Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@papatyamveben N Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔
Kuzum beta 1500 falan olmadan kese görünmez ki daha çok erken

@papatyamveben N Nasipolsunn Birbasak Birbasak kızlar hepinizi yazamıyorum insallah görürsünüz
Ben dün geceden beri çok rahatsızdim ishal kusma halsizlik mide ağrısı çok kötüydüm
Normalde yarın doktorum çağırmıştı ama kötü olunca bugün gittim karnımdan baktı kese yok alttan baktı kese yine yok Hcg istedi benden yine
Ayin 19unda 12 çıkmıştı deger 21inde 56 çıkmıştı bugün 27si 313 çıktı çok az değil mi doktor da çarşamba günü gel bisey olursa erkenden gelirsin dedi😔😔
Ki vajinal ultrason ile 1500 normal karından muayenede 3 binlerde anca görünüyor

Alttan da bakti ama yoktu sonra beta hcg istedi zaten değer cok düsükmüş, 5 günlük serum yazdi ama şiddetli ishal mide ağrısı kusma hepsi var. Birde midem de kalp atıyor sanki o kadar çok hissediyorum, aşırı kötü oldum dün hastaneye zor attım kendimi😔 hepsi üst üste geldi hangisine üzülsem bilemedim 😔
Şimdi nasılsın kuzum? Canim benim 300lu olduğunda doktorum alttan bakalim dedi ben istemedim,alttan da bu degerle gözükmez pek zaten dedi haftaya bakarız demişti
İçini sıkma yaaa 😔 sen yazdikca ben de kötü oldum

Şimdi nasılsın kuzum? Canim benim 300lu olduğunda doktorum alttan bakalim dedi ben istemedim,alttan da bu degerle gözükmez pek zaten dedi haftaya bakarız demişti
İçini sıkma yaaa 😔 sen yazdikca ben de kötü oldum
Iyiyim canım bugün biraz daha şükür serum taktirirken kan verdim yine ama başka hastanede verdim, ne kadar farkeder bilmiyorum ama 526 çıktı bugün dün 313tü. Onun arttığını görünce içim rahatladı biraz. Dün birde alttan muayene ederken ben ufacık bisey gördüm 2 3 kere doktor gezinirken arada, ne kadar doğrudur bilmem ama keseydi bence o. Doktorda göstermiyor kendini tekrar edelim beta hcgyi demişti öyle 313 çıkmıştı dün. Ben az artmasinda dış gebelik falan mı diye düşündüm birde çikolata kisti de var ya bende öyle bisey olur mu acaba diye
Bi görsem keseyi rahatliycam aslında inşallah dünkü farkettigim şey kesedir 😮‍💨
Çok zormuş bu işler keşke bizde çok rahat olsakta adet 10 gün geçtikten sonra doktora gitseydik böyle yükseldi mi alçaldimi derken stres üstüne stres

Canım değer az artmıştı o yüzden telaş yapmıştım bugün verdim kan yine dün 313tü bugün 526 olmuş sükür
Ohhhh carsambaydi dimi kontrol o zamana cosar bu değer maşallah 😍😍 kendini strese sokma,yalnizsin diye daha duygusal durumdasin tahmin ediyorum ama bebiskon seninle Rabbim onu sana eşine destek icin gonderdi eminim 🥰 cok sevindim yaaaa,serumlar şifa olsun😍

Ohhhh carsambaydi dimi kontrol o zamana cosar bu değer maşallah 😍😍 kendini strese sokma,yalnizsin diye daha duygusal durumdasin tahmin ediyorum ama bebiskon seninle Rabbim onu sana eşine destek icin gonderdi eminim 🥰 cok sevindim yaaaa,serumlar şifa olsun😍
Allah razı olsun canım hepinizden sagolasin çok destek oluyorsunuz gerçekten bi yakinim gibi 🤲😍 rahatsızlanınca da çok telaş yapmıştım inşallah toparlanırım bi an önce tek başına hiç halin olmasa bile her gün hastaneye git et, insan üzülüyor yeterki bisey olmasın diyorum sadece.
Sen nasılsın canım toparlandin mi tekrardan gittin mi kontrole? İnşallah iyisindir insallahh🤲

Allah razı olsun canım hepinizden sagolasin çok destek oluyorsunuz gerçekten bi yakinim gibi 🤲😍 rahatsızlanınca da çok telaş yapmıştım inşallah toparlanırım bi an önce tek başına hiç halin olmasa bile her gün hastaneye git et, insan üzülüyor yeterki bisey olmasın diyorum sadece.
Sen nasılsın canım toparlandin mi tekrardan gittin mi kontrole? İnşallah iyisindir insallahh🤲
Sen kendini sıkma sakın,hepimiz burada resmen birbirimize destek değil kardes abla baci her sey oluyoruz 🙈
Ayrica sonuc dogrudur emin ol, değer düşse yine cikar,yukselse yine çıkıyor hic içine kötüyü geçirme 🥰
Ben adet bekliyorum kuzum,gitmedim kar cok fazla diye arabayla tehlikeye atmak istemedim🤦🏼‍♀️ Şubat'ta dahiliye randevum var onun sonuçları çıkınca öyle gitmek istedim, Şubat'ta elendim zaten mart nisan mayis düşüncem de pek yok🥲 yani ilacsiz ignesiz olursa vay canisina derim🤭🤭

