obez kedim deniz =)

Egerian

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2010
2.614
7
kendisini bulduğumda 1 yada 1 buçuk aylıktı.. :KK60: herhangi bi cinsi yok sokaktan buldum yaklaşık 1 buçuk yıldır benimle.. inanılmaz şımarıktır kendileri.. çizilmemiş bi yerim kalmadı :KK60:

kkku0.jpg
yyy0.jpg
[/IMG]
uuub.jpg
99337612.jpg
21127009.jpg
mmmdo.jpg
pppxn.jpg

yeni fotolar lülülülüüüüüüü =)
fo9ad35.jpg

fotoraf0521.jpg

nymphadora0058.jpg

Son düzenleme:
saol canımm hamile şuan bende uzakta memleketimde anneme emanet ettim bu cuma görücem :KK59:

Allaaa ağzımın suları aktı o gözlüklü pozu görünceee:KK56:bende yerim bendeeee:KK52:
maşallahhhh ona:nazar:

:KK66: benim kız tavan yaptım saol megiim seninkine de bayıldım yüzleri küççücüük ya bayılıyorım saol tekrardan kuzum :KK69:

Bizimde zamaninda bir kedimiz vardi ama ona hic iyi bakmadik malesef oda kacti gitti :KK43: InsaAllah gittigi yerde daha mutlu ve huzurludur kiy*****i bilemedik tombi$imizin. ( adi tombi$ti )

Cok tatli kedicigin varmis pericim (geceyeli gibi bende peri diyecegim :KK9:) :nazar:

Bizimde zamaninda bir kedimiz vardi ama ona hic iyi bakmadik malesef oda kacti gitti :KK43: InsaAllah gittigi yerde daha mutlu ve huzurludur kiy*****i bilemedik tombi$imizin. ( adi tombi$ti )

Cok tatli kedicigin varmis pericim (geceyeli gibi bende peri diyecegim :KK9:) :nazar:

ahh canımm beniimm saol tatlım canavar valla bu kedi değil :KK9: benim ki de kaçıyo evden şuan hamile hatta :KK61:

hiç bilmiyorum ama annemin iş yerinde bi arkadaşı var bi tanesini o istiyodu diğerleri nolur bilmiyorum :26: isteyen eş dost falan bi tanesinide ben alıcam diye düşünmüştüm

cok seker maasallah ya sıkmalık bu :nazar: benim annemde izin verse bende baksam ama nerdeee :KK52:

inş ileride kendi evimde artık :)

benimde annem istemedi ama ben çok direttim şimdi benden daha iyi bakıyo :KK9: başka şehirde okuyorum ben torunum diye onu seviyomuş =)

X