Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

herkes kendini tanıtmış ben tanıtmamışım:)

ben 34 yaşındayım. Trabzonluyum ama İstanbulda yaşıyorum. Kendi şirketim var düğün organizasyonu yapıyorum. Balık burcuyum. İşletme Fakültesi mezunuyum.

5 aydır evliyim ve 5 haftalık hamileyim.

merhaba canim bende balik burcuyum:)) ne guzel kendi isletmen var nasil gidiyo isler canim bende is bulamiyorum basortulu kendimmi bisiler yapsam is kursam diye dusunup duruyorum canim..

canim tebrikler hem evliligin hemde bebisin icin.. bu arada bana bu takvimin nasil yapildigini anlatirmisin canim..

canim ii yapmissin otuz olmadan bitane yapmak gerek bencede.. hem biz karadenizliler cocugu cok severiz:)) canim baban emekli olmustur artik dimi.. gercekten cok zor bir meslek helede arkada kalanlar icin bu gidisle baska bir is kurmazsak bende yalnizz buyutmek zorunda kalacagim yavrularimi ins rabbim verirde,, selamlar sevgiler ve dulalarla..

Bütün yükü tek basina sirtinda tasimak cok zor arkadaslar cok zor yaaa

barby cim evet gercekten zor baska bir ulkede yasamak.. helede almanlar onyargili turklere karsi bence sabret canim kavgaya kalkisma bisi misi yaparlar size.. allah korusun.. allaha dua et rabbim su anlayissizlarin sesini kes sana havale ettim de belkide dua ediyosundur.. allah hamile kullarinin dualarini kabul eder insallah.. :))

heryerde baska baska sorunlar var canim biz turkiyedeyiz bundan cok mutluyum canim ama benimde esim bi gidiyo 6-7 ay gelemiyo benimde derdim bu.. bende butun yuku kendim sirtlaniyorum evle ilgili banka fatura vs butun isleri yapiorum.. allah dagina gore kis verirmis canim demekki buna dayanabilirmisiz..

ahh dunya bu iste bazen mutluluk bazen keder oyle boyle geciyo en iyisimi kendimizi fazla hirpalamadan gogus germek yani psikolojik olarak insallah hepimiz hamilelik donemimizde karsilasacagimiz sorunlara karsi guzlu oluruz canim..

en zoru yalnizlik hasret gibi geliyo bana simdi basimda oldugu icin belkide.. ama bu site sayesinde dertlerimizi hanim hanima paylasabiliyoruz ne guzel.. ben normalde hemen herseye uzulen br tipimdir o yuzden surekli guzclu olalim diyorum yani once kendime soyluyorum:))

benimde dun ve bugun karnim agridi korktum adetmi olcam acaba diye sonra hemen bu dusunceyi kafamdan uzaklastirdim negatif dusunmeyeyim rabbiim nasip ederse oalcak insallah diye teskin ettim kendimi..

rabbim hepimize guzel bir hamilelik ve guzel bebisler nasip etsin insallah..

canim bende cok yalniz kaliyorum ve iikide bu siteyi bulmus uye olmusum.. benimde paylasmaya acayip ihtiyacim var..insallah hayirli paylasimlar yasariz burda canim..

canim ins turkiyeye donersiniz ve ii bir is de bulursunuz bizim gelecegimizde muallakta bu kaptanlik uzaklik cok zor oluyo acaba devam edicezmi bu ise etmezzsek ne is yapicaz falan bisuru sey.. rabbim hayirlisini daha ii bilir insallah bizler icin en iyisini nasip etsin..

canim zaten eger muslumansan heryerde bu haksizlikla karsilasiyosun hadi onlar gayrimuslim.. ya turkiyeye ne demeli.. ahh canim bu konuda cok uzgunum is bulamiyorum ama basimi acarsam ne guzel teklifler var,, okurken zaten actim basimi ankarada okudum cok zorlandim istemiyorum tekrar acmak olmazsa diyorum kendim kucuk bi is kurayim napalim belki boylesi daha ii olur..

rabbim sorunlarimizi cozmede bize vekil olsun insallah.. aminnnn

merhaba elali oncelikle bebisin hayirli olsun cok sevindim gercekten ne guzel yaa rabbim ugrastirmadan lutfetmis size gercekten bu gibi sevincli haberleri duyunca cok seviniyorum ve mutlu oluyorum.. rabbim insallah tamamina erdirsin canim.. bende 8inde keseyi gormek icin gitcem hatta kan testide yapilmasi lazim kendi yaptiigm test pozitif cikti elimdeki tek kanit o ve bi de hamilelik belirtileri.. canim bazen benimde belim agriyor dunde karnim agridi oluyomus boyle agrilar rahim buyudukce..selamlar..

