Anket Nub teorosi dogru tahminmi arkadaşlar

Nu teorisi dogrumu yanlışmı

• Tahminim dogrumu

OY: 357 76,8%
  • Tahminim yanlışmı

OY: 108 23,2%

• Ankete Katılan
    465
Maalesef yok 10 haftalık ve kesenin fotoğrafı var 7 haftalık onları bi atiyim size
Bunlara göre kız sanki nette değil usg ama kese kız yönünde detaylı taramamı neydi 20-24 hafta arası giriliyor orada netleşmiş olmalıydı

Bunlara göre kız sanki nette değil usg ama kese kız yönünde detaylı taramamı neydi 20-24 hafta arası giriliyor orada netleşmiş olmalıydı
Vallaha bencede tüm belirtiler de kız diyor çünkü ilk hamileliğimin tam tersi Birde anne hissi diye bir gerçek var
detaylı ultrasonu bu sefer devlette yaptırdım ama tam bir fiyasko Hiçbirşey öğrenemedim

Ben de 12+2 haftalığım. Doktor bir tahminde bulundu ama görebilirseniz bana da tahminde bulunabilir misiniz.

Eklentiler

• 20200612_134033.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20200612-141129_Gallery.jpg
    184 KB · Görüntüleme: 42
Ben de 12+2 haftalığım. Doktor bir tahminde bulundu ama görebilirseniz bana da tahminde bulunabilir misiniz.
Emin olmamakla birlikte kıza benzettim net değil nubu degil baş taraftan almış usg varsa başka usg paylaşın 11 hafta yada olursa 13+ hafta paylaşın

Emin olmamakla birlikte kıza benzettim net değil nubu degil baş taraftan almış usg varsa başka usg paylaşın 11 hafta yada olursa 13+ hafta paylaşın
Başka yok malesef ultrason. Tekrar gittiğimde atarım yine. Doktor bir çıkıntı gösterip erkek dedi ama kesin değil demişti. Ultrasonda göremedim ben de o çıkıntıyı.

Bana da erkek demisti ikra meyra cuma gunu kontrolum var bakal ne cikacak merak icindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…