Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 yıl önce tüp bebek tedavisi oldum bi kızım oldu sonra adetlerim hep düzenliydi yani 2 gün önce 3 gün sonra ama hiç bu kadar yani 25 gün geçmedi bende acaba olabilirmi diye test yaptım negatif çıkınca kistmi oldu acaba dedim şimdi bide grip oldum ilaç kullanmam lazım ama bide gebelik varsa kafAm karıştı

Dilos6342 diloş canım senin miden bulanıyordu demi ? Akşamları da bulanıyor mu yoksa sadece gündüz mu ?
Dün akşam ilk kez kusmaya gittim afedersin benim erken başladı. Bi kaç gündür sabah oluyordu hafif hafif ama dün bi kere oldu gece yine oldu çubuk kraker yiyerek yattım anca. Belirti mı var yoksaa

Canım gynositolü günde 1 defa mı kullanmıştın 2 mi? Hayırlı olsun bu arada sağlıkla kucağına alırsın inşallah evladını Bende de pcos var ilaçsız adet olamıyorum gynositol benzeri bişey kullanıyorum bende bitince ondan alayım

Biliyorum çok dua ediyorum isteyen herkese içinde bana da diyorum hep Allah büyük yapılacak olan ne varsa yaptırıyorum hayırlısı bakalım herşeyin

Evet canım günde 1 defa kullandım ben sabahları aç karnınada olur tokta ben hep aç içtim Benim gibisin sende o halde hiç ümitsiz olma kuzum olacak bu takviyeler çok çok işe yarıyor inşallah o bitmeden gebe kalırsın bitersede benim dediğimden al canım Amin canım çok teşekkür ederim sağolasın Rabbim sizlerede isteyen herkese nasip etsin

Evet cnm dışarı akması daha iyi aslında adetin az olunca içine akiyomus kanama o zmn kist buyuyo. Aspirin fln mi kullansan adet donemlerinde
Parol dışında herşey yasak canım bana malesef yabu ay düşen parçanın resmini ve videosunu çektim doktora gidince gösterdim kist parçası gibi dedi baktı cidden kist parçasıymış

hiç korkma canım bende de var panik atak hamile kalsam nasıl doğururum diye bazen düşünceler geliyor savuşturuyorum hemen o yüzden stres yapma vajinusmus bilmiyorum yaşamadım hiç ama atlatırsın inşallah

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için evet yazdıklarında kendimi gördüm umutsuzluğa kapılmıştım demek ki olabiliyor diyorum artık

Canım kafanı karıştırmak istemem ama bazı kadınlar gebe olmadan önce yad aldıklarında grip yad soğuk algınlığı olmuşlar.. bebeği vücuttan atilmamasi için bağışıklık sistemi zayiflarmiş.. kimbilir İnshaAllah müjdeyi alırsın sende

bazen kendi kendini tedavi ve telkin etmek lazım yanı korkunun yenmek için korktuğunuz şeyleri araştır ama kötü örnekleri merak edip bakmaman lazım yb tan izleye bilirsin iyi örnekleri bulup kendi kendini hazırlaya bilirsin.. Ayrıca rabbim kerim sen neden sadece birtane olsun diyorsun birini veren ALLAH ikisini de veriri rabbim cömerttir istemesini bilene.. Rabbim sana ve isteyen hereksede en kısa zamanda kavuştursun bebekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…