O artık yok... Hiç bir şeyin anlamı yok artık

Başın sağ olsun canım.
Mekanı cennet olsun inşallah.
Ne denir ki zor bir durum
Allah sana ve ailesine sabır versin.

canım benim yaa
biliyorum çok zor bi durum bundan 1 yıl önce benim kız arkadaşımda 8 yıllık sevgilisini kaybetti hemde ansızın bi trafik kazasında:çok üzgünüm:
ama geçiyor canım şimdi sana ne söylesek boş çünkü acın çok taze ve sana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyordur eminim
ama inan zaman herşeyin ilacı canım
Allah sana sabır versin, sevgilinede rahmet eylesin

allah rahmet eylesin cnm
mekanı cennet olsun
zaman herşeyin ilacı zmanla acın hafifler inş
allah sabır versin

sıkma,tutma kendini ağlamamak için arkadaşım..
yaşa acını.hıçkıra hıçkıra ağla,acını yaşamayıp ertelemeye çalışırsan içinde büyür.
çaresi olmayan tek şey ölüm..
ama Allah'tan işte.
bunu anımsayıp dua etmekten başka çare yok.
bzilerin bile canı acıdı okurken,sen tabi ki çok kötü durumdasındır.
seni anlamaya çalışıyorum ama
keşke son kez sarılsaydım,sevdiğimi söyleseydim
diyerek kendini üzme,
sen zaten beraber olduğunuzdaki bir anlık bakışında
bile ona dünyaları anlatmışsınıdr..
seven iki insan illede yanyanayken değil,çoook uzaklardayken bile
hisseder birbirini.
o senin daha fazla üzülmeni istememiş belliki.
mümkün olduğunca yalnız kalmamaya çalış..
onu anlatan şarkılardan,resimlerden,dostlardan soyutlama kendini..
yaşa acını.
ölüm de aşka ve hayata dahil..
ben de okudum duamı,Allah rahmet eylesin,sana büyük sabırlar versin..

çok tşk ederim kızlar desteğiniz ve özellikle dualarınız için.Allah razı olsun.
details canım çok saol:KK43: tutmaya çalışsamda ağlamak istemesemde göz yaşlarım durmuyorki zaten.kontrol edemiyorum:KK43:

allah rahmet eylesinn
allah kurtarmışş çünküü zor bir hastalıkk kanserr çeken için acısı ağrısıı
allahım mekanını cennet etsinn inşallah

bende onu düşününce biraz rahatlıyorum en azından bedensel ağrısı sıızısı ağrısı olmayacak diye:KK43: onsuz bir sevgililer günü geçirdim yıllardan sonra. hoş saçma bir gün olsada onunla hergün anlamlıydı...
çok sevdim hemde çok:KK43: çok özlüyorum hep özleyeceğimm

Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah.
dualarınız için çok tşkler

Allah sabırlık versin canım...başınız sağolsun.mekanı cennet olsun....
ölüm çok acı yokluk ve özlemle savaşıyorsun.ben birtek dua etmekle rahatlayabiliyorum.
Dua et canım.kımse kımsenın yerini dolduramaz.hiçbirzaman kaybettiğimiz insanları unutmayacağız duayla anacağız...

evet hergeçen gün daha çok özlüyorum:KK43:

sizlerde aklınıza geldikçe dua edermisiiniz birer fatiha :KK43:

allah sabır versin ne denir ki gerçekten yaa ben kendimde düşündüm boğazı şu an düğüm düğüm allah kimseyi sevdiğinden sevdiklerinden ayırmasın yaa...senağlamasenağlamasenağlama

Çok üzüldüm canım kendimi senin yerine koydum ve içim yandı
Ama elden bişey gelmiyor dua etmekten başka :çok üzgünüm:
Bende okudum bir fatiha allah inşallah kabul eder mekanı cennet olsun kaç yaşındaydı peki(umarım sorumla seni daha çok üzmemişimdir :teselli:)

ayyy ınan gozelerım doldu okurken ,çook çok üzüldüm be canım genç ölüm en zor şey..
Allah kimsenin başına vermesin,Allah sabır versin sana,genç kardeşimizin de mekanı cennet olsun.. kanserden ölen cennete gdermiş derlerdi oda eminim şuan cennette ve iyidir gitiiği yerde...

tşk eerim:KK43: inşallah huzur bulmuştur. tek tesellim o.yoksa hayat öyle boş öyle anlamsız ki ot gibi hissediyorum kendimi

oyle deme bılıyorum cok zor ama dayanacaksınn ne demıs mevlana gül düşünürsen gül olur diken düşünürsen diken...
sıkma canını ve ona bool booll dua et onla geçirdiğiniz güzel günleri düşün ve onun resimlerine gül onla konus al bır resmını elıne ve konus onla guzel seylerden bahset...
yepyenı guzel bır hayat kurmayı dener ve bu arada onu da unutmaz bol bol duanı muhabbetını gonderırsen hem ıonun ruhu şad olur hem senın ıcın ferah olurr... hadı canım toparlan bıan once

tşkler... resimlerimiz heryerde zaten. yastığımın altında bile var. inşallah daha iyi olacağım:KK43:

tşkler cnm :KK43:

X