Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

merhaba kızlar ocak ayı hamile annelerine bende katıldım cleaerblue testi ve sağlık ocağında idrar tahlilim yapıldı sonuç aynı ikiside hamileyim................ve mutluyum şükürler olsun Allahıma ve tüm bebek bekleyin anneleri tebrik ediyorum

tebrikler canım:))sağsalim kucağına almayı nasip etsin allah:)))

:emir_bebek:canim ins bende gucluyumdur ve guclu olurum annenle tanismak isterdim nede olsa gormus gecirmis:)):emir_bebek:

elif merhaba,

çok komik ya benim kuzenimin eşi de mesudiyeli. onlarda paşabahçe beykozda oturuyorlar. hatta onunda kuzenlerinden biri gemide çalışıyor. belki de sen onun eşisindir:)))))

o kadar tesadüf olmaz herhalde değilmi?

elif,

mesajlarımızın altındaki bannerları nasıl yaptığımızı tarif edeyim sana.

ticker.7910.org sitesine gireceksin. www yazma başına ama. bu sitede kendi beğendiğin bir tanesini kendine göre uyarlayacaksın. o sayfa sana tarif ediyor zaten. oradaki işin bittiğinde o sayfa sana bir link adresi verecek. o link adresini kopyalayacaksın. bu sitede ekranın sağ üstte hoşgeldiniz ve rumuzun yazıyor. rumuzunun üzerine tıklayınca hakkımda sayfan açılıyor. o sayfanın en altında kilo-doğum takip diye birşey var. ona tıkla. kopyaladığın linki oraya yapıştır ve kaydet.

umarım anlatabilmişimdir biraz karışık çünkü

Papatya Sudenaz ve Ecem
aramiza hosgeldiniz kizlar. Hepinizi tebrik ediyorum. 9 ay hatta ondan sonrasida beraber paylasimlarla gecirmek diylegiyle...:emir_bebek:

Yaaa arkadaslar bende su altta olan tickerlerden yapmaya calistim nasil oluyo bu siz nasi yaptiniz. Ne istedikleri belli degil tuhaf yerlere giriyor. en iyisi birakiyim

elif,

mesajlarımızın altındaki bannerları nasıl yaptığımızı tarif edeyim sana.

ticker.7910.org sitesine gireceksin. www yazma başına ama. bu sitede kendi beğendiğin bir tanesini kendine göre uyarlayacaksın. o sayfa sana tarif ediyor zaten. oradaki işin bittiğinde o sayfa sana bir link adresi verecek. o link adresini kopyalayacaksın. bu sitede ekranın sağ üstte hoşgeldiniz ve rumuzun yazıyor. rumuzunun üzerine tıklayınca hakkımda sayfan açılıyor. o sayfanın en altında kilo-doğum takip diye birşey var. ona tıkla. kopyaladığın linki oraya yapıştır ve kaydet.

umarım anlatabilmişimdir biraz karışık çünkü

:emir_bebek:canim cok tesekkur ediyorum bunu yapmaya calisicam burda net cok yavas bakalim denicem.. bu arada kuzenin kim soyadlari nedir acikca ozel mesajda yazarsan belki tanidik cikabiliriz kimbilir:)):emir_bebek:
nerden nereye yaw..

Arkadasim denemen olumsuzlukla sonuclandi herhalde benimde öyle. Ne istedikleri tam olarak belli degilki baska tuhaf pencereler aciliyor. Ben yapamadim. Sunun türkcesi yokmu acaba

25 Aralik son adet günüm.. Hamileyim ancak ultrasonda bebek tam görünmüyor henüz erken oldugu icin..Ancak gelisen bi su kesesi farkedildi ...Bu normalmi??? Persembe yine kontrolüm var..

Ben pek anlamadim bu konulardan yeni sayfami acmali konulara dahilmi olmali yada kisacasi ne yapmali..Yönlendirme istyorum :)

25 Aralik son adet günüm.. Hamileyim ancak ultrasonda bebek tam görünmüyor henüz erken oldugu icin..Ancak gelisen bi su kesesi farkedildi ...Bu normalmi??? Persembe yine kontrolüm var..
canım hayılı olsun zaten kese görünyor bebek sonradan görünüyor bende sadece keseyi gördm yarın kontrolum va bakalımgörücez diye umut ediyorum.zor dem bende streden ölcem görcezmi yoksa göremicez diyemivallla geçmiyor zaman.

mrb betencim benim kontrolüm 9 şubat yani pazartesi.keseciği gördüm ama bulantım fazla ve kasık ağrılarım çok.pzt görürüm kalp atışlarını sanırım seni haberdar ederim.şu sıralar pek int giremiyom kusura bakma geç cevap verdim

canım hayılı olsun zaten kese görünyor bebek sonradan görünüyor bende sadece keseyi gördm yarın kontrolum va bakalımgörücez diye umut ediyorum.zor dem bende streden ölcem görcezmi yoksa göremicez diyemivallla geçmiyor zaman.

canım yaa aynen benim de yarın kontrolüm ama çok paniğim nasıl geçicek bu 9 ay..stres endişee..bir keseyi görsem sonra da kalbini duysam dicem...böyle ofoff çok endişeliyim,işallah hepimiz güzel bir 9 ay geçiririz fazla stres yapmadan:))

canım hayırlı olsun,benim de sat:27/12:))ben henüz göremediğim için keseyi bilgim yok canım:)işallah hayırlı haberler alırız bu 9 ayda:))

bende 7 hafta 4 günlük hamileyimm.şu mide bulantıları bir geçse herşey çok daha güzel olucakkk...

tebrikler canım..sağsalim kucağına alırsın işallah:))bu mide bulantıları 7.haftada mı başlıyor acaba ben de henüz bulantı yok,sadece karnım ağrıyor:))

kızlar merhaba,

doktordan geliyorum şimdi. keseyi gördük nihayet. 10 mm. ama henüz bebişi göremedik. SAT 29 aralık benimde yani 5+3 günlük. 20 şubata randevu verdi tekrar kalp atışını görmek için. sanırım 9 ayımız böyle geçicek. keseyi gördüm şimdi kalbi duysam diyorum.. kalbi duysam sonra başka birşey istiyeceğim. yani kucağımıza alana kadar içimiz rahat etmeyecek sanırım. hepimize kolay gelsin. bu arada özel mesaj nasıl atılıyor beceremedim.

X