Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim özelden konuştuklarım vardı. 6-7.günlerde pozitif gördüler.. Ama bünyeye göre değişiyot. Moralin bozulmayacaksa yarın sabah yap..
Bazıları 10-11.gün görüyorlar..
Yaparsan benide etiketler misin merak ettim🙂
İnş pozitif görürsün.. Benimde Cumartesi transferim🥲
Sabah işe gelmeden kan verdim akşama ancak çıkar dedi çok heyecanlıyım:)Tabiki haber veririm canım inşallah harika bir transfer olur dualarım seninle:)

hiç korkma canım bende de var panik atak hamile kalsam nasıl doğururum diye bazen düşünceler geliyor savuşturuyorum hemen o yüzden stres yapma vajinusmus bilmiyorum yaşamadım hiç ama atlatırsın inşallah :KK200:
Atlattım kuzu çok şükür vajinusmusu ama hala rahat değilim yani aynen panik atak insana durduk yere korku veriyo cidden Allah herkesin yardımcısı olsun ❤🤲

gunaydin. ♥️

bat yarin. sadece sag kasigim agriyor ara ara. baska belirti yok suan. 2 aydir, bat’a 1-2 gun kala lekelenme halinde basliyordu reglim.
bu sefer hicbir sey yok.

test yapsam bir deeeert, yapmasam bir dert. 😅

bazen kendi kendini tedavi ve telkin etmek lazım yanı korkunun yenmek için korktuğunuz şeyleri araştır ama kötü örnekleri merak edip bakmaman lazım yb tan izleye bilirsin iyi örnekleri bulup kendi kendini hazırlaya bilirsin.. Ayrıca rabbim kerim sen neden sadece birtane olsun diyorsun birini veren ALLAH ikisini de veriri rabbim cömerttir istemesini bilene.. Rabbim sana ve isteyen hereksede en kısa zamanda kavuştursun bebekleri
Allah razı olsun rahatlatmaya çalışıyorum kendimi mesela kan verdim bugün hemşire bismillah dedi hiç acımadı ona o kadar mutlu oldum ki hiç hissetmedim dedim oysa ki kafamda sanki damarımı çıkartacak gibi bi acı oluşuyor kötü bisey bu ama yeniyorum yavaş yavaş hamd olsun 🤲 tabi kii Rabbım e vermek ağır gelmez o ol desin olur ama ne bileyim sanki bi tane olursa onunla herseyi yenecekmişjm gibi geliyo hep yoksa Allahm nasibimizi bereketli eylesin isteyen dileyen herkese versin inşallah 🤲

gunaydin. ♥️

bat yarin. sadece sag kasigim agriyor ara ara. baska belirti yok suan. 2 aydir, bat’a 1-2 gun kala lekelenme halinde basliyordu reglim.
bu sefer hicbir sey yok.

test yapsam bir deeeert, yapmasam bir dert. 😅
Günaydın ☺️ bencede yapma test sur 1ngun bir geçsin bekkeyebilirsen hatta 2 veya 3 gün.. İnshaAllah bebiş vardır 🤲🏻🥰

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için 🥰 evet yazdıklarında kendimi gördüm umutsuzluğa kapılmıştım demek ki olabiliyor diyorum artık❤️
Öyle kuzum bende çok umutsuzdum ama sadece zamanı varmış artık öyle düşünüyorum bi sıkıntımız yok yani sende öyle düşün ❤

Allah razı olsun rahatlatmaya çalışıyorum kendimi mesela kan verdim bugün hemşire bismillah dedi hiç acımadı ona o kadar mutlu oldum ki hiç hissetmedim dedim oysa ki kafamda sanki damarımı çıkartacak gibi bi acı oluşuyor kötü bisey bu ama yeniyorum yavaş yavaş hamd olsun 🤲 tabi kii Rabbım e vermek ağır gelmez o ol desin olur ama ne bileyim sanki bi tane olursa onunla herseyi yenecekmişjm gibi geliyo hep yoksa Allahm nasibimizi bereketli eylesin isteyen dileyen herkese versin inşallah 🤲
amin inşaALLAH aslında hersey telkin de bitiyor ben korkmuyorum diye kendini motive edersen herşey çok daha kolay olacak ve merak etme hamile olunca herşeyi bambaşka oluyor ❤

Adetimin ilk günü bugün cuma emarim var ondan önce bi emin olmak istedim verdim öyle doktor 3 gün olmazsan tekrar gel test ver dedi de böyle olup yükselen var mı ki
Ooo olmazmi var.. heveslendirmeyim sen yine ihtimalleri göz önünde bulundur.. cunki olan var yani daha yeni olabilir .. o yüzden doktorun dediği gibi 3 adet olmazsan git bencede

kızlar herkese selam .bişey sorucam idrar sonrası gelen akıntı sizce ne olabilir. özellikle akşamları oluyor. wc öncesi bakıyorum bazen hiç yok bazen çok az ama wc sonrası afedersiniz grip olursunda burun sümkürürsün yaa onun gibi bir akıntı özür dilerim böyle tarif ettiğim için ama anlamanız için yazdım.

Böyle şeyler duyunca bana o kadar iyi geliyo ki inan normal muayene bile bana o kadar zor geliyor ki ben vajinusmus yaşadım normal muayenede bile kendimi kasıyorum bazen geçen ay hsg çekildim ve bildiğin işkence gibiydi ama benden öncekiler ne kadar normal girip çıktılar yani demem o ki aşılama tüp bebek vs herşeyden çok korkuyorum panik atak var bi yandan ne bileyim işte çok zorlanıyorum rabbime dua ediyorum sadece bi tane nasip etsin hayırlı sağlıklı bi tane evlat başka bisey istemiyorum çünkü zor günler geçirdim vücudum herseye acıyla tepki veriyo gibi oluyo niye bunları yazdım bilmiyorum ama öyle işte çok bunalıyorum...😓🤲
haklısın her duyduğum şeyden umut ediyorum bende hsg çok kolay çektirdim muayene gibiydi

X