O artık yok... Hiç bir şeyin anlamı yok artık

Okuyunca inan cok kotu oldum. Insan sevdigini bir an icin kaybettigini dusununce ne kadar cekilmez dayanilmaz bi aci oldugunu anliyo.
Zaman en iyi care diyoruz ama aradan ne kadar zaman gecerse gecsin acilari hep ilk gunku gibi olur. Zaman gectikce gelmiyceni anlarsin ve kabullenirsin, ne kadar alismamis olsanda alisirsin yokluguna. Iste burda zaman devreye giriyo.

Allah'im sevdiklerimizin acisini gostermesin:Saruboceq:
Allah mekanini cennet etsin..
Basiniz saolsun canim..
Seninde ailesininde sabrini bol versin Rabbim..

amin... çok tşk ederim. birkerecik daha seni seviyorum diyebilmek isterdim:KK43: keşkeler çok saçma çok boş biliyorum ama keşke terkedişi böyle olmasaydı keşke bende aldatılsaydım başkasını sevseydi :KK43:((
diye düşünüyorum bzen sonra kendi kendime kader diyorum... işte kendi kendimle kalmamam lazım çok özlüyorum
dularınız için tşkler.. ALLAH RAZI OLSUNN

canım okadar çok üzüldümki okurken ne söylenebilinirki allah gani gani rahmet eylesin sanada çok sabır versin bilmiyorum nasıl bir duygu ama çok kötü olduğunu tahmin edebiliyorum güzel rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın dualarım ikiniz için canım.

Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun, ailesine ve tabiki sana bassagligi ve sabirlar diliyorum canim. Metanetli olmaya calis, acin daha taze cok özlüyorsundur ama inanki hayat devam ediyor, sakin aglama sadece dua et onu dualarinla koru canim. Tekrar basiniz sagolsun.

allah rahmet eylesın canım.mekanı cennet olsun.
cok uzucu bır durum.allah sabır versın

arkadaşlar merhaba bende canımı cigerimi birbucuk senedir kanserle savaşan sonunda kaybeden yeğenimi melek olarak cennete ugurladık cok zormuş bilmezdim bukadar çok acı çekeceğimi.cigerime bukadar cok işleyeceğini.ölüm gerçek ama cok acı biliyorum yok artık aamaa hala kabul edemedim sindiremedim yutamadım ölümünü

slm canim benim.. bende seni cook iyi anliyabiliyorum..ne sansli biriymis rahmetli senin gibi seveni varmis.. benim abimde 4 sene ALS hastalini cekti 2008 vefat etti ama onun esi onu hastaligi icin terk etti ve 3 sene boyunca cocugunu göstermedi.. abim hem karisina hem cocuguna hasret gitti.. bi arkadasimizin dedigi belkide sehitlik mevkisindedir.. ALLAH sabirlar versin ve fatihama kardesimizide ekliyorum.. ALLAHA emanet ol

hepinizden Allah razı olsun. hergün ağlamamak için kendimi sıktığım onlarca an oluyor.çok özlüyorum:KK43:

leylaerisen ve venesu sizlerinde başı sağolsun.neler çektiğinizi nekadar üzüldüğünüzü anlayabiliyorum.
venesu canım abin çok üzüldüm.ama aslında üzülecek duruma düşecek olan yengen.Allah herkese gönlüne göre versin.
hersabah uyandığımda tlfonuma bakmak istiyorum sanki msj göndermiş yada aramışda duymamış olabilme ihtimalim varmış gibi... herşarkı herşey onu hatırlatıyor bana... her sabah güneş doğuyor ama sanki ağır çekimde gibi hayat... beynimin içindeki sesleri susturamıyorum. bazen cnm şöyle gücümün yettiği kadar bağırmak ağlamak istiyor.ama üzüntümle etrafımdakileride üzmek istemiyorum... herkes acımın büyüklüğünü bildiği için üstüme titriyor zaten...dualarımı sizlerinde kayıplarına gönderiyorum:KK43:

canım benim yaa
başın sağolsun
allah sabır versin
mekanı cennet olsun çok üzüldüm

allah sabır versin okuyunca çok üzüldüm dilerim kısa zamanda toparlanırsın zor ama bunu yapmak başarmak zorundayısz bşr fatihada ben okudum şimdi ona yapacagın en büyük iyilik hergün ona dua etmek yasin oku kendinide daha iyi hissedersin..rabbim dualrımız kabul etsin..

canım allah sana sabırlar versin..
çok yakın bir arkadaşımı kaybettim 2 sene önce trafik kazasında. 1 ay boyunca ulaşamadım kendisine meğer bütün aile yaralanmış o kazada.. sonra uzun uğraşlar sonucu öğrenmiştim neler olduğunu.. 14 aracın birbirine girdiği kazada bir benim arkadaşım ölmüş.. 2 senedir aklıma gelmediği bir gün bile yok neredeyse.. hala ağlarım.. telefonunu silemedim bazen ismine bakarım tlf.numdan.. çok zor..
unutman imkansız.. sadece alışıyorsun o acıyla yaşamaya.
başın sağolsun..

çok tşkler... bir kişi bile rahmet dilediği zaman huzur buluyorum. dualarınız için tşkler.

yellowcanary arkadaşınada Allah'tan rahmet diliyorum.inşallah mekanları cennet olur

canım benim ya..
kelimeler düğümleniyor..
Allah rahmet eylesin..sanada cooook sabır versn..
mekanı cennet olsun..

nasıl bi acıdır bu:KK43:
nasıl bir sabır gerektirir bilemiyorum sevdiğini aşık olduğun adamı kaybetmek:S
allah nur içinde yatırsın inş.

amin cnm tşk ederim... herşey yarım kaldı...tarifsiz bir acı içimdeki ve hiç geçmeyecek:KK43:

X