Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

Betencim zaten ilk kalp belli oluyor bebek henüz görünmez cok kücük. Sen randevünü bekle canim benim.

Eliferolsoylu canim senin hikayen bana cok ilginc geliyor inanki. bizde aslen Trabzonluyuz ama Kocaeline yerlesmis dedemler bizde orda dogduk. Simdide almanyadayiz Stuttgarta yakin bir yer.

Benim burcum ikizler. Yükselenim yengec.Mayis 24. de dogum günüm.
Arkadasliklara cok önem veririm konusmaya hep ihtiyacim olur burcumdanda anlsildigi üzerre malesef bu yüzden de evde yalniz durmak tam bana zit birsey. Bebislerimiz gelse bize can yoldasi olsa.

Temelli dönme pilanim var. Annem ve abim ailesiyle bu yaz temmelli dönüyorlar yurdumuza ne güzel e bende zaten dönmek istiyorum insaallha hayirlisiylan bizde 2 sene gibi sonra döneriz. Türkiyeyi cok seviyorum ben. Gecen yil en son 3. ayda izindeydim. Bu yil hamis oldugum icin gelemiyecegim ama cok da izine gelmek istiyordum aslinda olsun bebisimiz gelsinde sonra bol bol gideriz. orada dayilarinla tanisir bebisim.

Bende kapaliyim. Burada kapali oluncada daha bi yabanci ve müslüman düsmanlarinin gözüne batiyorsun. Haksizliklar oluyor. Bende böyle seylere hicmi hic gelemem. Yabanci düsmanligi var arkadaslar.

Arkadaslar bel agrisi bazen karin agrisi normal. Rahim büyüdügü ve degistigi icin oluyor. Hem rahim belimizin olugu bölgede kemiklere kaslarla bagli duruyormus dedi doktorum. Bagli olmasa rahim oldugu yerde durmaz sallanir dururdu dedi. Bel agrisi bendede var. Bazen sag sol trafima sanci saplaniyorda. Ama genelde iyiyim.

sağol cnm Allah hepimizinkini tamamına erdirsin inşallah...
canım ben 30ocakta hamile oldumu örendim ve kan test yaptırdım 1081 çıktı.
31 ocakta doktora giittim dr. 3-4 haftalık oldunu söledi, vajinal baktı keseyi gördü.
kan sonucu değeri keseyle uyumluymuş öle dedi.
13 şubatta randevum var, inşallah kalp atışlarını görebilirim. o zaman bende dahada rahatlıcam...
Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah (amin):Saruboceq:

barbycim biiey sorayım bi fikrin vardır canım namaz kılmak zarar vermez demi eğilip dorulmak yani ben bazen iey olurmu acaba diye geliyor aklıma yaşllar ibi oturup kılmakda komik oluyor vallla:)canım doğunca gelirsin bebişile artık ordada kriz varmış dimi teyzemelrde böyle tedirginler sizdemi oyüzden dönmek isiyorsunuz.valla zor olsa gerek bizde grbetdeyiz ama gene çevremizdeki insanlar dilimz aynı dinimz aynı o bile zor geliyorda işte sizinkinden daha iyi.canım alllah yadıncınız olsun.

canım bişey paylaşıyım belki duymuşundır ama banada kuzenim söyledi her gün yasin oku dedi çoçuk zeki oluyormuş valla kend hergün okumuş şimdi canavar gibi bi oğlu var onada bi arkadaşı demişmiş bende uygulayacam inşaalah.

evt bnim tedaviiz oldu bu ikinci birinci düşük eee şimdi çok tedirginm valla.kucağıma aldığımı bi görsem sanki hiç gelmeyecek

selam,öncelikle bütün anne adaylarını tebrik ediyorum, inşallah huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçiriz.ben siteye yeni üye oldum,27 ocakta hamile olduğumu öğrendim şuan 6. haftadayım.cuma günü doktor randevum var.kesesine bakacağını söyledi.

yalnız merak ettiğim bir konu var.Altıncı hafta sonunda karından ultrasonla kese görünür mü acaba ? nasıl muayene edeceğini söylemedi.alttan bakarda zarar verir mi diye endişeleniyorum.tecrubeli olan arkadaşlar bilgi verebilirseniz sevinirim...:)

tebrik edrim cnım allah tamımına erdirsini nşaalah.ben 5+3 ken gitdim ust utrasnla görünmedi bende altdan baktık ancak ozman görebildi altdan bakmanın hiç zrarı ok çnkü bebek bayağı üstlerde zarar vermez bi çok doktor belli bir haftaya kada altdan bakıor.senin aetin kaç gün geçti 1o günü eçince üsten görünüyor galiba.

