O artık yok... Hiç bir şeyin anlamı yok artık

başın sağolsun canım allah sanada sabırlar versin şu anda böyle hissetmen çok normal ama inanki zaman herşeyin ilacı acın zamanla küllenecek ve onu özlem ve sevgiyle hatırlayacaksın

allah rahmet eylesin canım...
sana ve ailesine de sabır versin...
çok zor bir durum..

Çok üzüldüm....:çok üzgünüm:
Allah rahmet eylesin.... Sizede bol bol sabır versin....:teselli:

ALLAH kimimizi hastalıklarla kimimizi ölümlerle sınıyor,sabırlı olmaktan başka bize düşen bir şey yok.. derdi,sıkıntıyı ölümü veren rabbim sabrını da veriyor kullarına.. ALLAH sana ve ailesine sabır versin,mekanı cennet olsun inşallah canım..

canım öncelikle başın sağolsun.allah sabırlar versin.ama en azından artık acı çekmiyor.bunun için sevinebilirsin.ve çok şanslı bir adammış ki senin gibi bir kız tarafından çok sevilmiş. allah mekanını cennet eylesin.
arada bir gökyüne bak..ve gülümse..
eminim oda oralardan bir yerlerden sana gülümsüyordur...
sabırlar diliyorum canım...

Başınız sağolsun Mekanı Cennet olsun. Sabırlar diliyorum

İçerik nedeniyle acısıyla tatlısıyla bölümüne daha uygun
Editör arkadaşımın da bilgisine

tşkler destekleriniz için nasıl olacak bilmiyorum nasıl alışacağım nasıl sadece özlemle sevgiyle anacağım zaman nasıl eçecek bilmiyorum kocaman sonu olmayan bir boşlukta gibiyim...
ben ağlamasamda gözyaşlrım bitmiyor. daha önce akrabalarım vefat etti çok üzüldüm ama bukadar acıyı hiç çekmedim. Allah daha kötüsünü vermesin hiçbirimize:KK43:
Saknleştirici bişeyler aldım 7 tane yasin okudum Allah inşallah ruhuna ulaştırır dualarımı.ve dualarınızı..hergün dua edeceğim başka yapabileceğim bişey yok
dualarınızla yanımda olduğunuz için Allah razı olsun

canım başın sağolsun sana da sabır dliyorum
ama ne kadar da zor olsa hayat maalesef devam ediyor
mekanı cennet olsun.

Canım başın sağ olsun allah sabır versin ailesine ve sana yattığı yerde dinlendirsin mekanı cennet olsun inşallah.
Böyle zamanlarda ne desek içinin acısını gidermek zor ama ona yaracak tek şeyimiz okumak.
Allahtan sabır diliyorum.

canım başın sağolsun mekanı cennet olsun inşallahh Rabbim sana ve ailesine sabırlar vesinnn

Allah rahmet eylesin canım,başın sağolsunsenağlamasenağlamasenağlama

Başın sağolsun güzelim ne desek seni teselli edemeyiz biliyorum. Şu an ne kadar üzüldüğümü anlatamam Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun. benneyaptımkibenneyaptımki

Başın sağolsun canım.
Allah nur içinde yatırsın.
Acın çok çok taze. İnsanoğlu herşeye alışıyo zamanla. Allah dualarını kabul etsin.
Mekanı cennet olsun.

Dualarını arkasından esirgeme dualarınla o senin yanında içinde yaşacak ve hayata dört elle sarıl allh sabır versin

Allah rahmet eylesin canim,sabirlarin en büyügünü diliyorum sana:KK43:ne söylenir bilmiyorum ki...cok üzüldüm gercekten...Allahim sevenleri aslaa ayirmasin...

Allah rahmet eylesin, sana bol bol sabırlar diliyorum nasıl zor bir durum şimdi senin için bol bol dua et Allah'a hem onun için hem kendin için Rabbim bunları unutturacak acılar vermesin sabırlı ol lütfen kendini fazla bırakma sevdiğin de böyle olmasını isterdi unutma :)

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun sizinde :çok üzgünüm:

başın sağolsun canım... Allah sana ve tüm sevenlerine sabır versin... :KK43:

X