧿
@Egeveefeninannesi7 Ocak⛔
@Gokkusagi0667 Ocak⛔
@Ruyaperisi8 Ocak⛔
@mmmeyra8 Ocak⛔
@seklla8 Ocak⛔
@Mylv488 Ocak⛔
@Teach_8 Ocak⛔
@hlya239 Ocak🐣👼🐥🧿
@Ozgurkus9 Ocak⛔
@kgm9 Ocak⛔
@Polyannaaaa9 Ocak⛔
@pembelikedis9 Ocak⛔
@sumuhallebisi9 Ocak⛔
@Humaakusu9 Ocak🐣👼🐥🧿
@Allahinkuluyuz10 Ocak🐣👼🐥🧿
@minezmn4110 Ocak⛔
@Beyazmelek1110 Ocak⛔
@sweetdunya0110 Ocak⛔
@birazeze10 Ocak⛔
@orjinal1910 Ocak⛔
@mauve10 Ocak⛔
@E L B A10 Ocak⛔
@Emine353411 Ocak🐣👼🐥🧿
@ejce11 Ocak⛔
@Mekap11 Ocak⛔
@hukukcu9011 Ocak🐣👼🐥🧿
@ozlemem11 Ocak⛔
@Pandolfini11 Ocak⛔
Sabrina01 Sabrina01 12 Ocak⛔
@yldzyzn12 Ocak⛔
@Sevm5712 Ocak⛔
@hummy12 Ocak⛔
@tucimo12 Ocak⛔
@Arianaa12 Ocak⛔
@Efsanemine12 Ocak⛔
@by11zgl1112 Ocak🐣👼🐥🧿
@beyzosh12 Ocak🐣👼🐥🧿
@gls921613 Ocak🐣👼🐥🧿
@1 prenses annesi5813 Ocak⛔
@merak ediyorum13 Ocak⛔
@undomielk13 Ocak⛔
@Bir_Mumine14 Ocak⛔
@Merco755514 Ocak⛔
maviss_34 maviss_34 14 Ocak🐣👼🐥🧿
@miyaseckr14 Ocak⛔
@Lalalala115 Ocak🐣👼🐥🧿
@Sevdalikelebek15 Ocak⛔
@akdemirn15 Ocak⛔
@sweetpeaa15 Ocak⛔
@pamukseker9415 Ocak⛔
@Feslegeen15 Ocak⛔
@crystal4115 Ocak🐣👼🐥🧿
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 15 Ocak⛔
@Birbuketcicek15 Ocak⛔
@Szrsz15 Ocak⛔
@Celikkf16 Ocak⛔
@Bulut0616 Ocak🐣👼🐥🧿
@Annesiyim12316 Ocak⛔
@Guzelkuss16 Ocak🐣👼🐥🧿
@Eflatun1Kelebek16 Ocak⛔
@Fh251217 Ocak⛔
@confused_117 Ocak⛔
@Amiinee17 Ocak⛔
@asunny17 Ocak⛔
@Nasipolsunn17 Ocak⛔
@SerSemAl17 Ocak⛔
@BalimS17 Ocak⛔
@biscotti2017 Ocak⛔
@HTCNM17 Ocak⛔
@gizemada18 Ocak⛔
@nedesemkipek18 Ocak⛔
@lotuscicek18 Ocak🐣👼🐥🧿
@dua644118 Ocak⛔
@kuzaca18 Ocak⛔
@sen9218 Ocak⛔
@Hali18 Ocak⛔
maco44 maco44 18 Ocak🐣👼🐥🧿
@Vejetaryen Pirana18 Ocak⛔
@gulayseT18 Ocak⛔
@BurcuYener18 Ocak⛔
@Masalsaa18 Ocak⛔
@simpkins9119 Ocak🐣👼🐥🧿
@Brckrks19 Ocak⛔
@waldorf1819 Ocak
@bugdaycorci19 Ocak⛔
@Brckrks 20 Ocak⛔
@clerkgirl20 Ocak🐣👼🐥🧿
@ManyakMisir20 Ocak⛔
@dceke20 Ocak⛔
@Devakus20 Ocak⛔
@Uzmankezban21 Ocak⛔
@toprakm21 Ocak⛔
Dilos6342 Dilos6342 21 Ocak🐣👼🐥🧿
@Feyzaakncc22 Ocak⛔
@H a s s a22 Ocak🐣👼🐥🧿
@Mathematics722 Ocak🐣👼🐥🧿
@akgnss23 Ocak⛔
@zngnsglm23 Ocak🐣👼🐥🧿
@Zennep24 Ocak⛔
@Spicelover24 Ocak⛔
@Lavinya5824 Ocak⛔
@ilaybelis24 Ocak⛔
@Ejda_24 Ocak⛔
@melonichka24 Ocak⛔
@Ebruli1124Ocak🐣👼🐥🧿
@Sumeyyecakmakk24 Ocak⛔
@S_lidya24 Ocak⛔
@HiS24 Ocak⛔
@Svgidrmzz24 Ocak⛔
@tgba9825 Ocak⛔
@smnrtfn25 Ocak🐣👼🐥🧿
@Dilara5533326 Ocak🐣👼🐥🧿
@Simge342126 Ocak⛔
@Pamukportakal26 Ocak🐣👼🐥🧿
@Aden842226 Ocak🐣👼🐥🧿
@kaya5726 Ocak⛔
@Bonnylee 27 Ocak⛔
@Petunya50827 Ocak🐣👼🐥🧿
@bshk199327 Ocak⛔
@Salihefeninannesi27 Ocak⛔
@on iki27 Ocak⛔
@eczsedanur27 Ocak⛔
@YesilErik2027 Ocak🐣👼🐥🧿
@ssedays27 Ocak⛔
@1delimavi28 Ocak⛔
@Hyrnssrcn28 Ocak
@Sopranoooo28 Ocak
@Kubranur12328 Ocak
@filizoruc28 Ocak
@bgm2128 Ocak
@Mahurbirbeste28 Ocak🐣👼🐥🧿
@DarkPurple5828 Ocak🐣👼🐥🧿
@A R Y A29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@Eddaak29 Ocak⛔
Birbasak Birbasak 30 Ocak🐣👼🐥🧿
@sweetdreams198530 Ocak
@Derin111130 Ocak
@Hiresa31 Ocak
@ra__31 Ocak🐣👼🐥🧿
@Cansunil31 Ocak🐣👼🐥🧿

