Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım meraba ben ank..hangi hastaneye gidiyosun ca125 değerin hormonların nasıl canım
Kuzum msj yeni gördüm merhaba ben de Ankaradayım hacettepeye gittim hsg çekildim temiz normal hersey hormonlar gayet güzel ca125 en son 53 çıkmış cikolata kistim var sağ tarafta 4 cm çapında canım ne yapcam bilmiyorum yarın adet günüm bakalım nasip yarın kan vercem cuma emarm var hayırlı bi haber alırmiyim nasip

Kuzum msj yeni gördüm merhaba ben de Ankaradayım hacettepeye gittim hsg çekildim temiz normal hersey hormonlar gayet güzel ca125 en son 53 çıkmış cikolata kistim var sağ tarafta 4 cm çapında canım ne yapcam bilmiyorum yarın adet günüm bakalım nasip yarın kan vercem cuma emarm var hayırlı bi haber alırmiyim nasip
bende ankaradayım özellkikle önerebileceğiniz bir doktor var mı benimde çikolata kistim varda laparaskopi önerdi doktor nereye gitsem bilemedim ca125 68

Canım benim kistim büyümüyordu ama kist sağdaydi temiz olan sol tarafimdan da ilaçla bile zor yumurta gelisiyordu. Bana doktor dedi 10 cm kistle hastası hamile kalmış artık ameliyat olacağı ay. Hamilelik sırasında da kücülmemiş sezaryen sırasında almışlar. Senin eğer çok hızlı büyüyorsa önce kistin için ne yapılacaksa onu yap
yapıcam bir ooktora karar vereyim laparaskopi yaptırcam fiyatları nasıl onuda merek ediyorum aslında çok masraflı değil sanırım ama kapalı ameliyat 4-5 binlira gibi ama yeni zamlarla yükselmiştir
maidanda çağrı gülümser diye bir doktor var çok harika bir sayfası var hastaları çok memnun endometriozis ve operasyonlar konusunda uzman ama acaba instagramdamı böyle gösteriyo bilemedim

Son düzenleme:
bende ankaradayım özellkikle önerebileceğiniz bir doktor var mı benimde çikolata kistim varda laparaskopi önerdi doktor nereye gitsem bilemedim ca125 68
Kuzum ben hacettepede murat Gültekin diye bi doktora gidiyorum doktor alanında çok iyi genelde kanser böyle kistler vs bunlarla ilgileniyor bu iğneli tedaviyi de sadece hacettepe yapıyor muş bi nevi kurutma işlemi ve yumurtalıklara zarar vermiyorlar kendiliğinden 6 ay içinde gebelik mümkün dedi doktorum bana tek taraflı 4 cm çapında benim kistim ca125 53 çıkmış en son senin kistin kaç cm sen hangi hastaneye gidiyorsun hsg çekildin mi kuzu

Kuzum ben hacettepede murat Gültekin diye bi doktora gidiyorum doktor alanında çok iyi genelde kanser böyle kistler vs bunlarla ilgileniyor bu iğneli tedaviyi de sadece hacettepe yapıyor muş bi nevi kurutma işlemi ve yumurtalıklara zarar vermiyorlar kendiliğinden 6 ay içinde gebelik mümkün dedi doktorum bana tek taraflı 4 cm çapında benim kistim ca125 53 çıkmış en son senin kistin kaç cm sen hangi hastaneye gidiyorsun hsg çekildin mi kuzu
Hsg çekildi 3 ay oldu bir problem çıkmadı 6 cm sağ overde kistim medikal parka gidiyorum doktorum çokda harika bir adam değil ama bana farklı 3 doktorda sen aşılama hastası değilsin kist büyüyor ve yumurtalıklara zarar vermeden ameliyat dedi hacettepedeki doktordan nasıl randevu alabilirim ameliyat öncesi orayadamı gitsem

