obez kedim deniz =)

hiç bilmiyorum ama annemin iş yerinde bi arkadaşı var bi tanesini o istiyodu diğerleri nolur bilmiyorum :26: isteyen eş dost falan bi tanesinide ben alıcam diye düşünmüştüm

yuvaları hazırsa güzel haber demektir:KK34:
doğumdan bi süre sora kısırlaştırma ameliyatı yaptırmanı öneririm canım benim..:97:yoksa her sene 5,6 bebeğe yuva bulmak çok zor olucaktır diye düşünüyorum..

evet haklısın annem belediyede çalışıyo veterineri abisi oldu artık =)

evet haklısın annem belediyede çalışıyo veterineri abisi oldu artık =)

oh çok iyi..
bebekler sağlıkla doğsunlar hele bi,vet söyler en uygun zamanı kısırlaştırma için nasıl olsa..

bebiklerin fotolarını da ekle topiğe canımmm,ohh mis kokulu bebikler:emir_bebek::nazar::KK16:

memlekete gittikçe eklemeye çalışırım canım =) bu cuma gidicem işte hamile olduğunu ananem söyledi aslında.. çok hırçın karnına falan dokundurmuyo hiç ananem hamile kesin dedi.. onunda kedisi varmış eskiden.. biliyodur yani..

memlekete gittikçe eklemeye çalışırım canım =) bu cuma gidicem işte hamile olduğunu ananem söyledi aslında.. çok hırçın karnına falan dokundurmuyo hiç ananem hamile kesin dedi.. onunda kedisi varmış eskiden.. biliyodur yani..

tamam anlaştık canımm:nazar:

:KK61: cadı bebek azcuk :KK9: saol lirik güzelcim nickine bayıldım :97:

yumuk yumuk tatlı totiş =) rica ederim ne demek :KK34:

Ben de sokaktaki kedileri bakıyorum,hepsi beni görünce peşimden geliyor keratalar.:86:Eşim rahatsız olmasa bizim ev kediceiklerle dolar ,taşardı.:79:

benimde ananem pek istemiyo kediler ama evimiz bahçeli olunca çıkıp gezip geliyo cadı:KK61:çok şirin yaratıklar ama ya bayılıyorum tut mıncır bunları:KK60:

Son düzenleme:
Öncelikle sizi cinsi nedir ırkı nedir diye fellik fellik cins kedi aramadıgınız icin sokaktan aldıgınız bu güzellige altın kalbinizi actıgınız icin sizi kutluyorum.Belliki cok merhametli bir kalbiniz var.Kediniz de sizi cok seviyor v evinde cok rahat.
Kediniz cok şeker maşallah Allah uzun ömürler versin dilerim.

Öncelikle sizi cinsi nedir ırkı nedir diye fellik fellik cins kedi aramadıgınız icin sokaktan aldıgınız bu güzellige altın kalbinizi actıgınız icin sizi kutluyorum.Belliki cok merhametli bir kalbiniz var.Kediniz de sizi cok seviyor v evinde cok rahat.
Kediniz cok şeker maşallah Allah uzun ömürler versin dilerim.

çook teşekkür ederim.. evet kedilere bayılıyorum inanılmaz şirin oluyorlar.. her türlü kediyi mıncırmaya müsaitim =) evimiz bahçeli müstakil bi ev sürekli giriyor çıkıyor eve.. gezenti biraz =) mahallenin pamuğu oldu herkes çok seviyo =) güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim :KK69:

X