Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

25 Aralik son adet günüm.. Hamileyim ancak ultrasonda bebek tam görünmüyor henüz erken oldugu icin..Ancak gelisen bi su kesesi farkedildi ...Bu normalmi??? Persembe yine kontrolüm var..

Benimde son adet günüm 25 Aralik canim. Benim kese gectigimiz cumartesi göründü. Bebegin kalbi görünmedi. O 6. haftanin sonlarina dogru ancak görünüyor. Ilk kese görünüyor herzaman sonra bebisin kalbi. Bebek cok ufak oldugu icin henüz görünmez canim.

hadi gözün aydin. bebisin kalbinide görürsün canim korkma. benimde kalbi görmek icin randevüm 17 sine. bende merakla bekliyorum. Dedigin gibi bu 9 ay boyunca hep böyle gececek. Bütün asamalari bir bir merakla endiseyle bekleyecegiz. Anne olmak iste bu yüzden bu kadar degerli bir sey canim

Betencim hadi bakalim yarin görüyosun bebisinin kalp atislarini insaallah. bize bildir geldigin zaman bekliyoruz. Ben daha beklicem 11 gün var benim ama olsun gec olsun güc olmasin hihoyyyt

meraba kızlar ben de sizdenim.18 aralık sat.ikinci bebeğimi bekliyorumhayırlısıyla.fırsat buldukça burda sizinle paylaşmak istiyorum bebişimle ilgili herşeyi.:CüvCüv:

Eliferolsoylu canim ticker in nasi yapildigini bu sitedeki bi bölümde ayrintili yazmislar zaten verdikleri adres karisik degil basit oluyor. Söyle yazmislar aynini uygula:

Baby Gaga: Free Pregnancy Tickers that count-down your Pregnancy Due-Date! adrese girin orada üstte Configure your Pregnancy Ticker! yazıyor onun altında kutucuklara muhtemel doğum tarihinizi girin
sonra get my ticker! basın çıkan sayfadanda yes I know diye başlayan kutucuk var oraya basın açılan sayfada çıkan sizin haftanızın etiketinin üzerine sağ tık yapın özelliklere basın orada çıkan http ile başlayan bir adres göreceksiniz onu kopyalayıp kontrol panelinizdeki kilo yaş bölümüne yapıştırın

Merhaba benim de 19 aralık sat tarihim , yani ocakta hamile kalanlardanım :)) Hayırlısıyla hepimiz inşallah bebeklerimizi kucağımıza alırız ...

bende 2 gün once test yaptım bende hamileyim 14 aylık evliyim encok kayınvalıdem sevindi.torun isteyip duruyordu..gözleri gülüyor artık ..inşallah kolay geciririz hamişliği..

Zeytingözlü ve Berin sizi de tebrik ediyorum. Allah tamamina erdirsin. Saglikla bebislerinizi kucaginiza almak nasip etsin .a.s.

merhaba,öncelikle yeni hamilelerimizi tebrik ederim.işallah güzel bir 9 ay geçirirsiniz:)ben de doktordan geliyorum kesemizi gördük:)içinde de bit kadar bir nokta:))o da bebişimmiş ama kalbini duyamadıkhaftaya cumaya gelin dedi daha çok küçükmüş:)vee nerden anladıysa su içmiyorsunuz herhalde dedi sevmem dedim bundan sonra günde 12 bardak su içilicek dedi:)....eşime söylemiş:susuzluk düşük tehlikesi yapıyormuş,bilginiz olsun bol bol su için ayrıca krampların olmasının sebebi de susuzlukmuş ve haftalar ilerledikçe daha da artarmış kramplar su içmezsek.şimdide cumaya kadar sabretmek lazım offofff:)))
betencim naptınız,merak ediyorum:))işallah güzel haberler verirriz hep :)))

Pelosh, kesecigini gördügüne sevindim canim senin kac haftalik olmustu. Banada su ic dediler canim. Birde demir ilaci verdi suda eritilen. Onu icerken migdem agzima geliyor. Sana ilac filan verdimi doktorun

sanırım herkes kesesini gördü hepimizin gözüaydın sıra bebişlere ve kalp atışlarını duymaya geldi. bu arada ilk tahliller hangi haftada yapılmaya başlanacak. benim doktorum 8. haftada yapıcaz dedi. ve kızlar ltfen su için. günde 8-9 bardak içmek gereiyor. buçok önemli. çünkü bebeğin gelişeceği sıvının birazı bizim aldığımız sudan oluşacak. aman dikkat ihmal etmeyin

mrb yarın hastaneye gideceğim.şuan tam 7 haftalık.inşallah kalp atışlarını duyarım.bilmiyorum aslında bukadarlıkken belli oluyomu kalp atışları.neyse dualarınızı bekliyorum.

