Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çook teşekkür ederim

Birbasak kız senin de mi silik çıktı bugün hayırlı olsun canım foto attın mı göremedim ama pek giremiyorum konuşmuştuk bi gece sabaha kadar ne güzel ya ayyyy hala inanamıyorum

Kızlar selam ben bu gün test yaptım çıktı sonra bida yaptim gene derinden silik çıktı bu ne olabilir bat 27 28 günlerim hafta sonu geçerse öle gideyim diyorum kana bı yorum yapar mısınız seviniyorum diğer yandan üzülüyorum

Eklentiler

• IMG_20220128_163015.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 62
bence var bir şeyler ama kesin sonuç hafta başında kan tahlili yaptırmak kuzum
Ya canım ben bu gün adet olurum diye bekledim karnım ağrıyor dedim yapım yaptım beş dk bakım nasılsa yok hissediyorum ya bı baktım böle oldu ben çok şaşkınım sonra ardından bol su bida yapım diye bu defada silik derinden çizgi anlamadim hafta sonu geçsin diykrum belki olursam diye

şu bu kadar silik çıkmasına sebep olmuştur kuzum merak etme bence en yakın zamanda kan ver gebelik ve adet belirtileri aynı diyorlar ya hep

Birbasak kız senin de mi silik çıktı bugün hayırlı olsun canım foto attın mı göremedim ama pek giremiyorum konuşmuştuk bi gece sabaha kadar ne güzel ya ayyyy hala inanamıyorum
Demek sabahladııık, sarhoşluğuma ver hatırlayamadım, ne içirdiysen bana ahahahajsk

Evet bebek, yaptım dün ve bugün. Siliklere düştük bakalım, kan vereyim de yarın. Bir türlü emin olamıyorum bu şekilde.

Huzurlu bir gebelik, sağlıklı bir kavuşma diliyorum minnakınla.

Allah razı olsun kuzum

Jahshdjsjsj demek hatırlamadın gebelik hormonlarına veriyorum

İnşallah canım hep birlikte sağlıkla kavuşalım bebişkolarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…