merhaba arkadaslar aramiza yeni katilanlar hayirli olsun diyorum.. bugun ne cok mesaj yazdim yaww.. neyse naparsin can sikintisi iste.. bende boyle oyalaniyorum buralarda.. ama rahatladim da ..su anda turkiyedekiler uyuyor burda oglen vakitleri.. allahim o mutlu haberi bana da ve bekleyenlere de nasip et allahim amin amin amin..:))

elifecim sağol tatlım cvpbın için bayğı döktürmşün canım zormuş senin işin allah yardımcın olsun valla insanın kendi ülkesind yaşıyor olabilmesi bi şans barby sanada sabır diliyorum.canım doğru sölüyosun namaz için dediğin şeyler yani bende kılmaya çalışıyorum tenbellik etmessem.allahım kötü şeylerle karşılaştımadan bittirsin inşalah.canım günlerin nasıl geçior orda arkadaşın falan varmı yoksa tk bayanmısın.hadi öptm görüşürüz yine

elalı buarada ben de orduda okumuştum:))....son bir haftadır benim de karnım inanılmaz ağrıyor..sanırım normal bir durum:))

ooo ne güzel bizim ordumuz çok güzeldir...
herkes normal diyo karın ve bel ağrısının normal sanırım cnm :)) takmamaya çalışalım en iyisi...
sevgiler...

merhaba elif...
bizde çok ama çok sevindik hamile olmama, hala rüyada gibiyiz eşimle...
Allah tamamına erdirir inşallah hepimizinkini, sağlıkla kucağımıza almakta nasip olur inşallah...
sevgiler...

canim burda yani gemide tek bayan benim ama baska gemide hintli bir kaptan ve hanimiyla karsilasmistik yolda hintliler coluk cocuk geliyolarmis gemiye ailecek:):) cok komik walla burda cocuklari dusunemiyorum o kadar karistirilacak sey varki ne cok yaramazlik yaparlar:):)

canim tek arkadasim esim burda.. gemide turklerde var yabancilarda.. birde msnde arkadaslarim var,, birde sizler varsiniz artik.. sizlerle paylasiyoruz zaten msj yazmak baya vaktimi aliyo sayfalar gec aciliyo cunku..

burada bol bol kitap okuyorum canim.. namaz kuran oyle vakit geciriyorum aksamlari esimle filim izliyoruz.. zaman geciyo bazen cok sklyorum ama evde yalniz olmak da cok zor.. her turlu hasret oluyo yani..

sen gittinmi simdi burda degilmisin neyse islerin vardir canim ben de optum..

gunaydin canim sana da .. burda saat ogleden sonra 3.00 arada 6 saat fark var:) neresindensin ordunun benim babam mesudiye annem akkuslu..:))

bu arada canim istanbulda nerde oturuyosun ben beykozluyum

eliffffffffffff
akrabamıyız yoksaaa
annemde babamda mesudiyeli...
babamlarda beykoz paşabahçede oturuyoo:1shok:
doğma büyüme beykozluyum evlendikten sonra çekmeköyde oturuyorum şimdiii

cok guldurdun beni belkide akrabayiz
mesudiyenin neresindensin biz mahmudiye koyundeniz
adin soyadin ne benimki yaziyo zaten elif erol evlenince soylu oldum:))))

cok guldurdun beni belkide akrabayiz
mesudiyenin neresindensin biz mahmudiye koyundeniz
adin soyadin ne benimki yaziyo zaten elif erol evlenince soylu oldum:))))

:)))) bende güldüm ve o kadarda şaşırdım :))
detayları sana şimdi özel mesj atıyorum cnmm

Evet canim haklisin senin isinde cik zor.Gercektende okadar süre ayri kalmak kötü. allah seninde yardimcin olsun. Insaallh esin güzel bi is bulurda hep yaninda kalir. Bende bu durmulari herkesle paylasamiyorum. Bilmiyorum neden ama hep güclü görünmem gerekiyor herkese, su derdim bu derdim vaar gibilerinden herkese anlatamiyorum. Cevapladigin icin cok tesekkür ederim sana benim icin önemliydi canim.

dedigin gibi ben de hep dua ediyorum Allaha canim sunlarin sesini kes Allahim diye dualar ediyorum. Bisey degil hamis hamis büyük kavgalara girmek bebisim icin tehlikeli olur allah korusun. Ama allah bizi koruyor muhakkak canim bundan hic süphem yok. Vede yakindada sesleri kesilip gideceklerdir umarim.Neyse Rabbim bizi korur kafirlerden.

Bende genelde herseyi kafaya kolay takan bi tipimdir. Cok düsünürüm herseyi. Düsünmekten yorgun düserim. vede haksizliga hic gelemiyorum. Amam bazi yerlerde Allaha havale etmek gerekiyo demek.Bisey yapmamak daha iyi oluyo.

Tatlim iyi ki varsiniz yaaa insan cok rahatliyo inaninki delikafadulden

yaaa canim maalesef öyle cok üzücü. ama bak senin bebisin oluyo simdi sen bebisinle artik vakit gecirirsin Ve sonra birgün buna inaniyorum illaki kafana göre bi is bulursun hic ümidini yitirme. Inan buna canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…