Hsg çekildi 3 ay oldu bir problem çıkmadı 6 cm sağ overde kistim medikal parka gidiyorum doktorum çokda harika bir adam değil ama bana farklı 3 doktorda sen aşılama hastası değilsin kist büyüyor ve yumurtalıklara zarar vermeden ameliyat dedi hacettepedeki doktordan nasıl randevu alabilirim ameliyat öncesi orayadamı
Erteleme kist büyüme yapıyorsa evet ameliyat sonu öyle biliyorum ben allahim sonumuzu hayırlı kapılara ulaştırsın inşallah Hacettepede tetkikler yapılıyor onları sigorta karşılıyor ama doktorla ilk görüşmen muayene hanesinde oluyo orda muayene ediyo senin eline bi kağıt veriyor o tetkikleri yapiyosun sonuçları vatsaptan bakiyo zaten o seni yönlendirir ben sana sekreterin numarasını verirdim ama burdann veriliyor mu acaba bilmiyorum yanlış bişey yapmayim

Erteleme kist büyüme yapıyorsa evet ameliyat sonu öyle biliyorum ben allahim sonumuzu hayırlı kapılara ulaştırsın inşallah Hacettepede tetkikler yapılıyor onları sigorta karşılıyor ama doktorla ilk görüşmen muayene hanesinde oluyo orda muayene ediyo senin eline bi kağıt veriyor o tetkikleri yapiyosun sonuçları vatsaptan bakiyo zaten o seni yönlendirir ben sana sekreterin numarasını verirdim ama burdann veriliyor mu acaba bilmiyorum yanlış bişey yapmayim
şimdi internetten baktım numaralarını buldum çok teşekkürler en yakın 14 şubata randevu var aldım yinede özele gittim bu zamana kadar ama memnun değilim

Allah senden bin kere razı olsun dua et nolur yarın adet günüm çok hafif bi beyaz akintim var bide sancılarm arada gelip gidiyo sadece allahtan hayırlısı yarın kan vermeye gitcem cuma emarim var o yüzden çıkar demi kanda kuzu yarın.. evet eşimin de bi kontrol olmasını istiyorum aslında inşallah bu ay o da kontrol olur kuzu Rabbım nasip eder inşallah bu ay dualarını esirgeme olur mu ❤ E Emine1990 canım sende beni aydınlatır misin bu kistler ilgili bende ankaradayim igmeli bi yöntem dediler ama emin olamadım sen yaptrdin mi böyle bisey
Ne demek canım ne demek inşallah yarın gebeliğin belli olurda inşallah hiç birine gerek kalmaz canım benim dualarım seninle 🤲🤲❤ eğer yarın adet gününse çıkar canim❤🤲

yapıcam bir ooktora karar vereyim laparaskopi yaptırcam fiyatları nasıl onuda merek ediyorum aslında çok masraflı değil sanırım ama kapalı ameliyat 4-5 binlira gibi ama yeni zamlarla yükselmiştir
maidanda çağrı gülümser diye bir doktor var çok harika bir sayfası var hastaları çok memnun endometriozis ve operasyonlar konusunda uzman ama acaba instagramdamı böyle gösteriyo bilemedim
Manisa da mı dedin canım? Bende manisaliyim. Bi git görün bakalım direk yaptirmayacaksin ya sonuçta aklında fikir olur hem
Insallah güzel sonuçlar alırsın bu illet kistten bi an önce kurtulursun

Manisa da mı dedin canım? Bende manisaliyim. Bi git görün bakalım direk yaptirmayacaksin ya sonuçta aklında fikir olur hem
Insallah güzel sonuçlar alırsın bu illet kistten bi an önce kurtulursun
manisa mı ? ankarada yaşıyorum tatlım bende ameliyat çözüm olmadığı için seçenek arıyorum sanırım birde o doktora gideyim yada alıp söksün içimden şunu bıktırdı

manisa mı ? ankarada yaşıyorum tatlım bende ameliyat çözüm olmadığı için seçenek arıyorum sanırım birde o doktora gideyim yada alıp söksün içimden şunu bıktırdı
Canım pardon Manisa da doktor.. diye okumuşum yazdığını. E Emine1990 Da ankarada bi doktora gidiyordu çikolata kisti uzmanı aslında o daha detaylı bilgi verebilir sana

şimdi internetten baktım numaralarını buldum çok teşekkürler en yakın 14 şubata randevu var aldım yinede özele gittim bu zamana kadar ama memnun değilim
Hacettepe iyi bi hastane doktorları da iyi devletten şaşma derim sana herşey allahin elinde sonuçta o ol dedikten sonra kist ameliyat hiç biri engel değil rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah ❤

X