nternette karlatmz ucuzluklar

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
genelde arkadaşlarımdan hep duyarım mallar internette daha ucuz oluyormuş bizde burda ucuz malların bulunduğu siteleri paylaşalım ya da en çok hangi siteden alışveiş yaptığımızı bayanlar nasıl olur?

hepsiburada dan aldığım ürünler oldu,teknoljik ürünleri,parfümleri,tasarım ürünlerini hep takip ediyorum.piyasaya göre cok daha uygun şeyler yine aynı kalitede aynı ürünü bulabiliyorsunuz

hepsi buradaya örneğin çanta baktığım ürünler nedense bana denk geliyo sanırım pahalı oluyo :)

internette özellikle kitap alışverişi sitelerini öneriyorum..zira birçok sitede kitaplar piyasadaki fiyatlarından çok daha ucuza geliyor..ama yine de sahaf kokusu başkadır o ayrı:)

internette özellikle kitap alışverişi sitelerini öneriyorum..zira birçok sitede kitaplar piyasadaki fiyatlarından çok daha ucuza geliyor..ama yine de sahaf kokusu başkadır o ayrı:)
canım kargo parası ile aynı fiyata denk gelmiyo muı

site ismi vermek reklama girmiyor mu? biraz bu topici takip edeyim eğer yasak değilse yazacağım bir kaç site var :)

site ismi vermek reklama girmiyor mu? biraz bu topici takip edeyim eğer yasak değilse yazacağım bir kaç site var :)
valla o kadarını bilmiyorum ki yasaksa yetkili bi kişi bildirsin şimdiden ama sanırım yasak değil çünkü arkadaşlar bazı topiklerde site ismini rahatca kullanmışlar...

canım kargo parası ile aynı fiyata denk gelmiyo muı

yok cnm ya..zaten birçok sitenin kargoyu ödeyen kitaplar die özel bi bölümü var.. o bölümden bir kitap alınca kargon bedavaya geliyor..birçok yayınevinin kendi sitesinde de kargo yurtiçine ücretsiz..

bu arada site ismi vermek yasak değilse yazayım ben de bi kaç tane:)

yok cnm ya..zaten birçok sitenin kargoyu ödeyen kitaplar die özel bi bölümü var.. o bölümden bir kitap alınca kargon bedavaya geliyor..birçok yayınevinin kendi sitesinde de kargo yurtiçine ücretsiz..

bu arada site ismi vermek yasak değilse yazayım ben de bi kaç tane:)
değil sanırım kimse müdahale etmedi yaz bi tane eğer yasaksa sileriz

yazıyorum o halde,eğer ceza alısam sorumlusu sizsiniz :)

30 Haziran'a kadar e-bebek'te zeyland ve 10 Temmuz'a kadar playskool ürünlerinde etiket fiyatının üzerinden %30 indirim var.

Wenice yaz şenliği ; formu doldurup gönderiyorsunuz,mail adresinize şifre gönderiyorlar,bu şifre ile 50 tl ve üzeri alışverişlerinizde kasada ödeme sırasında hediyenizi veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
kitap için- kitapyurdu

kıyafet-tekstil ev eşyası için- gittigidiyor, emall, hepsiburada, hızlıal, pratikev

ben netten .ok alışveriş yaparım. kargoyu da ekleyip piyasa fiyatıyla karşılaştırıyorum net daha uygun geliyor

netten sadece kozmetik alırım diğerleri buralarda çok pahalı kozmetikde suvarikozmetik.com çok iyidir ve sürekli kampanya yapar

eğer çok aceleniz yoksa (büyük kampanya zamanlarında biraz uzayabiliyor süre) kültürtv.com önerebilirim kampanya olmadığı zamnalarda tüm kitaplar yüzde 40 indirimli bazen kampanya yapıyorlar yüzde 60 indirim oluyor. Ben bu siteden orijinal kitabı korsanından daha ucuza aldığımı bilirim.

parfümü de cheapsmell' cen alıyorum. strawberryden daha ucuz.

eğer çok aceleniz yoksa (büyük kampanya zamanlarında biraz uzayabiliyor süre) kültürtv.com önerebilirim kampanya olmadığı zamnalarda tüm kitaplar yüzde 40 indirimli bazen kampanya yapıyorlar yüzde 60 indirim oluyor. Ben bu siteden orijinal kitabı korsanından daha ucuza aldığımı bilirim.

parfümü de cheapsmell' cen alıyorum. strawberryden daha ucuz.

cheapsmell kaç günde geliyor verdiğin siparişler canımcım

Ben insertbak.com u tavsiye edebilirim.
Marketlerin yayınladıkları insertleri burada bulabiliyorsunuz. Marketlere gitmeden fiyatları ve fırsatları hakkında bilginiz oluyor. Hem günlük market alışverişim hemde Ev eşyası alışverişimde kullanıyorum.

limago.com u şiddetle tavsiye ederim ben bu hafta pazar arabası aldım ödemede yüksek derecede güvenlik kullanılıyor insanın içi rahat oluyor. ayrıca marka ürünler %80 e varan indirimlerle alınabiliyor. kampanyalar 3 günde bir değişiyor böylece daha çok ürüne ulaşma imkanı buluyorsunuz. yalnız siteye referansla kayıt olunabiliyor. limango'ya referans arayanlar beni gösterebilirler mail adresim cherry_mrv@hotmail.com
iyi alışverişler size..

limango ve markofoni hergün başka başka kampanyalar yapıyolar tavsiye ederim bide ben hangi ürünü alıcaksam google yazar biçok siteden fiyat bakarım ona göre karar veririm

X