Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

barbycim ucundan döndük :))
çok şeyimiz birbirine benziyo...

sen nasılsın? bebeğin kalp atışlarını ne zaman duymaya gitcen?

barbycim ucundan döndük :))
çok şeyimiz birbirine benziyo...

sen nasılsın? bebeğin kalp atışlarını ne zaman duymaya gitcen?

iyiyim canim saol burada paylastikca daha iyi oluyoruz.
benimkinin kalbini görmek icin 17sine randevü verdi doktor. Senin gidecegin zaman kac haftalik oluyor bebisin canim

iyiyim canim saol burada paylastikca daha iyi oluyoruz.
benimkinin kalbini görmek icin 17sine randevü verdi doktor. Senin gidecegin zaman kac haftalik oluyor bebisin canim

cnm ben 31 ocakta gittiğimde 3-4 haftalık demişti...
o zamana sanırım 5-6 haftalık olur...
13 şubatta gidicem bende...

barbycim türkiyede yaşamak çok güzel ama çok da zor şöyle söylim turizm otelcilik mezunuyum geçen yılda işletmeyi bitirdim ama 1 yıldır 3.büyük şehirde işsiz işsiz evde oturuyorum:))işallah senin gönlüne göre olur hemen bir düzen kurarsınız burda:)

elifçim babam hala çalışıyor emekli oldu ama en büyük aşkından (denizden)vazgeçemiyor:))vee tahmin edebiliyorum ruh halini bizde de bütün yük annemdeydi,bu yüzden de çok güçlü bi kadındır eminim sen de öylesin:))

barby
canim guzel dileklerin icin cok tesekkur ediyorum.. bende sizlerle paylastikca rahatliyorum canim.. bir nevi psikologa gitmek gibi nasil olsa psikolglari tanimiyosun o yuzden yakinlarinla paylasamadiklarini paylasarak rahatliyosun.. :))

herkese merhaba , bende 24 ocakta hamile olduğumu öğrendim SAT 26/12/2008 ve dünde keseyi gördük , umarım herkesin hamileliği sağlıklı ve güzel geçer

Son düzenleme:

canim ins bende gucluyumdur ve guclu olurum annenle tanismak isterdim nede olsa gormus gecirmis:))

herkese merhaba , bende 24 ocakta hamile olduğumu öğrendim SAT 26/12/2008 ve dünde keseyi gördük , umarım herkesin hamileliği sağlıklı ve güzel geçer

tebrikler canım allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin:))benim sat27/12/2008 işaallah ct.si görücez biz de:)))

peki canım senden de 4 tüp kan aldılar mı,rutin tahlillermiş..sonuçlarımı aldım ama ct.si göstericem doktora..yalnız rubella ıgg neyse pozitif diyor...umarım önemli değildir:))

merhaba kızlar ocak ayı hamile annelerine bende katıldım cleaerblue testi ve sağlık ocağında idrar tahlilim yapıldı sonuç aynı ikiside hamileyim................ve mutluyum şükürler olsun Allahıma ve tüm bebek bekleyin anneleri tebrik ediyorum

peloosh
canim bu soruyu bana mi sordun anlayamadim ama ben daha kan testi yaptiramadim ancak kendim birsuru test yaptim gemide net 2 cizgi var ins vardir oyuzden tedirinim

peloosh
canim bu soruyu bana mi sordun anlayamadim ama ben daha kan testi yaptiramadim ancak kendim birsuru test yaptim gemide net 2 cizgi var ins vardir oyuzden tedirinim

evet canım sanaydı sorum:))ikinci çizgi kolay kolay çıkmazmış canım:))o yüzden tedirgin olma sakın:))işallah haftasonu güzel haberlerimizi paylaşıcaz burdan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…