Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enn belirgin en değişik olan şey bende kasiklarim, iç bacaklarım yukarı doğru çekiliyormuş gibi hissediyordum öyle bi ağrı vardı, bir de batma oluyordu kasıklarimda, öksürürken de anı ağrı girmesi mesela
Allah Allah.. ya bende de buna benzer bişey var yani tam anlayamıyorum tabi normalde adet donemind ebile hissetmedigim brisey.. abdeest almaya eğiliyorum rahmin ortasiyla sağ tarfima doğru bir batma.oluyor nazende durup dururken içerdne tam ortadan bir gerilme bir bişey.. çözemedim

Allah Allah.. ya bende de buna benzer bişey var yani tam anlayamıyorum tabi normalde adet donemind ebile hissetmedigim brisey.. abdeest almaya eğiliyorum rahmin ortasiyla sağ tarfima doğru bir batma.oluyor nazende durup dururken ixerdne tam ortadan bir gerilme bir bişey.. çözemedim
Evet evet gerilme gibi eğer test yapmasaydım sadece o gerilme hissi beni biraz şüpheye düsürürdü, inşallah güzel geber geliyordur 😍

Evet evet gerilme gibi eğer test yapmasaydım sadece o gerilme hissi beni biraz şüpheye düsürürdü, inşallah güzel geber geliyordur 😍
Benim işte en son kan testi negatif çıktı canım.. 3 gün önce .. değerde yoktu sadeve Negatif yazıyor değeri bari görseydim bir fikrim.olurdu.. koymamışlar negative olunca.. ama akıntım devam ediyor beyaz kokusuz olan.. ve de bu batmalar şuanda mesela sağ tarafım batıyor bacağımı oynatttigim için .. iğne gibi.. 16 gün gecikme bakalım sonu nereye varacak

Her hamilelik farklı geciyor diyorlar inşallah sende öyle olmazsın tekrardan, benim hamile kalmadan önce çıktığı için biliyorum mide sorunu o da çok etkiliyor işte. İnşallah güzel güzel atlatırız ya en güzeli geçen bölüm 3. aydan sonrası sanırım 😍
Ahh kesinlikle, geçen sefer 3.aydan sonrasını görememiştim. Rabbim bebeklerimize sağ salim kavuştursun hepimizi.🥲

Toplaşin size yine bı cenabetligimi anlatayım😂 kız anam ben anlamadım gusül abdestime falan da dikkat ediyorum ama niye beni buluyor aşılama gariplikleri(malumunuz diğer aşılamada eşim ruyalanmisti😂) evet aynı sevgili eşim bu sefer de aşılama yaptiracakken korona şüphesiyle test verdi😂 Dr aşılama yapamayiz bu durumda dedi geçmiş olsun dileklerinizi ve nasıl becerdiniz tebriklerini burdan alayım 😂

Şubat 14 bat inşallah tutsun da eşime bı sürpriz yapayım la😂 aşılama da olmayacak kendiliginden şansımız da az ama nasip yine de
Anaaa kız gerçekten mii. Sende bendensin yemin ederim herseyin ayrı bi olay ya. Resmen bensin sen.
Çıktı mı sonuclar pozitif mı? Ee sen ilaca başladın mı peki?
Şansa bak yaa, vardir herseyde bi hayır sıkma canını. En hayırsız gördüğümüz şeyde bile bir hayır vardır. Asiniz var mıydı?

Benim işte en son kan testi negatif çıktı canım.. 3 gün önce .. değerde yoktu sadeve Negatif yazıyor değeri bari görseydim bir fikrim.olurdu.. koymamışlar negative olunca.. ama akıntım devam ediyor beyaz kokusuz olan.. ve de bu batmalar şuanda mesela sağ tarafım batıyor bacağımı oynatttigim için .. iğne gibi.. 16 gün gecikme bakalım sonu nereye varacak
Ooo çok gecikmiş ya ben arada mesajları da kaçırmışım kendi derdimden. Bi doktora gitseydin ya. E nabizda sadece negatif mi yazıyor değer gözükmüyor mu? Geç döllenme falan mı oldu acaba ?

