Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dr muhtemelen pozitifsin demiş eşime kemdi drum da dedi ki yarinki sonuca göre kararlastiralim. Yani bilemiyorum bakalım eşimin sonuç bı çıksın yarın da. Kizz mumineee bacım okuyun bana bı şeyler yapın 😂
Kiyamammmmm yaaa😅 vallaha olsun belki olur yinede doktor asi yapmasa da siz yapın aşıyı kendiniz 🤣 tövbe ya Rabbim.. olur olur İnshaAllah dur bakalım hemen çehreleri düşürmeyekk

Kocam bı fırsat verse gelecem de adam ruyadan koronadan fırsat bulamıyor ki😂😂 ya koronayken birlikte olan var mı ya şaka maka degerlendirleim diyorum eşime o kaçıyor sana da bulasmasin diye😂
Adam her hastanede sperm testi vere vere cunubet geçirmediği gün yok 😂😂
Ahahahah😂 Ağlanacak halimize gülüyoruz ya helal olsun.😂 Adamı her fırsatta gusüle yolla sen bak.😂

Bebeğim senin reglin gecikti mi yoksaa?
Evet gecikti.. 16 gün hatta 17 galiba 😅.. 14 Ocak veya hatta öncesinde opmm gerekirdi hep olurum aslında.. 18 Ocak bir kanm oldu akışkan dedim oldum adet ama olmamisim .. cunki aynı gün azaldı 2 gün lekeyle kapattı sezonu 🤣 ozamandan bu yana hiç birşey olmdi beyaz ve kokusuz akıntılarim dışında.. sürekli biseyler geliyor.. ve bende hiç olmayan durum bu.. bide bahsettiğim kasık agrilari..

Ha arada sürekli briseyler tikinma isteği, oturuken veya uzanırken telefon suratıma düşecek kadar uyku halinden bah set mi yo rum bile 🤣🤣😅

Benim işte en son kan testi negatif çıktı canım.. 3 gün önce .. değerde yoktu sadeve Negatif yazıyor değeri bari görseydim bir fikrim.olurdu.. koymamışlar negative olunca.. ama akıntım devam ediyor beyaz kokusuz olan.. ve de bu batmalar şuanda mesela sağ tarafım batıyor bacağımı oynatttigim için .. iğne gibi.. 16 gün gecikme bakalım sonu nereye varacak
Kizzzz ben kaçırdım bacım sen regl olmadin mi

Evet gecikti.. 16 gün hatta 17 galiba 😅.. 14 Ocak veya hatta öncesinde opmm gerekirdi hep olurum aslında.. 18 Ocak bir kanm oldu akışkan dedim oldum adet ama olmamisim .. cunki aynı gün azaldı 2 gün lekeyle kapattı sezonu 🤣 ozamandan bu yana hiç birşey olmdi beyaz ve kokusuz akıntılarim dışında.. sürekli biseyler geliyor.. ve bende hiç olmayan durum bu.. bide bahsettiğim kasık agrilari..

Ha arada sürekli briseyler tikinma isteği, oturuken veya uzanırken telefon suratıma düşecek kadar uyku halinden bah set mi yo rum bile 🤣🤣😅
Kuşum o yerleşme kanaması olmasın kız😍

Kizzzz ben kaçırdım bacım sen regl olmadin mi
Söylemedim ki kimseye daha dün anlattım.. 18nocak regl oldum sandım.. mavisee dedim canım çahh baaaa ordan krimizilari dedim 🤣🤣🤣. Sonra baktım durdu deidk noluyor ben kendim anlayamadım buraya yazmadım son durumu işte.. negatif test başıma test başıma püskülü ben olmayayimmm .. napakkk olay bu... 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 🤣🤣 Gördüğün gibi sıyırdmmm

Söylemedim ki kimseye daha dün anlattım.. 18nocak regl oldum sandım.. mavisee dedim canım çahh baaaa ordan krimizilari dedim 🤣🤣🤣. Sonra baktım durdu deidk noluyor ben kendim anlayamadım buraya yazmadım son durumu işte.. negatif test başıma test başıma püskülü ben olmayayimmm .. napakkk olay bu... 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 🤣🤣 Gördüğün gibi sıyırdmmm
Hahahaha işte bu muhtemel sonum😂😂 sıyırmak 😂😂 ayyy kuşum bı heyecanlandim yaa valla bak olsun inşallah ya ee bı daha pazartesi falan test ver ya

Hahahaha işte bu muhtemel sonum😂😂 sıyırmak 😂😂 ayyy kuşum bı heyecanlandim yaa valla bak olsun inşallah ya ee bı daha pazartesi falan test ver ya
🤣😅😅 Aman aman ... Beklicem canım bu arada bir dotkor arıyorum iyi bir doktor olsun dedim bulunca hemen gidecem İnshaAllah.. ozamanda çıkar otaya sebebi.. adet gelene kadra elbette ümit var aama eccuk var . Cunki okadar zamana cikarid teste diye düşündim .. gerçi gecikmeler iyidir annem der geciken hamile kalıyor çoğunlukla diye.. hatta burda bir topik bile buldum ben.. insanlar gerçekten geciktiktne ya ertesi ay yada bir kaç aya hamile.klmislalr.. hayırlısı olsun canım goreceeek noluuyyy
Hiç belli olmaz bacım neler neler oluyor

X