Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hmm anladım,yine de bi bakmak istedi heralde ilaçsız olur mu diye belki.. sanmam olacağını gerçi, geçen ay 1 tane yumurta gelişmişti kendiliğinden.. ama neyse baksın bakalım belki sadece çatlatma yapar 🙄🙄
Geçen ay onu da aşılama topiginde okumuştum ben ilaç hiç kullanmadan doktoru kendi gelişen yumurtasiyla doktor aşılama yapmış, doktor da kesin bi sana da bakmak için çağırdı. Bir de tek kullanımlık iğneler var yumurta geliştirmek için, benim bi ay hapla yumurtam tam gelişmemişti 3 gün atmıştım büyümüştü belki duruma göre öyle bisey de verebilir doktor boş geçmemek icin

8-9 gün geçti canım geçen ay yine aynı zamanda 3 gün kala yapmıştım <0,100 çıkmıştı ilk defa bu sayıyı gördüm
Tamam canim bak benim 11. Günde 12.64 cikti burdan yükselme ihtimali de olabilir yükselmeme de ama erken yapmışsın sen 2 3 gün sonra sabah idrar testi yap eğer görürsen kan verirsin öyle
Daha bi 2 3 günü var çünkü en az

Geçen ay onu da aşılama topiginde okumuştum ben ilaç hiç kullanmadan doktoru kendi gelişen yumurtasiyla doktor aşılama yapmış, doktor da kesin bi sana da bakmak için çağırdı. Bir de tek kullanımlık iğneler var yumurta geliştirmek için, benim bi ay hapla yumurtam tam gelişmemişti 3 gün atmıştım büyümüştü belki duruma göre öyle bisey de verebilir doktor boş geçmemek icin
Ay hadi inşallah bişeyler yapar ya, sırf yumurtalarla selamlaşmaya 650tl vermek istemiyorum 😅😅

Tamam canim bak benim 11. Günde 12.64 cikti burdan yükselme ihtimali de olabilir yükselmeme de ama erken yapmışsın sen 2 3 gün sonra sabah idrar testi yap eğer görürsen kan verirsin öyle
Daha bi 2 3 günü var çünkü en az
Tamam canım teşekkür ederim pazar sabahı yapayım kaset testi

Ay hadi inşallah bişeyler yapar ya, sırf yumurtalarla selamlaşmaya 650tl vermek istemiyorum 😅😅
yorumuna çok güldüm 😂😂 gerçekten öyle doktor gel diyor gidiyoruz . daha 8. gün büyümemiş 3 gün sornra bi daha gel diyor. oysa 8. gün büyümez tabi adet yeni bitmiş. parayı verip çıkıyoruz . 650 de çok çok fazla yaa. nere orası öyle

yorumuna çok güldüm 😂😂 gerçekten öyle doktor gel diyor gidiyoruz . daha 8. gün büyümemiş 3 gün sornra bi daha gel diyor. oysa 8. gün büyümez tabi adet yeni bitmiş. parayı verip çıkıyoruz . 650 de çok çok fazla yaa. nere orası öyle
Ahaha evet yaaa şu an ne derlerse yapıcaz mecburen.. ara kontrollerden almıyormuş, ben de yeni başladım bu doktora, bahçeci fulyanın 20yıllık doktoru şimdi kendi muaynehanesi var, yaklaşımı süper bir doktor, 6 arkadaşımı tüp-normal o bebek sahibi etti.. güvendik br kere..

Değil aslında.. istanbul+özel muayene+tüp bebekte epey iyi bi doktor olunca fiyatlar bu civarda.. bir alıyor bir almıyor ama o bile çok yaa..
Gerçekten çok ama doğru diyorsun. Çünkü benim gittiğim doktorda özelde bi de ilac verdiğinde kaç günde bir kontrole gidiyorum.10 günü geçti mi tekrar para veriyorsun. Ayda 2 3 kere ücret verdiğim çok oldu benimde
Inanir misin 6 ayda 15 bine yakın para harcadık, 2 kere hsg 1 aşılama 2 kere falan ilaç kullandım, takviyeler vs ohoo. 6 aydan öncesini saymıyorum bile
Artık geçen ayda aşılama tutmayınca maddi olarakta çok tıkanmıştık biz
Bu yolda aşırı para gidiyor aşırı

Ahaha evet yaaa şu an ne derlerse yapıcaz mecburen.. ara kontrollerden almıyormuş, ben de yeni başladım bu doktora, bahçeci fulyanın 20yıllık doktoru şimdi kendi muaynehanesi var, yaklaşımı süper bir doktor, 6 arkadaşımı tüp-normal o bebek sahibi etti.. güvendik br kere..
bahçeci fulya da çok bilindik bi yer . doktorun geçmişi arsa orda güven elbette . istanbulun bu avantajı var iyi doktorlar kolayca ulaşım sağlanıyor. sizin ne sağlık probleminiz var ne zamandır deniyorsunuz

X