Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İdrar testi bi daha yaptın mı hiç? Ya bu yurtdisinda gerçekten saglik problemi var galiba herkes şikayet ediyor durumlardan

İdrar testi bi daha yaptın mı hiç? Ya bu yurtdisinda gerçekten saglik problemi var galiba herkes şikayet ediyor durumlardan
Evet yaaa öyle Malesef.. Türkiye gerçekten daha iyi bu konularda..idrar yapmadım canım idrarı en son geçen hfata cuma yapmsitim negatif tabi.. 4 gün önce de kan di.. kanı verdiğimde 12 mi 13 mu ne gecikmistim

E bunlar bir şeyi çağrıştırıyooor.

E bunlar bir şeyi çağrıştırıyooor.
Kanda çıkardı diye düşündüğüm için pek hevesli olamıyorum.. bakalım ya.. olmadı anamın dediği çıkar belki.. gecikmeden sonra hamile kalıyor Muş çoğunlukla bakalım hayırlısı .. geç adet olma ihtimalim elbette normal ve yüksek çoğunlukla olmasada .. polikistik over olduğu için

Kan testini ne zaman verdin minnoş? Benimki de çıkmamıştı biliyorsun, biz inşallah diyelim, amiiin diyelim.

Kan testini ne zaman verdin minnoş? Benimki de çıkmamıştı biliyorsun, biz inşallah diyelim, amiiin diyelim.
Sen adetten önce verdin ama ben 12 gün gecikince verdim 4 gün oldu vereli . Sadece değerleri göremedim.. negatif yazmışlar.. pozitif olsaymış öyle vereceklermis değerleri.. bı bakardım değerine.. ona kalsa 5 altı engatif zaten hatta 10 altı negatif sayanlar var.. doktora gidince snairim belli olur

En hayırlısı en güzeli olsun hakkında Randevu gününü bekliyoruz.

Evet yaaa öyle Malesef.. Türkiye gerçekten daha iyi bu konularda..idrar yapmadım canım idrarı en son geçen hfata cuma yapmsitim negatif tabi.. 4 gün önce de kan di.. kanı verdiğimde 12 mi 13 mu ne gecikmistim
Pco var diyorsun eğer geç yumurtladiysan büyük ihtimal tabi çok geçte belli olur, keşke kanda kaç çıktığı yazsaydı 0 5 qrasi mi negatif sayılıyor yine

Hayırlısı inşallah olacak kuzum eskiler bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…