Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Transfer oldum canım bekliyorum
Kist basit kist mi canim

Drlar bu kist için ne dedi canım soğan kuruyle veya yeni adetle geçer mi acaba
Progestan verdi işte içiyorum oda asırı bas donmesı yapıyo 2 3 aya en gec atılır kendı drum ölumcul bı hastalık gıbı bahsettı :) tövbe tövbe :)) ama diğer drlar gider dedi hergun soğan suyu ıcıyorum

s.a kader bacılarım öncelkle test haberi varmış galiba gizemin hadi inşş pozitifle gelir bi arkdşta maddi gücünden dolayı tüpbebege başlıyamnıyomuş vla üzüldüm cünkü aynı derteyiz bizimkide ertelndi onu oraya koyuyoruz olmuyo bunu şuraya koyuyoz olmyo bnde kafayı yicem
bu arada size anlatacklarm var kızlar ben kaplıcaya gidecegim demiştim ya haymanayı düşünüyordum oranın suyu ılık dediler bende birden aklıma beypazarı na gittim su 45 derece diyolar ama daha fazla icinde durulmuyo çok fena sıcak her neyse BİMİLLAH dedim girdim sonra bi baynla tanıştım önce havadn sudn konuşuyorduk sonra dediki seni rüymda gördüm dedi rüymda yüzünü secemiyorum ama sanki sendin dedi bna dedinki dedin seninle konuştum ben 1 ay sonra hamile kldım dedin dedi şok oldum sonra bu kadına el vermiş hacıbektaşinin torunumuymuş neymiş beni sırt üstü yatırdı karnıma kasıklarıma belime yumurtalklarıma okudu sonra yan cevirdi yine okudu snra diger tarafa yine okudu sonra belime havlu sardı havluya okudu bunu belinden hiç çıkartma dedi seni buruya sarıkıs cagırmış dedi benimle tanıştırdı dedi hepsi bi vesile dedi sen hamile kalacksın bu havlu hep belinde sarılı klsın dedi nasip kurban oldugum ALLAH ol derse olur inşş okurken dediki en son benm deil fadime anamızın eli dedi bendeil ALLAHIMdan geleck dedi kızlar egerki bu ay hamile kalırsam bu okunmuş havluyu tektek hepinize gönderirrim yemin ederim yetrki olsun öyle bişi belimden hiç çıkartmıyom herşey gönlümüzce olsun inş benm tedavi hem mddi sorundn hemde bayrma geldigi için 1 ay erteledik hakınızı helal edin nolurr uzun yazdım RABBİM hepimizin göbegini bebişle doldrsun inşşşşşşşşşşşşş

Hadi insallah canim kalbini bozma sakinn hep guzel düşün

İnşallah canım ya bu vesile olur bu..

klomen kullandım ya o folikül kisti yapmış yanı çatlamayan 3 tane 25 mm yumurtam vardı çatlamayıp kıste donmuşler Klomenın yan etkısı dıyebılırım
Aynı kistden bende de vardı 1ay dogum kontrol hapı SOĞAN kürü böğürtlen kürü Yaptım o ay geçti benim de klomen den olmuştu 7cm di

Bendede klomen kist yapmıştı geçti Önemsiz bişey üzülme

Hayırlı olsun arkadaşım umarım güzel netice alırsın

Bugün sonuç alacak arkadaştan haberi olan varmı inşallah güzel haberler almıştır ve uçuyolardır şuan sevinçten ailecek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…