nternette karlatmz ucuzluklar

kızlarr limangoda iç çamaşırları 12 TL alt üst takım (özelden mailinizi yazarsanız davetiye gönderirim)

kızlarr markafonide bugün carmina ürünleri indirimde ayın 16 sında da pastel geliyomuşşşş
itinayla davetiye yollanılır:teytey:

arkadaşlar hepsiburada dan alışveriş yapmuıştık iyi bir site tavsiye ederim.limango ve markafonide çok iyi siteler ama limango ve markafoni davetli sanırım.çok ucuz ve güzel indirimler oluyor tavsiye ederim.ben twiggynin terliklerinin aldım severek kullanıyorum.limangodan da yüzük aldım daha bekliyorum gelmesini:)) ama çok güzellerdi. limangoya ve markafoniye davet isteyenler özele yazabilirler arkadaşlar.tavsiye ederim.

kızlar nedendir bilmem bu aralar internetten alışveriş mannaklığı tuttu beni ama ürünlerin orjinalliği konusunda endişeliyim örneğin gg ve ebay da fake çok deniliyor buyüzden değerli yorumlarınıza ihtiyacım var

kızlar bu sitelerden alışveriş yapan varmı????

strawberrynet.com dan alıyorum parfüm ve cilt bakımı ürünlerimi kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
limango ve strawberryden alışveriş yapıyorum, özellikle limangoda farklı kategorilerden indirimli ürün çeşiti fazla.

bende limango ve strawberryden yapmaya başladım, uzun süredir netten alışveriş yapmıyodum
az önce limangodan ipanema terlik sipariş ettim yetişirseniz bi bakın kızlar 19.90 tl ve çok güzeller ama bu gece bitiyo kampanya
umarım bi sıkıntı olmazeyvahedigeldismile
benimki kahvesi bunun
Ipanema+GB+Seeds+Thong+Strap+Ad-+white.jpg

arkadaşlar bugün yakaladın a bi bakın isterseniz.3 gün boyunca tek kargoyla 2 üründen fazla seçenek koyacaklarmış ve herşey 3 tl

yakaladın yakaladında her gün kaç çeşit ürün var? bugün 2ydi.ama 28 var diyen de olmuş. bilen var mı?

kızlarrr Trendyol diye yeni bir site var aynı markafoni ve limango gibi online alışveriş yapılıyor ve %70 e varan indirimler var mail adresinizi özelime yazarsanız davetiye gönderebilirim:eek:

kızlarrr Trendyol diye yeni bir site var aynı markafoni ve limango gibi online alışveriş yapılıyor ve %70 e varan indirimler var mail adresinizi özelime yazarsanız davetiye gönderebilirim:eek:

merhaba özelden msj atamıyoorum banada yollayabilirmisiniz dicektiim ama özelden yazamıyoorum:KK43::a015:

Markafoni ve Limango'ya üye olmak isteyenler özelden mesaj atabilirler. Yardımcı olabilirim. :)

Canım özelden mail adresini mesaj atarsan hemen davetiye gönderebilirim. Benim özel msj atma hakkım henüz yok o yüzden burdan yazıyorum.

Arkadaşlar limangoya bende üye olmak istiyorum. Üyelerden biri bana da davetiye yollayabilir mi?

Arkadaşlar direk link vermeyelim lütfen,
mail adresi veya diğer iletişim adresleri
yazmak yasak,lütfen özel bilgilerinizi
özel mesaj yoluyla iletin...
güzel paylaşımlar diliyorum...
sevgiler...

X