O artık yok... Hiç bir şeyin anlamı yok artık

allah rahmet etsin fatihasını okudum mekanı cennet olsun allah sabır versin size ve tüm sevdiklerine

basin sagollsun, sabirlar diliyorum, Allah rahmet eylesin.

bende ablamı kaybettim bundan 6 sene önce..
kanser cok zor bir hastalık
cok amansız
Allah geride kalnlara sabırlar versin

aminnn tüm dualarınıza... Allah sizleri sevdiklerinizden ayırmasınn benide annemden ayırmasın bir annem kaldı dünyada:KK43:

hepinize çok tşkler

sen ben ve bizim gibi sevdiklerini kaybeden herkese Rabbim sabırlar versin inşallah
annemi babamı ve biricik evladımı kaybettim bende ama hayat devam ediyor nasıl ediyorsa ediyor işte..
bu dünyada ecelimiz gelene kadar yaşamak zorundayız işte...
ne zordur bilirim ölüm hak ve gerçek bizde öleceğiz kabul ettik ama o özlem yok mu yakıp kavurur içimizi
ateş düştüğü yeri yakıyor ve de sönmüyor o ateş
Rabbim herşeyin hayırlısını bilir boynumuz kıldan ince

canim cok uzuldum senin icin...

sevdigine Allah rahmet eylesin..
simdi hicbir sozun manasi yok dileklerimiz bile canini acitir belki.. doya doya agla inan kendini tuttukca icinde kalir agla acilirsin derler ya onu sanirim bu anlar icin demisler. uzulme diyemiiycem elinde degildir eminim dua et bol bol sadece insani ayakta tutan sadece dualar ve inanci oluyor.

ağlamamak elimde değil zaten. tutamıyorum kendimi. acımı paylaşan herkese çok tşk ederimm. çok korkuyorum bundan sonrası için.onu hatırlatmayan tek bişey yok. herşeyde o var.inşallah Allah sabrını verir. İnşallah o çok rahat eder

hiçbişey değişmiyor:KK43:(( zaman herşeyin ilacı diyenler yanılıyor sanki. zaman geçtikçe daha çok özlüyorum hem sanki az önce ölmüş gibi canım acıyor hem yıllardır yokmuş gibi özlüyorum...

Başın Sağolsun..Ne dersem diyeyim kelimelerin kiyafetsiz kalayacağını biliyorum..
Duamı gönderiyorum... :Saruboceq:

canim basiniz saolsun
cok kötü oldum okuyunca önceki mesajlarindan bir kacinida okumustum dua etmistim ins. en kisa zamanda iyi olur diye senağlama
Yüce rabbim sana ve ailesine uzun ömür ,peygamber sabri versin
dicek bisey teselli edicek bi kelime bulamiyorum cok üzüldüm acini paylasiyorum cnm

emin olki o uzaklardan bi yerlerden seni izliyor
senin onu bukadar cok sevdigin icin ,iyi ve kötü anda yaninda oldugun icin seninle gurur duyuyordur

ben fatihami okudum arkadasim
mekani cennet olsun rabbim geride kalanlara uzun ömür saglik versin :teselli:

başınız sağolsun çok üzüldüm bende çok yakınım birini kanserden kaybetmiştim Allah sana sabır versin onada rahmet eylesin çok zor biliyorum seni teselli edecek bi kelimede yok Allah sabrını verecektir eminim oda çok kötü şeyler yaşamıştır kanser deyince tüylerim diken diken oluyor neler yaşadığınızı az çok tahmin edebiliyorum bizde 8 ay mücadele ettik ama kaybettik malesef dualarım sizinle çok üzüldüm gerçektensenağlama

çok tşkler hepinize. dualarınız içinde saolun.Allah sevdiklerinizle uzun mutlu ömür versin sizlerede...
Allah razı olsun dua eden herkesten

başın sağ olsun allah sabır versin canın mekanı cennet olsun

Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun.
Rabbim sevdiklerimizin acsını göstermesin bize

X