Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim ya saatler dakikalar bile o kadar fark ediyor ki yani sürekli değişiyor hcg doktor seni bozuna üzmüş bence aksamdan sabaha yüzde 20 civarı artmış zaten iki günde %60 ile %100 artış isteniyor. ağrı batma gebelik belirtisi çok normal, ama benim sürekli ağrım oluyordu sol tüpteydi senin öyle bir durumun da yokmuş sen hic kendini üzme bir sonraki randevunda keseyi görürsün dualarım seninle gönlünü ferah tut üzme bebisini Allah hamile olan herkesi sağlıkla yavrusuna kavuştursun bizim gibi bekleyenlerin de kısa surede yüzünü güldürsün hayirlisiyla dualarım seninle buradaki herkesle

Aminn aminn Rabbim sağlıkla nasip etsin sanada

Maşallah canım
Hikayeniz ve sonucu çok güzel , çoğu doktor zaten umut yıkıcı genelde gerçekten
Hepsinin faydası olmuştur hayırlı olsun inşallah
Ya papatya, benim doktor da beni kırdı biliyor musun? umudumu da yıktı. Minnoş kalbim çok kırgın. İlaç yazmadan önce test yaptı regle 10 gün vardı. Gebelik yok, bu değerler bu kadar zamanda YÜK SE LE MEZZ! Dedi bana.

Yaa daha 10 gün var saka mi bu
Ahh ahhh ben ilk doktora gittiğimde sekiz milyon spermle.sen hamile.kalamazsin dedi şak diye suratıma bide dalga geçer gibi, tüp bebekle.bile belki dedi asla bir dsha kapısından geçmedim

Kızlar kan testi yaptim...103.2 çıktı bat 28 ocak. Bugünün geldiğine inanamiorm. Tüm haber bekleyen arkadaşlar umarim tez vakitte alirlar mujdeyi
Çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin doğurmaya nasip etsin
Birsey sorabilirmiyim çok tebrik ederim bu arada. Kesin olup olmayacağını Allah bilir zaten 11ci gün dediğiniz kaçıncı günden başlanıyor saymaya ben bu kısmı anlayamadım bir türlü

Yaa daha 10 gün var saka mi bu
Ahh ahhh ben ilk doktora gittiğimde sekiz milyon spermle.sen hamile.kalamazsin dedi şak diye suratıma bide dalga geçer gibi, tüp bebekle.bile belki dedi asla bir dsha kapısından geçmedim
Ohoo onların imkansız dediği nelerin nelerin olduğunu gördük, ‘ol’ demesiyle olduran rabbimiz var çok şükür, bazı doktorların üslubuna sinir oluyorum.
Yarın test yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum ya.

10 güne mi böyle dedi şaka gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…