Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu 4 gün önce öylesine bi işeyip bakayım hamile miyim diye yaptığım testim bembeyazdı hiçbşşey çıkmadı kuruma çizgisi bile😂

Eklentiler

• 5947CBEF-BE0C-4017-8168-15D348E57B8A.jpeg
    5947CBEF-BE0C-4017-8168-15D348E57B8A.jpeg
    19,3 KB · Görüntüleme: 39
Canım benim biliyosun
19 ocak 12 çıkmıştı
21 ocak 56
27 ocak 313.99
28 ocak 527.5 çıktı. Dün gerçekten endiselenmistim ama bugün arayı kapatmış gibi, bi de hastaydım ya kan sonucu çıkana kadar gittim geldim resmen, birde biraz toparlanirsam çok iyi olacak.
Senin gününe göre çok güzel artmış canım seninde için rahat olsun 😍🙏
Evet kuzum bolca sıvı almaya bak bütün dengeni bozdu bu kusma ishal olayı. Hatta Probiyotik kefir falan iç ayriyeten. İnşallah daha da güzel artar 🤲🤲🤲

Ne demek minnoşum.💐 İnşallah benimledir inşallah.🤲🏻
Ben de idrar testi yaptırmıştım temiz çıktı, iki hafta sonra enfeksiyon çıktı. Umarım yoktur sende, belki gebelik belirtisidir bilemedim ki, test yaptın mı, yapsana bir yapsanaa.😍
Ay askm daha adetime 10 gün var olsada çıkmaz.gecen ay ilk defa adet gecikmesi yaşadım aşıdan mı die düşündüm ama arkadaşım da aşı oldu onunda 5 gün gecikmişti olmuştu.bu ay hamile bugün öğrendi ve değeri 1137.onu da duyunca acaba mı dedim

Bende o kadar belirti okudum 1.5 yıl hiçbirinin belirtisini yaşamadım sendeki belirtiyi yaşadım burdan okumuştum😍. Bacaklarım belim ve kalçam yırtılmış gibi ağrıyordu korona geçirdiğim zaman bile bu kadar ağrımamıştı onun dışında hala hiçbir belirti yok onlarda geçti zaten bi tek gripgibiyim burnum tıkalı boğazım ağrıyor hararet ateş var. İçime doğmuş ki bi parol bile içmedim 2 gün çektim o ağrıyı yatak döşek yattım sonraki gün zaten sipsilik test ve bugün pozitif🥰😂😂
Ay canım ya en doğru erken belirtiyi yazmışım herhalde 🤣 göğüs hassasiyeti falan bugün değer 527 çıktı bak daha anca uçları hassas biraz koyulasti. Yani değer biraz yukselmeden nasıl olacak ki. Benimde iç bacaklarım kasıklarim yukarı çekiyorlar gibiydi işte ilk defa yaşadığım şey o oldu diğerleri adet belirtisi gibiydi bak en erken belirti oymuş meğer 😍

Sonraki gün yapmadım zaten yoktur gebelik diye. Bi kaç belirti yaşayınca evde de hazır test var dedim kahverengi akıntı da yerleşme olduğunu düşündüm yaptım ve böyle çıktı ben hala inanmadım yoktur dedim öylesine çıkmıştır bu sjdndndnndnd daha sonraki bugünkünü yaptım işte ay onu da mı atsam sevinçten ne yapacağımı şaşırıyorum sjdjdnndndn
D4624FDF-A2D6-4123-BCBE-09D87382B7D0.jpeg

Evet kuzum bolca sıvı almaya bak bütün dengeni bozdu bu kusma ishal olayı. Hatta Probiyotik kefir falan iç ayriyeten. İnşallah daha da güzel artar 🤲🤲🤲
Aynen canım o bile etkilemiş olabilir mi diye düşünüyorum inan ki vücudum çok susuz kalmış 2 gün ne yemek ne su icebildim üstüne çıktı zaten afedersin. Serumda vitaminlerle mide bulantısıni engelleyecek ilaç var inşallah toparlanırım biran önce 😍🤲

Ay canım ya en doğru erken belirtiyi yazmışım herhalde 🤣 göğüs hassasiyeti falan bugün değer 527 çıktı bak daha anca uçları hassas biraz koyulasti. Yani değer biraz yukselmeden nasıl olacak ki. Benimde iç bacaklarım kasıklarim yukarı çekiyorlar gibiydi işte ilk defa yaşadığım şey o oldu diğerleri adet belirtisi gibiydi bak en erken belirti oymuş meğer 😍
Kız benim goguslerin uçları sizlamaya başladı ilk defa böyle bi his yaşıyorum dokunmadan sizliyolar 😂🤭

Evet ama herkeste olmaz bence. çünkü bu anlaşılmayacak bi belirti değil öldüm dirildim resmen😂 göğüs hassasiyeti bende de yok kasık ağrısı filan da yok adet ağrısı da sadece arada göğüslerime iğne batıyor gibi o kdae

Diloşcugum nolur sıkma artk canını ben inanıyorum birsey olmayacak.bak yanımda ki arkadaşın o kadar azdı ki değerleri şok oluyorduk bugün kese görünmüş
Ay canım Allah razı olsun ya. Çok hastaydım o yüzden çok endişelendim bisey olur mu diye. Bugün artmış değer şükür rahatladım. Bu arada yazdığını da yeni gördüm, benim bildiğin el kremi gibi afedersin akıntım vardinama çok çok az geçmiyordu bile çamaşıra. Seninde okuyunca acaba mi dedim. Ama idrarda falan bisey yoktu

Diloş senin akıntın olmuşmuydu

Ay canım Allah razı olsun ya. Çok hastaydım o yüzden çok endişelendim bisey olur mu diye. Bugün artmış değer şükür rahatladım. Bu arada yazdığını da yeni gördüm, benim bildiğin el kremi gibi afedersin akıntım vardinama çok çok az geçmiyordu bile çamaşıra. Seninde okuyunca acaba mi dedim. Ama idrarda falan bisey yoktu
Ay kafayı yicem ya ne kadar tanıdığım varsa hamile bu ay.😅

Ay ben de hep laboquick alirdim ama hep negatifti soğuttu beni😂 artimedle bi bağ oluştu aramizda kimyasal geçirdim bu topicte maviş maviş ne güzel çıkmıştı çizgiler belki yine çıkar dedim ama pahalıya geldi bana 😂
Pahalıymış baya diğer marka da güzel diyorlar ben hep ovulasyon testlerini kullanıyordum. Bebişkomu laboquickle öğrendim laf söyletmem😂

Kız benim goguslerin uçları sizlamaya başladı ilk defa böyle bi his yaşıyorum dokunmadan sizliyolar 😂🤭
Benim o kadar değil ama şu bi kaç gündür süzüldüm resmen ama çamaşırlar hafif sıkmaya başladı ona rağmen dokununca da hassaslar 🤣 birde göğüs uçları çok çıkık değildi benim onlar belirginlesip koyulasmis🤭🤭

X