Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim o bende de oluyor beyaz krem gibi dediğin gibi az ama iki üç damla her gün ara ara bakıyorum belirti olabilir mi acaba bilmiyorum
Bilmiyorum canım inan çünkü her kadının vücudu farklı, benim en belirgin belirtim kasıklarimi yukarı çekiyorlar gibi olmuştu geriliyor gibi öyle bi ağrı vardı onu ilk kez yaşadım, ama diğerleri hep adet öncesi belirtileriydi

Eklentiler

• 20220119_121407.jpg
    20220119_121407.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 30
Bak üsttekini yaptıktan 6 saat sonra kan vermiştim 12 çıkmıştı, seninki çok belli o yüzden dans:KK73::KK9:
RENK! :KK76::rapci:
Bir şey söyleyeyim mi? Elimde olmadan hep diken üstünde olacağım. Yine kalbi durur mu? Şu an yaşıyor mu? Kendimi didik didik edeceğim biliyorum. O yaşanmışlığın travması çökmüş üzerime.😢 Keşke minik bir ultrason makinesi olsa.

Bir şey söyleyeyim mi? Elimde olmadan hep diken üstünde olacağım. Yine kalbi durur mu? Şu an yaşıyor mu? Kendimi didik didik edeceğim biliyorum. O yaşanmışlığın travması çökmüş üzerime.😢 Keşke minik bir ultrason makinesi olsa.
Şey varmış biliyirmusun bu kalp dinlrme cihazı.. ben gördüm YouTube de bir kadın iki dbeir meraklandikca kalp atışlarını dinliyormuş..😂 yakinda evlerimizde ultrasonda olur.. yatar yatar bakarız artık :KK70:

Ah yapma 😭 değer az arttı diye ödüm koptu az çok anlıyorum seni, tedirginliğini düşünemiyorum bile, keşke dediğin gibi bisey olsa kontrol edebilsek, bununla ilgili bi önlem vs almıyorlar mi? Ama duyduğum kadarıyla sağlıksız gebelikten sonra sağlıklı bi şekilde doğum yapan cok, nolur şimdiden üzme kendini ne kadar denemesi zor olsada 😔

Kizlar benimde içim içimi yedi bugün. Kanamam vs yok çok şükür 🤲 ama adet ağrılarım vardı baya. Bide artışı merak ettim. Beta bugün 253 çıktı.
22 Ocak 17
24 Ocak 49
28 Ocak 253 çıktı. Artış konusunda iyi değil mi.
Guzle gibi duruyor canım.. MashaAllah endişelenme

Kizlar benimde içim içimi yedi bugün. Kanamam vs yok çok şükür 🤲 ama adet ağrılarım vardı baya. Bide artışı merak ettim. Beta bugün 253 çıktı.
22 Ocak 17
24 Ocak 49
28 Ocak 253 çıktı. Artış konusunda iyi değil mi.
Gayet iyi canım 24 ocak_49 26ocak_98 28ocak_196 en az olması gerekirken senin 253 masallah mındık saglıklı 🙏🤲 rabbim hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin 🤲

Şey varmış biliyirmusun bu kalp dinlrme cihazı.. ben gördüm YouTube de bir kadın iki dbeir meraklandikca kalp atışlarını dinliyormuş..😂 yakinda evlerimizde ultrasonda olur.. yatar yatar bakarız artık :KK70:
GERÇEKTEN Mİ!!! İstiyorum onu istiyorum.:dua: Kulaklık takıp her an dinlerim her an.:KK17:

Ah yapma 😭 değer az arttı diye ödüm koptu az çok anlıyorum seni, tedirginliğini düşünemiyorum bile, keşke dediğin gibi bisey olsa kontrol edebilsek, bununla ilgili bi önlem vs almıyorlar mi? Ama duyduğum kadarıyla sağlıksız gebelikten sonra sağlıklı bi şekilde doğum yapan cok, nolur şimdiden üzme kendini ne kadar denemesi zor olsada 😔
Tek önlemimiz 9 ay boyunca kan sulandırıcı iğne kullanmak olacak Allahın izniyle bebeğim. Yani 9 ay hamileliğin tadını çıkarmayı o kadar isterdim ki, her kontrole yüreğim ağzımda gideceğim maalesef, Allah yardımcımız olsun, kavuşmayı nasip etsin yavrularımıza.

X