Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım bende bu akşam eşimle onu konuşurdum yaaa bu kadar olur hulusi hocaya mı gitsek ordamı devam etsek diyodum.demek sen memnun kalmadın :KK43: bende aynı şeyleri düşünürüm o zaman beklentilerimiz aynı çünkü:) ssen ankara da mı yaşıyorsun? Çok şey mi istiyoruz biz ya niye böyleki bu merkezler?
Evet canim ben ankarada yasiyorum valla hoca olarak cok iyi diyorlarr ama ben hoc begenmedim okadar cok doktora gittim boyle konusan ilk muanede bile ayak ustu konusabildigim bi doktor daha yok ama tabiyki istersen sen bit git gorus ssk gecerli orda bide muane ucreti novartta falan gore cok uygun 120 tl diy di galiba giden en fazla paran olurr laboratuarlarina falan da iyi diyorlardi benim icin soktor cok onemli ben sevmedim hatta nefret ettim ama memnun kalan cok ama devlet hastanesinden bile daha kalabalik soyleyimm

Kızlar yapmayın etmeyin beni çok kararsızlığa ittiniz . Ben napıcam şimdi kimlere gidicem . Nova arta gidicem ozaman itirazı olan varmı :KK45:
Sen bilirsin canimm asilama deneyeceksen birazda beklerim nolacak diyorsan fiyat daha uygun baskentte git bencee

Bugün benim moralim cok bozuk :KK43:dun adet oldum tedaviye basliyacaktik maleseff maddi durumlardan dolayi gidemiyirum yari ücret yok beklemeye devamm:KK14::KK14:

Kızlar mrblar çok yoğunum bu ara gremiorum size biraz moral verim istedim herkes çok kararsız umutsuzluga düşmüş yine bn araştırma yapr ken Hulusi hoca halil oda Ferit Saraç hoca sedat cömert hoca ankara rum bebek cem hoca hepsine tek tek grstum ama kafamda hep mehmet hoca vardı en son onu aradım ve cepten grstum zaten mesleğim gereği hep doktrla la iç içeyim tercihim mehmet hoca oldu geçmişinde 3 aşılama geçirip gtmistim oraya ve kesnlikle tüple devam edicem dedim doktorum tamm dedi ve başladık sana kdar gttigim en kalabalık ama en güvenli yer bnm için novaart lütfen ii arastr in bir çoğumuzun 2. 3. Şansı olamayabilio maddi açıdan ama bn yine olsa yine novartta tedavi olurdum bn mehmet hoca sayesinde ama kndiligimden hamile kaldım rabbim yardımcınız olsun kimsenin kucagini boş birakmasin inş uzun oldu hakkınızı helal edin...

Bugün benim moralim cok bozuk :KK43:dun adet oldum tedaviye basliyacaktik maleseff maddi durumlardan dolayi gidemiyirum yari ücret yok beklemeye devamm:KK14::KK14:
Üzülme arkadaşım Allah en doğru zamanda imkanlarınızı uygun hale getirir. Bak bende aşılama için araştırma yapıyorum . Herkes çok zorlanıyor bu tedavilerde.

Benim de çok moralim bozuk bugün :KK43: Çevremden hamilelik haberleri geliyor sürekli daha yeni başlayanlardan üstelik. İsyan etmemek için zor tutuyorum kendimi 1 yıldır gözümde yaş kalmadı artık , bu tedavinin ertelenmesi beni iice dibe itti :KK43:( sabhtan beri kriz geçiriyorum resmen kimsenin gebeliğine sevinemez oldum çevremdeki çok üzülüyorum kahroluyorum yaa sizden başka kimseye anlatamıyorum..Eşim istemedi benm çocuk 2 sene boyunca ikna edemedim onu şimdide olmuyo işte onu suçluyorum , onun yüzünden bu kadar psikolojimin bozulması şimdide bana bi psikoloğa git diyor bana en büüyk kötülüğü en sevdiğim insan yaptı şu hayatta.Bu yaşadıklarım bana şimdi gözyaşı olsada ileride çok ağır psikolojik hastalıklar olarak geri dönecek eminim .Çok kötüyüm kızlar içim yanıyor..Çok üzülüyorumm, kimseyle görşmek istemiyorum, bütün dünyayla iletişimimi kesmek istiyorum...Çok kötüyümmm

Canim benim kendine gel lutfen yipratma kendini bende esimi cok zor ik a ettim tedavi olmaya ve her tedavi arasinda iki senem iknalarla gecti olacksa zaten ozamn da olurdu bu sorunlar kendinide esinide uzme senin bu siralar esine sarilmaya arkadaslarinla paylasip dertlesmeye ihtiyacin var bu arada seni cok cok iyi anliyorum ben tedavi sonrasi olumsuz olunca iki ay kimseyle gorusmek istemedim zorunlu kalamdikca annemlerle bile ama toparlanmak ve umutla beklemek zorundayiz benmimde 4 ay oldu tedavi biteli esime hemen iki ay sonrasinda basladim tedavi olalim diye ama istemiyo kendimi cok yipratiyomusum varidr bi zamani olursa olur olmassa olmazmis eslerimiz ne yazikki bizler kadar duygularini disa vuramiyorlar aslinda onlarda istiyolar loveandhopecim

Canlarim ben birdahaki ay dondurulmus transferi olucam internetde arastiriyorm rahim duvarini kalinlastiran seyler nelerdir diye nar suyu yaziyo duyan bilen var mi bide ben bir kere tüp bebek tedavisi gördüm hic rahim duvariyöa ilgili birsey söylenmedi ama tutmadi acaba duvar mi inceydi diye düsünpyorm önceden önlemini alsam bi sakincasi olur mu ki?

