Anket Nub teorosi dogru tahminmi arkadaşlar

Nu teorisi dogrumu yanlışmı

• Tahminim dogrumu

OY: 357 76,8%
  • Tahminim yanlışmı

OY: 108 23,2%

• Ankete Katılan
    465
Bugün doktor kesin kız dedi Ikra meyra Ikra meyra oylamıştım zaten seni yine de söyliyim dedim çok foto attım sana😊 hatta bak bu da son bugünki

Eklentiler

• 4C926C57-A77D-4CBD-8471-A5716FDEFD52.jpeg
    4C926C57-A77D-4CBD-8471-A5716FDEFD52.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 71
Canım bugün geldi bu ultrason doktor ölçüm de yaptı. 27 cm dedim nub açısı. O yüzden net kız da diyemem erkek de dedi. Senin yorumun nedir?
Benimkiyle aynı görüntü senin Bebek

Eklentiler

• D4AB8221-DAF1-475A-A53A-0D327B9FC589.jpeg
    D4AB8221-DAF1-475A-A53A-0D327B9FC589.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 53
E bu benimkiyle aynı Ikra meyra Ikra meyra cığım benim diğer görüntüme kız dedin. Bi de bu açıyı göndereyim bu ne olabilir
Bana bu USG paylasmadiniz ki burada karşıya bakıyor nubu %60 erkek olabilir derim bu bunlar yanitir ayrıca Dr gibi detaylı bakmıyorum Dr verdiği çıktıysa göre tahmin ediyorum ama senin bebeğin kafa şekli kizada yatkın 🙈

Benimkiyle aynı görüntü senin Bebek
Bak Dr ne demiş canım 🙈 acısı 30 olmalı ama 27 acisi ne kız derim nede erkek demiş Dr 🤗 bende %60 olabilir dedim erkek bende direk erkek demedim kafa şeklide pek tutmuyor ama hepsini birleştirip ihtimal olabilir dedim 😚

Karsiya bakan nub %50 ne kız denir nede erkek bende kafa seklinide ortaya koyup tahminimi o yönde kullanıyorum .yanılma payım olur böyle usglerde 🤗

Bana bu USG paylasmadiniz ki burada karşıya bakıyor nubu %60 erkek olabilir derim bu bunlar yanitir ayrıca Dr gibi detaylı bakmıyorum Dr verdiği çıktıysa göre tahmin ediyorum ama senin bebeğin kafa şekli kizada yatkın 🙈
Ay dünden beri bakıyorum bakıyorum anlayamadım,açıkça anlayamıyorsak zaten kızdır kesin 😀 30 ekimde net öğrenicez o zaman anketini de oylayacağım büyük ihtimalle kız evet, benim canım kızım 😍😍

Ay dünden beri bakıyorum bakıyorum anlayamadım,açıkça anlayamıyorsak zaten kızdır kesin 😀 30 ekimde net öğrenicez o zaman anketini de oylayacağım büyük ihtimalle kız evet, benim canım kızım 😍😍
Video varmi canım 🤗

X