Anket Nub teorosi dogru tahminmi arkadaşlar

Nu teorisi dogrumu yanlışmı

• Tahminim dogrumu

OY: 357 76,8%
  • Tahminim yanlışmı

OY: 108 23,2%

• Ankete Katılan
    465
Bugün doktor kesin kız dedi Ikra meyra oylamıştım zaten seni yine de söyliyim dedim çok foto attım sana hatta bak bu da son bugünki

Eklentiler

• 4C926C57-A77D-4CBD-8471-A5716FDEFD52.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 71

Eklentiler

• 66522684-CEA2-451C-893E-605F15E9ED68.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 63
Canım bugün geldi bu ultrason doktor ölçüm de yaptı. 27 cm dedim nub açısı. O yüzden net kız da diyemem erkek de dedi. Senin yorumun nedir?
Benimkiyle aynı görüntü senin Bebek

Eklentiler

• D4AB8221-DAF1-475A-A53A-0D327B9FC589.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 53
E bu benimkiyle aynı Ikra meyra cığım benim diğer görüntüme kız dedin. Bi de bu açıyı göndereyim bu ne olabilir
Bana bu USG paylasmadiniz ki burada karşıya bakıyor nubu %60 erkek olabilir derim bu bunlar yanitir ayrıca Dr gibi detaylı bakmıyorum Dr verdiği çıktıysa göre tahmin ediyorum ama senin bebeğin kafa şekli kizada yatkın

Benimkiyle aynı görüntü senin Bebek
Bak Dr ne demiş canım acısı 30 olmalı ama 27 acisi ne kız derim nede erkek demiş Dr bende %60 olabilir dedim erkek bende direk erkek demedim kafa şeklide pek tutmuyor ama hepsini birleştirip ihtimal olabilir dedim

Karsiya bakan nub %50 ne kız denir nede erkek bende kafa seklinide ortaya koyup tahminimi o yönde kullanıyorum .yanılma payım olur böyle usglerde

Ay dünden beri bakıyorum bakıyorum anlayamadım,açıkça anlayamıyorsak zaten kızdır kesin 30 ekimde net öğrenicez o zaman anketini de oylayacağım büyük ihtimalle kız evet, benim canım kızım

Ay dünden beri bakıyorum bakıyorum anlayamadım,açıkça anlayamıyorsak zaten kızdır kesin 30 ekimde net öğrenicez o zaman anketini de oylayacağım büyük ihtimalle kız evet, benim canım kızım
Video varmi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…