Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar herkese selam .bişey sorucam idrar sonrası gelen akıntı sizce ne olabilir. özellikle akşamları oluyor. wc öncesi bakıyorum bazen hiç yok bazen çok az ama wc sonrası afedersiniz grip olursunda burun sümkürürsün yaa onun gibi bir akıntı özür dilerim böyle tarif ettiğim için ama anlamanız için yazdım.
Allah Allah üşüttün falan mı acaba ?

Allah Allah üşüttün falan mı acaba ?
valla bilmiyorum ki yaa ofiste klima var akşama kadar montla oturuyorum .bide sıcak ortamı sevdiğim için soğuklardan hoşlanmadığım için sıcak su torması bile kullanıyorum 10 gündür. sıcak su torması mı kullanmak zararlı mı

valla bilmiyorum ki yaa ofiste klima var akşama kadar montla oturuyorum .bide sıcak ortamı sevdiğim için soğuklardan hoşlanmadığım için sıcak su torması bile kullanıyorum 10 gündür. sıcak su torması mı kullanmak zararlı mı
Sıcak su torbasını bende cok kullanıyordum da sonra bıraktım, ondan olacağını sanmıyorum bi sıcak bi soguga giriyorsan eğer öyle de üsütebilirsin

Sıcak su torbasını bende cok kullanıyordum da sonra bıraktım, ondan olacağını sanmıyorum bi sıcak bi soguga giriyorsan eğer öyle de üsütebilirsin
soğuğu hiç sevmiyorum canım yaa . ama şuda var akıntı genelde akşam oluyor ama ben gündüz işte üşüyorum evde değil. garip yani .dün akşam hele baktım bişey yok wc sonrası peçete doldu resmen .

Kardan dolayı doktora da gidememistim kan testi için acaba adet döneminde gitsem olur mu kimyasal gebelik durumları için ne zaman gitmem gerekir doktor nasıl birşey yapabilir
Kimyasal gebelikte birşey yapılmaz diye biliyorum canım o oldu bedenin uygun bulmadı kimyasala çevirdi ve adet oldun bak en azından oluyor ya hiç olmasaydı iyi düşün iyi olsun adetin bittiği günden ilişkilerine başla derin eski usul her zaman işe yarar 😀

Merhaba kızlar, ben burada popüler konu olan soğan kürüyle hamile kalma topiğini okudum. Adetin 7.ci günü yani adet bitiminden 2 gün sonra başlayıp sabah akşam aç karına 15 gün içmek gerekmiş. Bu yöntemle ilk ay ve ya ondan sonrakı ay hamile kalan gerçekten bir sürü kadınla tanıştım. Uygulayan var mı?

Sabah işe gelmeden kan verdim akşama ancak çıkar dedi çok heyecanlıyım:)Tabiki haber veririm canım inşallah harika bir transfer olur dualarım seninle:)
Ayy hadi inş güzel haberler ile bize gel☺️
Bende artık gün sayıyorum.. Cumartesi transfer ☺️

soğuğu hiç sevmiyorum canım yaa . ama şuda var akıntı genelde akşam oluyor ama ben gündüz işte üşüyorum evde değil. garip yani .dün akşam hele baktım bişey yok wc sonrası peçete doldu resmen .
Şuan yumurtlama zamanında da değilsin dimi geçti valla bilemedim üşütme de olabilir başka akinti da olabilir, enfeksiyon akıntısına da sarı falan diyorlar o yüzden emin olamadım bende

Merhaba kızlar, ben burada popüler konu olan soğan kürüyle hamile kalma topiğini okudum. Adetin 7.ci günü yani adet bitiminden 2 gün sonra başlayıp sabah akşam aç karına 15 gün içmek gerekmiş. Bu yöntemle ilk ay ve ya ondan sonrakı ay hamile kalan gerçekten bir sürü kadınla tanıştım. Uygulayan var mı?
Benim karşılaştıklarımın hepsi adet gecikmesi yaşadı.. Rahim inceltiyor.. Ben yerinizde olsam denemem..

Benim karşılaştıklarımın hepsi adet gecikmesi yaşadı.. Rahim inceltiyor.. Ben yerinizde olsam denemem..
aslında yaptım, adetime 1 hafta var ama sol kasıkta batma ve göğüslerime dokununca acıyor hassaslar. Çok erken olduğu için test yapmıyorum. içerek doğrumu yaptım onuda bilmiyorum

X