Sen kendini sıkma sakın,hepimiz burada resmen birbirimize destek değil kardes abla baci her sey oluyoruz 🙈
Ayrica sonuc dogrudur emin ol, değer düşse yine cikar,yukselse yine çıkıyor hic içine kötüyü geçirme 🥰
Ben adet bekliyorum kuzum,gitmedim kar cok fazla diye arabayla tehlikeye atmak istemedim🤦🏼‍♀️ Şubat'ta dahiliye randevum var onun sonuçları çıkınca öyle gitmek istedim, Şubat'ta elendim zaten mart nisan mayis düşüncem de pek yok🥲 yani ilacsiz ignesiz olursa vay canisina derim🤭🤭
Evet gerçekten öyle bizi bizden başka kimse anlamıyor. İnşallah sonuçların temiz çıkar canım gerçekten kalbinin guzelligini burdan hissediyorum, bizi bizden başka kimse anlamaz inşallah çifter yaşarsın bu sefer mutluluğunu insallaaahhhh🤲 hiç belli olmaz ilacsizda olur, insallahta iki tane olur 😍 sen çok güçlüsün gerçekten, ben olacağına çok inanıyorum çok kısa zamanda yine güzel haber alacaksın Allahin izniyle 😍🤲

Ayy kızlar beni de alın hamişler listesine kan sonucum 63 çıktı😍
Civcivi Ekledim canim hayirli olsun sağlıkla ilerlesin 🥰
Test yaptım ve çift çizgi çıktı çok şaşkınım şuan 😬 kan testi vericem ama önce sağlık ocağına gittim zaten folik asit falan çalışırduk doktor kesindir dedi 🙈
Hayirli olsun sağlıkla ilerlesin bat ne zamandı 👼

kendini hiç bir şey için üzme bence olacak olana engel olamazsın zaten canım bol bol dua et Rabbim en hayırlısını bilir :KK200:
Allah razı olsun canım doğru söylüyorsun engel olamayız, benim cikolata kistim var biraz o yönden endişe etmiştim dış gebelik olabilir mi diye. Bugün tekrardan kan verdim artmış şükür 😍

bugun yine hamile haberi aldım bazen içim buruluyor sonra kendime kızıyorum kıskanma değilde bu duydu başka bir şey ya ne güzel 3 gündür bebek olayını düşünmüyordum regli günüme bile ne kadar kaldı bakmamıştım :KK43::KK43:

63 çıktı sonucum iyi mi acaba ya döngümün daha 24. Günü çatlatma iğnesi yapmadığım için ne zaman çatladı bilmiyorum. En şüpheli uzak olan ilişki 12 gün önce olmuştu 🙈

Ayy kızlar beni de alın hamişler listesine kan sonucum 63 çıktı😍
Ayy çok sevindim dedim sana 🥰 hayırlı dogumlarin olsun inşallah, 💋
Test yaptım ve çift çizgi çıktı çok şaşkınım şuan 😬 kan testi vericem ama önce sağlık ocağına gittim zaten folik asit falan çalışırduk doktor kesindir dedi 🙈
Hayırlısı olsuuuunnn🥰🙏🤗
Yaptım canım şükür 527 olmuş dün 313tü 😍🙏

Cok iyi çıkmış canım hadi gözün aydın sende geçen ay aşılama olmuştun dimi? Aynıyız resmen 😍 benim catladiktan sonra 11. Gün 12 çıkmıştı 13. Gün 56 olmuştu çok güzel çıkmış değerin 😍
Canm çok sevindim vallahi boşuna üzdün buh kadar kendini. Hadi bakalım inşallah keseyide görürsün güzelde bir doğumun olsun inşallah 🥰
bugun yine hamile haberi aldım bazen içim buruluyor sonra kendime kızıyorum kıskanma değilde bu duydu başka bir şey ya ne güzel 3 gündür bebek olayını düşünmüyordum regli günüme bile ne kadar kaldı bakmamıştım :KK43::KK43:
Canım herkesin bir zamanı var Hiccc üzülme. Seninde hamile kalma süren zamanın var canm. Hayırlısı Allahtan 🥰🙏

Ayy çok sevindim dedim sana 🥰 hayırlı dogumlarin olsun inşallah, 💋

Hayırlısı olsuuuunnn🥰🙏🤗

Canm çok sevindim vallahi boşuna üzdün buh kadar kendini. Hadi bakalım inşallah keseyide görürsün güzelde bir doğumun olsun inşallah 🥰

Canım herkesin bir zamanı var Hiccc üzülme. Seninde hamile kalma süren zamanın var canm. Hayırlısı Allahtan 🥰🙏
Canım çok hasta da olunca ister istemez telaş oldum kolumu kaldırmaya halim yoktu şükür 1 günde o kadar arttığını görünce hastalığı bile unuttum. İnşallah güzelce ilerler 🙏

X