Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım benimde 6 tane toplandı 4 tane dollwndi 2 tane kaldı dediler son aramada 1 kaliteli var dediler onuda dondurdu..haftaya gideriz inşallah teansfere
Canimmm insallah oda sonuna kadar seninle olur ve hayirlisiyla sana tutunur.. benimkiler 2. Kaliteydi bugun hoca bu durumun sebebini tam olarak aciklayamam umarim ikinci denemede boyle olmaz dedi okadar

Canım mesajlarıma bakıyordumda...

Ben de arı sütü bal ve polen yedim ama kendim alıp karıştırdım. arı sütünü çok daha fazla kullanman gerekiyor çünkü. şimdi hatırlamıyorum tam olarak ama sanırım 50 ml balın içine 10 ml arı sütü koyuyordum. o ay her zamanki sayıda yumurtam oldu ama kalitesi daha yüksekti ve hamile kaldım. Bence faydası var.
ok yarın onuda yapayım canım aktardan mı alıyorsun peki arı sütünü

Hangi urunleri aliyosun bende siparis vereyim memnunsan bide onlari deneyeyim..
Canım propolis alıyorum yalnız suda çözülmeden damla şeklinde diğeri alkolde cozuluyormus o yüzden alması
Arisutu bal karışımı var 10 gr arisutu 50 gr bal arı sütü oranı yüksek diye onu aldık birde gingseng bal polen karışımı aldık
Dhea bir enzim canım yumurtaluklara iyi geliyor

Kızlar doktor bana ovıtrelle iğne ve Progestan, folbıol , coraspin verdi .yumurtama 20 olmuş dedi . Bu iğne ve ilaçlar hakkında bilgi verirmisiniz ?

Kızlar doktor bana ovıtrelle iğne ve Progestan, folbıol , coraspin verdi .yumurtama 20 olmuş dedi . Bu iğne ve ilaçlar hakkında bilgi verirmisiniz ?
canım bunlar tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar zamanı gelince ovitrelle yi kullanacaksın yumi çatlatmak için sonraada yumurta toplama olacak inşalah
doktorun sana anlatacaktır nasıl kullanacağını
hepsini sırayla kullanacaksın zaten:KK66:

Bugün iğneyi olacakmışım . Ama tüp bebek falan yapmıyoruz . İğneyi ol ilaçları iç iliskiye gir dedi . Anlamadım bende

Ok canım ilaçla yumi büyüyüp iğneyle çatlatacak ...bir nevi doğal yoldan ...hadi hayırlısı inşallah canım olumlu olur....

Canim ben pkoluyum ama doktor yumurta rezervin sperm sonucun cok iyi dedi 8 olgun yumurta toplandi hersey iyiydi 5 tane dollendi.. sonraki gun aradilar ne oldu anlamadik ama 1 tane kaldi dediler 3. O embriyoyu ve son anda bolunmeye baslayan diger embr. Transfer ettiler ama iste negatif oldu...
Canım bende PCos luyum 16 tane toplandı 5. Güne 2 tane kaldı

Canım bende PCos luyum 16 tane toplandı 5. Güne 2 tane kaldı
5. Gun sansi daha yuksek canim insallah tutunurlar sana... benim 3. Gun 2. Kaliteydiler ama tutunamadilar iki arkadasim var ikiside birinci denemelerinde tuttu ama iste benim nasibim degilmis...

Öyle canım benim ilk uç denemede 5. Gün embosuydu drlar herşey çok iyi demişti ..ancak olmayınca olmuyor iste

X