Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anam aşılama olaydı da ondan sonra test vereydi barimm

Var Canım satılıyor ultrason değil ama bebek kalp dinleme cihazı hızını da söylüyor .. ve hayırlı olsun sağlıkla alırsın kucağına inşaALLAH sen ve tüm yeni anne adayları.. darısı geriye kalanlarda.. amin amin

Valla biz çok tavuk eti tükettik.

Amin amin inşallah, dua eden ağzına sağlııık. Darısı sizlere, tez vakitte inşalllah.
Ben o aleti bir araştırayıım.

Mavişim sen nasılsın? Her şey yolunda mı?
Cok şükür yolunda cnm memlekete geldim çok fazla bakamıyorum buraya da salı günü doktora gitmeyi düşünüyorum kalp atisi için yarın mı gidiyorsun bakalım sende

GERÇEKTEN Mİ!!! İstiyorum onu istiyorum. Kulaklık takıp her an dinlerim her an.
Benim kuzenin eşi genetiklerinde var mış annesinden bacısında da olmuş onda da vardı çok şükür dünya güzeli kızı oldu maşaALLAH o tedevasi olmayan bişey değil ki korkma boşuna ❤

Merhabalar Hanımlar.. Nasılsınız?
SAT 5-6 ocaktan sonra olanlar Ekim annesi olacağı için Ekim 2022 anne adayları topiğini açtım.. Pozitif haberi alanları beklerim..

Cok şükür yolunda cnm memlekete geldim çok fazla bakamıyorum buraya da salı günü doktora gitmeyi düşünüyorum kalp atisi için yarın mı gidiyorsun bakalım sende
Biz idare ediyoruz topiği minnoşum, sen kendine dikkat et, iyi ol gerisi mühim değiil, kalp atışı dedin beni heyecanlandırdın.
Evet ben yarın öğleden sonra gideceğim, test üstünden de 48 saat geçmiş olacak doktor artışa bakar muhtemelen ama benim gitmeden önce yine baktırasım var.

Benim son adet tarihi 4 Ocaktı ama ben Ekim anası olacağım sanıyordum. Bana ne ben ekim anası olacağım.

Benim kuzenin eşi genetiklerinde var mış annesinden bacısında da olmuş onda da vardı çok şükür dünya güzeli kızı oldu maşaALLAH o tedevasi olmayan bişey değil ki korkma boşuna ❤
Allah bağışladın minnoşları.
Ya inşallah her şey iyi ilerler, 9 ay boyunca her gün kendime nasıl iğne yapacağım diye kara kara düşünüyorum. Bir de çoğu kişinin karnında morluklardan yer kalmıyormuş, korkunç.

Tesekkurler canim sabahtan git sen yarın öğlene kadar sa sonucun çıkar gösterirsin doktora madem kan pihtislasmasi var onun önlemini de alırsınız kuzum

Benim son adet tarihi 4 Ocaktı ama ben Ekim anası olacağım sanıyordum. Bana ne ben ekim anası olacağım.
Gebelik hesaplayan sitelere baksana kuzum.. Ben 9 ay 10 gün olsada 10 gün erken doğum gibi düşündüğüm için dedim.. Senide bekliyoruz gel o zaman

Tesekkurler canim sabahtan git sen yarın öğlene kadar sa sonucun çıkar gösterirsin doktora madem kan pihtislasmasi var onun önlemini de alırsınız kuzum
Benimkinden gizli sabah kaçıp kan vereyim yine ben, doktor nasıl olsa baktıracak diye yollamaz beni yoksa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…