Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

Hadi yaaa ondan mı anneolmakmuciZe isimli arkadaşa doktor kız dediği halde (nayır nolamaaazz bence senin bebeğin erkek hala ısrar ediyorum bir yanlışlık var ) diyordun diğer konuda 🤣🤣 kendinle çelişme.yaptığının ne kadar çocukça olduğunu anlaman için söylüyorum ama NATO kafa NATO mermer 🤣🤣 her bildiğin nub ta,bak ben bildim siz bilemediniz diyorsun.ama bilemediğin zamanda pıs pus sesin çıkmıyor.tamam böyle mutlu oluyorsun anladım kendi haline bırakıyorum seni 🤣
Benmi çocugum benmi çelişme yapıyorum aferin sana bravo 😂😂😂

Benmi çocugum benmi çelişme yapıyorum aferin sana bravo 😂😂😂
Sen baya içlenmişin 😂😂😂 yazık sana kıyamam 😝😝
Seni kendi haline bırakıyorum,aferin sana hadi git nub yorumlamaya devam et.altına da eklemeyi unutma ama,

Kız demiştim dediğim çıkmış
Erkek demiştim Paşacan geliyor

Aaaa bilemedin ikra

(Kaçacak delik aranıyoooorr ))) :KK70: :KK70: :KK53: iyi günler canım.bukadar ciddiye alma iyi değil.bebelerinle ilgilen

Son olarak şuraya birşey eklemek istiyorum,insan bi kızı olunca oğlu olsun ister,oğlu olunca kızı olsun ister.insan hep olmayanı ister,en doğal hakkıdır bu.ama bu gözler istediği çıkmadığı için günlerce ağlayanları gördü.evladın kızı erkeği olmaz.rabbim şükürler olsun ki sağlıklı evlatlar nasip etmiş.nice yıllarca uğraşıp ta bebek sahibi olamayanlar,nice evladı sakat doğacak olan aileler var.o yüzden ağlayanları ve çok üzülenleri anlayamıyorum. 5 kızınızda olsa,5 oğlunuzda olsa şükredin.rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin

Bir vizıltı geliyor ama bir turlü gidemiyor . Anneligime kadar götürdü olayı bakalım nereden cıkacak 😂😂😂 sana güle güle

Bir vizıltı geliyor ama bir turlü gidemiyor . Anneligime kadar götürdü olayı bakalım nereden cıkacak 😂😂😂 sana güle güle
Birde sonradan güle güle yazısı eklemiş 🤣🤣 asıl sana güle güle bebeğim,bu konuya salça olan sensin.Seni alkışlarla kocaman kocaman aferinlerle uğurluyorum burdan annem.kışkırtma politikalarına ordan devam et :KK70:

Birde sonradan güle güle yazısı eklemiş 🤣🤣 asıl sana güle güle bebeğim,bu konuya salça olan sensin.Seni alkışlarla kocaman kocaman aferinlerle uğurluyorum burdan annem.kışkırtma politikalarına ordan devam et :KK70:
Vızz vızzz 😂😂👀

Akıllı ol konuyu kapat uzatma yeter uzattıgın
Oooo tehditkar konuşamalar başladı şimdi haaa çok güzeeelll 🤣🤣 az önce vız vız diyordun noldu? Sen bana ayar verebilecek kapasitede değilsin güzelim,sen akıllı olacaksın tamam mı? İnsanları küçük düşürmeye çalışmaya hakkın yok

Oooo tehditkar konuşamalar başladı şimdi haaa çok güzeeelll 🤣🤣 az önce vız vız diyordun noldu? Sen bana ayar verebilecek kapasitede değilsin güzelim,sen akıllı olacaksın tamam mı? İnsanları küçük düşürmeye çalışmaya hakkın yok
Yaa hala uzatıyor beyin algılamıyor acil acil sinyal sinyal hadi git yat öglen uykun gelmiş yada yuzunu bir yıka kendine gel kızın acıkmışmı bir sor 😂😂 tehdit dedi yahu beyin nelelere calışıyor .😝😝 sus sus yeter uzatma tamammı 😱😱