Cikolata kisti var cnm. 2 asilama yaptilar olmadi. Ahmet hoca yurtdisindaymis pzts gelecekmis. Bu arada transfer olanlar napiyorlar. Bilginiz varmi
Geçmiş ols canım bende de çikolata kisti var..aşılamaya hiç uğraşma derim doğrudan tüp dene...
Bol bol dinleniyoruz canım...gizem vardı test günü gelen ne yaptı acaba

Canlarim ben birdahaki ay dondurulmus transferi olucam internetde arastiriyorm rahim duvarini kalinlastiran seyler nelerdir diye nar suyu yaziyo duyan bilen var mi bide ben bir kere tüp bebek tedavisi gördüm hic rahim duvariyöa ilgili birsey söylenmedi ama tutmadi acaba duvar mi inceydi diye düsünpyorm önceden önlemini alsam bi sakincasi olur mu ki?
Canım zaten transfer olmadan rahim kalınlığının belli bir dereceye gelmesi lazım..o derecenin altındaysa transfer olma z zaten...
Arı sütü polen propolis oneririm

Canim benim kendine gel lutfen yipratma kendini bende esimi cok zor ik a ettim tedavi olmaya ve her tedavi arasinda iki senem iknalarla gecti olacksa zaten ozamn da olurdu bu sorunlar kendinide esinide uzme senin bu siralar esine sarilmaya arkadaslarinla paylasip dertlesmeye ihtiyacin var bu arada seni cok cok iyi anliyorum ben tedavi sonrasi olumsuz olunca iki ay kimseyle gorusmek istemedim zorunlu kalamdikca annemlerle bile ama toparlanmak ve umutla beklemek zorundayiz benmimde 4 ay oldu tedavi biteli esime hemen iki ay sonrasinda basladim tedavi olalim diye ama istemiyo kendimi cok yipratiyomusum varidr bi zamani olursa olur olmassa olmazmis eslerimiz ne yazikki bizler kadar duygularini disa vuramiyorlar aslinda onlarda istiyolar loveandhopecim
Evet canım çok haklisin...bu durumda aslında bizi en iyi anlayanlar yine onlar

Benim de çok moralim bozuk bugün :KK43: Çevremden hamilelik haberleri geliyor sürekli daha yeni başlayanlardan üstelik. İsyan etmemek için zor tutuyorum kendimi 1 yıldır gözümde yaş kalmadı artık , bu tedavinin ertelenmesi beni iice dibe itti :KK43:( sabhtan beri kriz geçiriyorum resmen kimsenin gebeliğine sevinemez oldum çevremdeki çok üzülüyorum kahroluyorum yaa sizden başka kimseye anlatamıyorum..Eşim istemedi benm çocuk 2 sene boyunca ikna edemedim onu şimdide olmuyo işte onu suçluyorum , onun yüzünden bu kadar psikolojimin bozulması şimdide bana bi psikoloğa git diyor bana en büüyk kötülüğü en sevdiğim insan yaptı şu hayatta.Bu yaşadıklarım bana şimdi gözyaşı olsada ileride çok ağır psikolojik hastalıklar olarak geri dönecek eminim .Çok kötüyüm kızlar içim yanıyor..Çok üzülüyorumm, kimseyle görşmek istemiyorum, bütün dünyayla iletişimimi kesmek istiyorum...Çok kötüyümmm
Tatlım ya lütfen....ben 5 .denemem...3 deneme aynı merkezde yapıldı ...şimdi rezerv azlığı var...polip oluşuyor ilaçlar yüzünden...
Senin yaşadıklarının benzerini yaşadım ve hala yaşamaya devam ediyorum..a eşini suçlama derim çünkü seni anlayacak o ..
İnan o da şimdi çok istiyordur...bir kaç gün kendini topla canım... Kafanı başka şeylerle dagit...

Canım zaten transfer olmadan rahim kalınlığının belli bir dereceye gelmesi lazım..o derecenin altındaysa transfer olma z zaten...
Arı sütü polen propolis oneririm

Cnm sende dondurulmus transferi oldun bu dedigin ari sütünü ne zaman ictin ben almanyadayim ve bulamiyorum burda anca 19.09 ankaraya ucuyorum ve adetimde o zamanlar gelicek adetin ilk günü baslasam ankaradan alsam gec mi?? Nar suyunuda denicem hem olumli yazilar var..
Iste ilk transferim taze oldugu icin bakmadilar embriyo hzir olunca transfer oldu simdi dondurulmusta bakicaklar duvarin kalinligina korkuyorm kalinligi yetersiz derler diye :KK43: :KK43:

X