canım çok teşekkür ederim,rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.bir buçuk yıl kadar bekledikten sonra hamile kalabildim belki onun etkisyle cok korkuyor endişeleniyorum.verdiğin bilgiler içimi rahatlattı. benim cuma muayeneye gittiğimde kısmetse 12 gün geçmiş olacak.en son 29 aralıkta regl olmuştum.
:CüvCüv:

merhaba benimde ilk hamileliğim ve biraz kasık ağrılarım oluyo.19 ocakta öğrendim hamile olduğumu.düşük yapmaktan korkuyorum.şuan 6hafta 4günlük.inşallah sorunsuz hamilelik geçiririz

merhaba benimde ilk hamileliğim ve biraz kasık ağrılarım oluyo.19 ocakta öğrendim hamile olduğumu.düşük yapmaktan korkuyorum.şuan 6hafta 4günlük.inşallah sorunsuz hamilelik geçiririz

canm tebrik edirm benimde 6+1 yani senden 3gün sonrayım se doktora gitmişndir heralde gördünmü keseceği bbende gördm ve c.tesi gitcem doktora bakalım kalbii atcakmı en nezman kontrolun.bide bulantın falan oluyormu bende daha bişey yok merkedyorum normal bi durum mu bu.

merhaba:))ben de kendimi tanıtim:))29 yaşındayım,yay burcuyum yükselenim de yay:))trabzonluyum bu yıl yerleştik izmire(trabzondan geldik)5 yıllık evliyim,2 ay önce karar vermiştik bebek yapmaya..iki kişilik hayat güzel geliyordu:))sonra düşündük tek çocuk olmaz kardeşlik güzel bişiy ben de 30 a geliyorum bunu yapalım ikinciyi de allah nasip ederse 33 34 de yaparız:))işallah..buarada elifçim benim babam da uzakyol kaptanı ve nekadar zor olduğunu bilirim annem bizi yalnız büyüttü desem yeridir:)barbycim ben de duısburgda doğdum 6 yaşında döndük türkiyeye...veee şimididee sabırsızlıkla ctsiyi bekliyorum,işallah hepimimiz için güzel bir 9 ay olur:))

Son düzenleme:
elalı buarada ben de orduda okumuştum:))....son bir haftadır benim de karnım inanılmaz ağrıyor..sanırım normal bir durum:))

kizlar biraz önce migdem okadar bulandiki kendimi tuvalete zor attim. Demir ilaci ictim ardindan yemek yedim. Bulanti basladi. Ayyyy umarim tekrarlamaz.Sanirim demir ilacindan ama onuda icmeye ihtiyacim var.

Yeni gelen arkadaslari tebrik ediyorum. Umarim bebislerini saglikla kucaklarinada alirlar.

Beten hayir namazin bebise bi zarari yok canim.

Duisburga gittim canim bize 1,5 saat filan uzak. Türkiyede olmaktan mutlumusun suan peekii. Bende dönmeyi cok istiyorum arkadasim. ama önce orda kalacak ev calisacak is ayarlamaliyiz. Insallah türkiyeye yakinda döner huzurlu mutlu yasariz. Kafam bu yüzden cok karisiyor. nerde nasilyapalim diye.

Buradada kaldigim evde hic huzurum yok komsular haydut gibi ses terörü yapiyorlar bizi gicik etmek icin elinden geleni yapiyorlar iste. napayim bilmiyorum. Kalkip tasinsakmi yoksa bunlari attirmayami ugrassak hic bilemiyorum. bu sefer hepten savasa girecegiz hamis halimle. Esimde almancasi pek yok herseyi ben halletmem lazim. moralim bu yüzden bozuk.

canım inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza

nisa merhaba hoş geldin, tebrik ederim.

çok iginç bende senin gibi en son 29 aralıkta regl oldum. 27 ocakta hamile olduğumu öğrendim ve cuma günü randevum var keseyi göreceğiz inşallah.

süper yaaaaaa. bakalım bizim kesecikller görünecekmi cuma günü. inşallah hepimiz sorunsuz atlatırız bu 9 ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…