Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri O ne düşünüyor?

jolly982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
199
52
Partneriniz sizce ne düşünüyordur?
Cesaret edip soran varsa ya da .... diyordur kesin diyen varsa paylaşmak isteyen buyursun?

----Benimki dalga geçiyor bide yok normalsin böyle diyor yoksa takmıyordum zaten çokta küçük değiller ama o takıntı yaratmama sebep oldu :kızgın:

zaten bu düşünce var ya yer bitirir insanı kötükedihüso acaba beğeniyor mu? küçük mü sever, büyük göğüs mü sever?büyük göğüs görünce bakar mı,kıyaslar mı kaydirigubbakcemile3... bu soruların sonu gelmez..
ama biraz da kendi kendimize fazlaca kuruntu yapıyoruz..
ben sadece göğüs olarak değil de minyon yapılıyım zaten. boyum 1,56 - kilom 44...
Allah'a şükür orantısız bi durum yok fiziğimde belki de ordan kurtarıyorum:nazar:
ama göğüslerim küçük tabiki... 75/B kullanıyorum ölçü tam olarak 81-82 cm. mandalinadan büyük, portakaldan biraz küçük :KK1: öyle diyimm
geçenlerde günü birlik denize gittik beraber, tabi bikini falan... erkek arkadaşım normalde de bana "minik" diye hitap ettiği için lafı göğüslerimin küçüklüğünden açtım. silikon mu taktırsam napsam dedim. saçmalama be ne silikonu dedi...e dedim çok küçük yüzüme vurursun belki yarın öbür gün... Saçmalama dedi, ben seninle kaşın,gözün,göğüsün için mi beraberim? Doğal olsun, küçük olsun, ele gelsin yeter dedi kaydirigubbakcemile3

göğüslerim daha bile küçüktü 1 yılda 3-4 cm büyüttüm daha da uğraşıyorum..ama bu partnerim değill kendim için..çünkü kendimi daha rahat ve daha kusursuz hissetmek istiyorum yerimseniben

Son düzenleme:
benim erkek arkadaşım da memnun valla :) ben ondan daha fazla dert ediyorum o da ben seni göğsün için sevmiyorum diyor o konuda için rahat allahtan ama kendim için 1 beden büyütmek istiyorumm :1rolleyes:

Benimki memeden çok kalça düşkünü olduğu için sıfır problem. Önceleri dolgulu 85-B sütyenle yaşıyordum, şimdilerde tamamen dolguları çıkartıp takıyorum. Göğüs kompleksini yenmenin süper yöntemi erkekten geçiyor.

X