Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canım Allah razı olsun ya. Çok hastaydım o yüzden çok endişelendim bisey olur mu diye. Bugün artmış değer şükür rahatladım. Bu arada yazdığını da yeni gördüm, benim bildiğin el kremi gibi afedersin akıntım vardinama çok çok az geçmiyordu bile çamaşıra. Seninde okuyunca acaba mi dedim. Ama idrarda falan bisey yoktu
çok şükür canım kaç oldu değerin😊

Evet ama herkeste olmaz bence. çünkü bu anlaşılmayacak bi belirti değil öldüm dirildim resmen😂 göğüs hassasiyeti bende de yok kasık ağrısı filan da yok adet ağrısı da sadece arada göğüslerime iğne batıyor gibi o kdae
Normal canım normal değer bi yükselsin başlar 😍

Ah canimmmm benimmm sizin yüreğinizde öyle bazen karşıdan bile olsa kucaklamak istiyorum sizleri güzel yüreğiniz düşünceleriniz hemen belli oluyor bak yazarken bile gözler doldu 🥲
Yakınlarımdan daha yakinsiniz, en yakinimdaki insan bile hiç bisey olmadığı halde, duyduğu halde bilmemezlige yatıyor. Bi de size bakın hiç tanismasak bile ailem gibisiniz 😍❤ birbirimiz için endişeleniyoruz, seviniyoruz bundan daha güzeli var mı? Daha bugün düşündüm bunu, en yakından insan bile bi duyum aldım hayırlı olsun iyi misin yalnızsın kendine dikkat et vs. Hiç bi cümle bile kurmuyorken, sizi daha yakın görmem normal değil mi? Allah kalbinizdeki güzelliği ömrünüze kaderinize yazsin inşallah ❤
Yapma yapma çok fena duygulanıyorum.:KK61: Kimseyle paylaşamıyorum ben de bu yüzden, yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği en yakınım dediğim insan ilk hamileliğimi duyduktan sonra aramayı da yazmayı da tamamen kesmişti, yan yana geldiğimizde buz gibi davranıyordu bana, yazıklar olsun düşündükçe üzülüyorum. En sevdiklerin bile kıskanıp uzaklaşacaksa ne diye paylaşasın ki?
En kötüsü neydi biliyor musun? Bebeğimi kaybettikten sonra benimle bir ilgilendi bir ilgilendi inanamazsın. Sevindiğini bu kadar belli edemez insan.
Annem dışında kimseyle paylaşmayacağım, hiç güvenim kalmadı insanlara, iyi ki siz varsınız bebekleriim beniiim.❤️💐

Onlar düşünmesin seni biz düşünürüz. Zaten çok içerliyorum bu günleri yalnız geçirmeni, eşim sürekli yanımda olmasına rağmen bunalıma giriyorum sürekli, burda kimsem yok tanımadığım memleket, kimseye güvenip arkadaşlık da edemiyorum diye. Allah sana sabır ve iç huzuru versin Diloşum, her şey gönlünce olsun.❤️

Ay askm daha adetime 10 gün var olsada çıkmaz.gecen ay ilk defa adet gecikmesi yaşadım aşıdan mı die düşündüm ama arkadaşım da aşı oldu onunda 5 gün gecikmişti olmuştu.bu ay hamile bugün öğrendi ve değeri 1137.onu da duyunca acaba mı dedim
Neden olmasııııın, inşallah öyledir minnoş ama o idrar konusunda aklıma başka bir şey gelmiyor.🥺 Gebe kızlarımız o akıntı hakkında bizi aydınlatsınlar bence. 😍

Yapma yapma çok fena duygulanıyorum.:KK61: Kimseyle paylaşamıyorum ben de bu yüzden, yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği en yakınım dediğim insan ilk hamileliğimi duyduktan sonra aramayı da yazmayı da tamamen kesmişti, yan yana geldiğimizde buz gibi davranıyordu bana, yazıklar olsun düşündükçe üzülüyorum. En sevdiklerin bile kıskanıp uzaklaşacaksa ne diye paylaşasın ki?
En kötüsü neydi biliyor musun? Bebeğimi kaybettikten sonra benimle bir ilgilendi bir ilgilendi inanamazsın. Sevindiğini bu kadar belli edemez insan.
Annem dışında kimseyle paylaşmayacağım, hiç güvenim kalmadı insanlara, iyi ki siz varsınız bebekleriim beniiim.❤️💐

Onlar düşünmesin seni biz düşünürüz. Zaten çok içerliyorum bu günleri yalnız geçirmeni, eşim sürekli yanımda olmasına rağmen bunalıma giriyorum sürekli, burda kimsem yok tanımadığım memleket, kimseye güvenip arkadaşlık da edemiyorum diye. Allah sana sabır ve iç huzuru versin Diloşum, her şey gönlünce olsun.❤️
Ah canım ya resmen bildiğin kıskançlıktan ölüyormuş o kişi 🙁 Allah onunda kalbine göre versin ne diyelim. Insallah bir gün herkes kalbinin ekmeğini yesin en büyük dualarimdan biri bu.
Benim dediğim kişi kv. Yani ne bileyim hiç bi sorun yok vs. Arada kötü bisey gecmemis niye bu kadar olur ki insan. Biliyor ama bilmiyor ayağına yatıyor söyledik çünkü. Keşke diyorum bende paylasmasaydik çok pişman oldum. Annene söyle sende sadece onun ellerinden öperim, en iyi sana o yaklasacaktır, anneden başka yar mı var.
Allah razı olsun canım benim, bi sorun çıkmasında ben kötünün iyisine bakmaya çalışıyorum sadece, bir sorun olmasın hallederim diyorum. Doktor da dün halimi görüp kimle geldin dedi, kimseyle dedim ama içim nasıl kötü. Kötü bi sebeple gitmeyeyim o hastaneye de hem erkek hem kadın oldum artık idare etmeye çalışıyorum tek isteğim bu 🤲

Pahalıymış baya diğer marka da güzel diyorlar ben hep ovulasyon testlerini kullanıyordum. Bebişkomu laboquickle öğrendim laf söyletmem😂
Saglikla ilerlesin inşallah kuzum 😍 laboquick hic yanıltmiyor canim yoksa yok yani kuruma bile göstermiyor maşallah hakkini yiyemem 😂 pozitif olunca da senin gibi mutlu ediyor insanı demek ki Yüzün hep gülsün canim ❤️

ay nasıl sevindimm😍😍maşallah maşallah 😍kendine çok dikkat et bol su iç meyve ye bol bol bebiş ben burdayım korkma anne diyo😍
Allah razı olsun canım benimm hastalığı unuttum valla inanki 😍 bisey yiyemiyorum muz bile tatlı diye midemi bulandırıyor ama patates haslamasiyla yoluma devam ediyorum 🥲

Vallahi öyle bu ay sadece yanımdakilerden 4 hamile var.burda da baya var 😁
Maşallah burda da çok olduk, geçen ay bu kadar değildi. Uğraşan insanlarız hepimiz biri de uğraştıktan sonra güzel haber alıyor ya çok seviniyorum ben. Insallah sende güzel haberler alırsın bu ay hayirlisiyla canım 😍🤲

X