Yaa yeni gebe arkdaslarimmmm... Bir sorucuğumm var benimde :KK22:

Şimdi sizde şöyle bir durum varmı.. haraket ederken veya egilirken yada bazen oturuken böyle rahimle kasık bölgenizden sağ veya sol veya orta da bir sızlama bir ufacık birşey varmış hissi ,batma hafif adet olacakmış ağrısı.. (rahatszi etmeyecek şekilde) oluyormu böyle şeyler ufacık bir hiss ama normalde olmayan bir hiss.. dökülün bakammm:KK4:😁
maviss_34 maviss_34 Dilos6342 Dilos6342 @Ebruli11 Birbasak Birbasak @Bulut06 @maco44 ve diğer arkadaşlar
Benim var ama çok şiddetli ve sebebi de hem fıtık hem lenf beziymiş, o yüzden sıramı savıyorum.😅

Anaaa kız gerçekten mii. Sende bendensin yemin ederim herseyin ayrı bi olay ya. Resmen bensin sen.
Çıktı mı sonuclar pozitif mı? Ee sen ilaca başladın mı peki?
Şansa bak yaa, vardir herseyde bi hayır sıkma canını. En hayırsız gördüğümüz şeyde bile bir hayır vardır. Asiniz var mıydı?
Sorma bacım sorma klomen kullandım bu gece çatlatma iğnesi vurunacaktim ama böyle olunca dr bekleyelim dedi yarın çıkacak sonuç ona göre yeniden değerlendirelim dedi.

Ahh kesinlikle, geçen sefer 3.aydan sonrasını görememiştim. Rabbim bebeklerimize sağ salim kavuştursun hepimizi.🥲
Göreceksin insallah göreceksin sıkma canını normal bi şekilde devam et hayatina❤ en güzelleri senin olsun insallah 🤲
Sağ salim kucağımıza alalım bebislerimizi❤

Toplaşin size yine bı cenabetligimi anlatayım😂 kız anam ben anlamadım gusül abdestime falan da dikkat ediyorum ama niye beni buluyor aşılama gariplikleri(malumunuz diğer aşılamada eşim ruyalanmisti😂) evet aynı sevgili eşim bu sefer de aşılama yaptiracakken korona şüphesiyle test verdi😂 Dr aşılama yapamayiz bu durumda dedi geçmiş olsun dileklerinizi ve nasıl becerdiniz tebriklerini burdan alayım 😂
Aaaa neden yaa .. daha belli olmadan mi dedi hasta değil adam belki

Eşin kesin bebek istiyor mu minnoş? Bundan emin miyiz? 😂

Ooo çok gecikmiş ya ben arada mesajları da kaçırmışım kendi derdimden. Bi doktora gitseydin ya. E nabizda sadece negatif mi yazıyor değer gözükmüyor mu? Geç döllenme falan mı oldu acaba ?
Yok canım Türkiye'de dgeilim ben .. olsa beklermiyim fırladım doktora.. şimdi yurtdışında olduğum için iyi bir doktor arıyorum canım..bulunca hemen gidecem İnshaAllah.. ama çok buyuk bir skntimda yok ufak tefek belirtiler bir ara yoğundu ağrılar.. şimdi iyi ama işte hala devam ediyor bı yerde

Ahahah😂 Canını sevdiğim ya, bizim dualarımız da seninle, lütfen geç kalma hemen gel.😌❤️
Kocam bı fırsat verse gelecem de adam ruyadan koronadan fırsat bulamıyor ki😂😂 ya koronayken birlikte olan var mı ya şaka maka degerlendirleim diyorum eşime o kaçıyor sana da bulasmasin diye😂

X