Selam kızlar Aralik ayından gelen arkadaşlar beni etiketleyerek bilgilerinizi yazmanız yeterlidir 🌸😇
21 ocak benide eklermisin canim

Yaa gerçekten mi tesadüfe bak 😮‍💨 verdiler canım antibiyotik probiyotik falan var kendi doktoruma sordum kullanabilirsin dedi.
Sen de bugün doktora gidiyorsun dimi gittin mi kan verdin miii❤❤
Şifa olsun onlar sana kuzuşum.💐
Öğleden sonra gideceğim doktora, biraz önce kan verdim geldim. Ay nasıl kan fışkırdı kolumdan, o kadar acıyor ki. Kan sulandırıcı içtiğimden mi oldu, adam işinin ehli mi değil anlamadım, kocaman bir delik açtı resmen kolumda, hiç böyle olmamıştı daha önce. Alt tarafı kan verdim sol kol yok şu an, hareket ettiremiyorum.

Yaaa Diloş geçmiş olsun😁 Üzülelim mi gülelim mi bilemedik ama değerin çok güzel artmış keseyi gördü mü doktor

Şifa olsun onlar sana kuzuşum.💐
Öğleden sonra gideceğim doktora, biraz önce kan verdim geldim. Ay nasıl kan fışkırdı kolumdan, o kadar acıyor ki. Kan sulandırıcı içtiğimden mi oldu, adam işinin ehli mi değil anlamadım, kocaman bir delik açtı resmen kolumda, hiç böyle olmamıştı daha önce. Alt tarafı kan verdim sol kol yok şu an, hareket ettiremiyorum.
Ah ya kıyamam sana 😔 bizim işlerimiz niye hep benzer gidiyor benimde serumdan şişen kol sol koldu.
Belki kan sulandiricidan olmuş olabilir, kıyamam sen diyince içim bi hoş oldu yat kafanı koy biraz da tansiyonun düşmesin iyice 😔

Aynen yaa gerçekten size ne diyorum bende. İnsan nasıl isterse öyle yapar, hayır normal doğum isteyip çocuk kanala dönmese mesela öyle de sezeryan olabilir şimdi o doğum olmuyor mu.
Bi tane haber okumuştum geçen hafta. Doğum koçu mu ne varmış, hamile kadın onun eşliğinde evde doğurmaya kalkmis, çocukta ters gelmiş ve sonuç sapa sağlam bebek ölmüş annesi de yoğun bakımda
ayyyyy cesarete bakar mısın mıllettekı

Ah ya çaresi yokmuymuş acaba. Sana da çok geçmiş olsun 😔 inşallah bebis olduğunda da seni ekstra etkilemez 🤲🤲
kuzum stres yapmamam lazım hıc ama en ufak uzuntu heycan durumunda asırı artıyor. yedıklerıme dıkkat etmem lazım
bebıs olunca ekstra zor olcak sanırım zaten bagırsaklar duzensz oluyormus benımkı zaten duzensız.
probıyotık kullanıyorum ıste bırde yedıklerıme dıkkat etmeye calısıyorum kuzum çok sagol

Yaaa Diloş geçmiş olsun😁 Üzülelim mi gülelim mi bilemedik ama değerin çok güzel artmış keseyi gördü mü doktor
Yok kuzum dün ben acildeydim kese için çarşamba günü gidicem. Teşekkür ederim valla sorma karışık duygular içindeyim bende 😅
Eşim geliyo ona seviniyorum ama kolu kırık, ben desen değerin artmasına sevindim ama hastalıktan kıvranıyorum, şu ilaçları içeyim de duzeliriz inşallah bi an önce 🥲🥲

ayyyyy cesarete bakar mısın mıllettekı
Sorma sorma,birinin lafına bakıp evde böyle bisey denemek. Bu zamana kadar da doktor söylemiştir herhalde ters olduğunu bebeğin söylüyorlar çünkü,bunlar bile bile denemisler resmen
kuzum stres yapmamam lazım hıc ama en ufak uzuntu heycan durumunda asırı artıyor. yedıklerıme dıkkat etmem lazım
bebıs olunca ekstra zor olcak sanırım zaten bagırsaklar duzensz oluyormus benımkı zaten duzensız.
probıyotık kullanıyorum ıste bırde yedıklerıme dıkkat etmeye calısıyorum kuzum çok sagol
Allahim şu stresin etkilemedigi bisey var mı acaba, insallah etkilemez bebis olduğunda daha fazla kendine cokk dikkat et 😘🤲

X