Son düzenleme:
Yaa hala uzatıyor beyin algılamıyor acil acil sinyal sinyal hadi git yat öglen uykun gelmiş yada yuzunu bir yıka kendine gel kızın acıkmışmı bir sor 😂😂 tehdit dedi yahu beyin nelelere calışıyor .😝😝 sus sus yeter uzatma tatmammı 😱😱
TATMAM (tamam değil haa tatmam) 🤣

Arkadaşın sohbete ihtiyacı varmış 😂😂😂 iyiki tartışma çıkarmış.canı sıkılıyormuş 😢😢 yazık😎😎

Son düzenleme:
Aferin aferin yazı yazmayı ögrenmiş 😂😂 klavye bu elin nere degerse o yazılır 😛 5 yıldız aldın otur 😀😀
Arkadaşın sohbete ihtiyacı varmış 😂😂😂 iyi olmuş canı sıkılıyormuş 😢😢 yazık😎😎
Cinsiyet belli oldu mu??

-Kız demiştim bilmişim aferin alkış bana 🥰
-Erkek demiştim bilmişim yaşasın
-aaa bak ben erkek demişim bilmişim sen bilememişsin

-Erkek bu paşa
-Hayır kız dedi doktor

😥😥 sessizlik

Nasıl olur yaaa😥
Yok ben ısrar ediyorum yaa 😥
Nubu dikti bu bebeğin yaa😥
O zaman ultrason yanılttı beni,bebeğin duruşu yanılttı yoksa kesin bilirdim mümkün değil yani🤔🤔

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Cinsiyet belli oldu mu??

-Kız demiştim bilmişim aferin alkış bana 🥰
-Erkek demiştim bilmişim yaşasın
-aaa bak ben erkek demişim bilmişim sen bilememişsin

-Erkek bu paşa
-Hayır kız dedi doktor

😥😥 sessizlik

Nasıl olur yaaa😥
Yok ben ısrar ediyorum yaa 😥
Nubu dikti bu bebeğin yaa😥
O zaman ultrason yanılttı beni,bebeğin duruşu yanılttı yoksa kesin bilirdim mümkün değil yani🤔🤔

🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Yaa gülüyorummm hala uzatıyor tekrar sil baştan 😂😂 eee başka anlat

Yaa gülüyorummm hala uzatıyor tekrar sil baştan 😂😂 eee başka anlat
İnan ben yazarken senden daha çok güldüm,eşittir sensin işte aynılarını yazıyorsun🤣🤣 daha da yazardım fakat çıkmam gerek.misafirim geldi.seni övünmelerinle başbaşa bırakıyorum

Arkadaşın sohbete ihtiyacı varmış 😂😂😂 iyiki tartışma çıkarmış.canı sıkılıyormuş 😢😢 yazık😎😎
Birde yazılarını düzenlemiş garibim,tatmamı tamam yapmış,bu mesaja ilaveten de iyi ki tartışma çıkarmış diye ekleme yapmış.boş işler müdürüsün yeminle :KK70: halbuki tartışmanın ele başı kendisi.bu arada kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz BAYAN DEĞİL,(KADIN ) demeyi öğrenelim artık.buda diğer mesajına ilave olsun.onu da bu şekilde düzenle oldu mu 😉

İnan ben yazarken senden daha çok güldüm,eşittir sensin işte aynılarını yazıyorsun🤣🤣 daha da yazardım fakat çıkmam gerek.misafirim geldi.seni övünmelerinle başbaşa bırakıyorum
Yaa gitme nolur 😂😂 iyikide gelmiş misafirin 😉😉 bensiz duramazsın sen 😛😛

Birde yazılarını düzenlemiş garibim,tatmamı tamam yapmış,bu mesaja ilaveten de iyi ki tartışma çıkarmış diye ekleme yapmış.boş işler müdürüsün yeminle :KK70: halbuki tartışmanın ele başı kendisi.bu arada kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz BAYAN DEĞİL,(KADIN ) demeyi öğrenelim artık.buda diğer mesajına ilave olsun.onu da bu şekilde düzenle oldu mu 😉
(Yeminle ) boş işler müdürü yeminle diyor 😃😃yemin etmeden yaz 😂😂 sen kahve iç misafirinle kafan yerine gelsin 😄😄 yarın döktür yazıları yada misafir gidince uçarsın buralara 😄 minik kuşum

X