selam arkadaşlar:) hepinizin bebegi hayırlı ugurlu olsun bende 4 şubatta test yaptım çift çıktı... dünde kan tahlili yaptırdım bide kesecige bakmak için gittim.. ama kesemi göremedik.. son adet tarihim 28 aralıkdı.. kandaki degerde 185 miş kana göre 5 haftalık hamileyim ama kesem yok şuan kendimi tuhaf hissediyorum... sizinde başınıza böyle bişi deldimi yoksa benmi acele ediyorum?

canim tahminimce seninki gec dollenme.dr ye gittiysen sorun yok. biraz daha bekle kese icin
hayirli olsun

merhaba arkadaslar 2gunluk aradan sonra burdayim.. gemide kamara degisikligi yaptik o yuzden yazamadim birdee dr a gidecegim diye endise yaptim ve elim msj yazmaya varmadi..

az once dr dan geldik zor zahmet anlattik derdimizi cunku onceki ing bilen dr bugun hastanede yokmus.. neyse cok sukurr keseyi gorduk 9mm.. keseye gore dr 40gunluk dedi cunku benim son adet tarihim 26kasimdi yani ne zaman hamile kaldigimi bilemiyordum.. birde kanda hcg degerim 6741 cikti.. dr deger normal dedi.. arada bir azicik kahverengi lekelenmeler oluyodu bunun icinde progesteron verdi bide vitamin.. 2hafta sonra tekrar gel dedi kalp atislarini duymak icin ..

rabbime binlerce sukurler olsun.. bundan sonraki her asamada rabbimiz bizimle olsun insallah..
barby ve daisy ticker lar icin tesekkur ederim bi ara denicem tekrar,, cunku kac haftalik oldugumu bilmiyodum..

yeni gelen arkadaslar sizinde bebisniz hayirli olsun ins..

canim hangi tahlil bu dedigin? Ense kalinligi ölcümü filan onumu diyorsun?
Bende sürekli su icmeye calisiyorum.

yeni ticker yaptım ama beceremedim galiba

Güzelim önceki sayfada ben bi adres vermistim oraya bak orasi kolay bende öyle ögrendim. Simdi diger sitelerdede yapabiliyorum.

mrb yarın hastaneye gideceğim.şuan tam 7 haftalık.inşallah kalp atışlarını duyarım.bilmiyorum aslında bukadarlıkken belli oluyomu kalp atışları.neyse dualarınızı bekliyorum.

Canim 6. haftanin sonlarina dogru kalbi görünüyor endiselenme. görürsün bebisini.

Benim kesemde ancak 4+5 ken görüldü canim. Belli olmuyor. gec yumurtlamissan normaldir. Arada 1 hafta oynamasi normalmis endiselenme.

Senin isinde alem yani. Bebisin dogup büyüyünce anlatirsin bak seni gemide yaptik cinli doktorlara götürdük diye cok ilginc güzel bisey tabiii zor orasi ayri. senin degerin ilk 9000 civari cikmamismiydi canim ben mi yanlis hatirliyorum.

Pelosh, kesecigini gördügüne sevindim canim senin kac haftalik olmustu. Banada su ic dediler canim. Birde demir ilaci verdi suda eritilen. Onu icerken migdem agzima geliyor. Sana ilac filan verdimi doktorun

:)teşekkür ederim canım,6 haftalık oldu..27/12 dı sat.canım demir ilacı vericekti ama 3.aydan itibaren verelim dedi,ben geçen ayda kullanmıştım,demir ilacı ben de normaldede demir eksikliği var o yüzden canım.kesemin boyutunu sormayı unuttum ama(..evet canım bolbol su iç çok önemliymiş ben bu kadar önemli olabiliceğini bilmiyordum.. folıcplus verdi canım 3.aya kadar kullanıcakmışım günde 3kere dedi,bu zamanlarda bebeğin sinir sistemi oluşuyomuş o yüzden dedi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…