Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

ev-hanimiii .!.:
Bilmiyorumki cnm anlayamiyorum biraz belimde agri var ama hayırlısı bakalım
Kendini dinleyip belirti aram ben kafayı bozacaktim belirti yok diye sonra 10. günü kan verdim eve geldim sonra aradı hemşire pozitf dedi şok oldum kendikedimi yedim ben her gün uykularim kaciyordu tutmadı diye için rahat tut

Kendini dinleyip belirti aram ben kafayı bozacaktim belirti yok diye sonra 10. günü kan verdim eve geldim sonra aradı hemşire pozitf dedi şok oldum kendikedimi yedim ben her gün uykularim kaciyordu tutmadı diye için rahat tut
Saol cnm dinlememye calisiyorum bende insallah hayırlısı olur diye dua ediyorum bol bol elimden baska bisi gelmiyo zaten

Kızlar merhaba, yorumlarınızı okuyunca ben de nova arta gitmeye karar verdim. Gidenlere bir kaç sorum olacak. Randevuyu direk hoca ismi ile mi alıyoruz? Bir de sadece tüp bebek için mi yoksa öncesinde yumurta takibi, aşılama gibi şeyler deniyorlar mı hastanın durumuna göre?
Bir de muayene ücreti ne kadar?

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, yorumlarınızı okuyunca ben de nova arta gitmeye karar verdim. Gidenlere bir kaç sorum olacak. Randevuyu direk hoca ismi ile mi alıyoruz? Bir de sadece tüp bebek için mi yoksa öncesinde yumurta takibi, aşılama gibi şeyler deniyorlar mı hastanın durumuna göre?
Direk hocanin ismiyle aliyosun cnm sen hangi asamayla gittiysen konusup ona gore tedaviye basliyorlar asilama istersen asilama yok direk tup bebek istersende tup bebek tedavisine basliyolar hangi hocaya gidiceksin cnm

Direk hocanin ismiyle aliyosun cnm sen hangi asamayla gittiysen konusup ona gore tedaviye basliyorlar asilama istersen asilama yok direk tup bebek istersende tup bebek tedavisine basliyolar hangi hocaya gidiceksin cnm
Burda Ahmet ve Mehmet hoca isimlerini çok okudum, ikisinden birine alayım diyorum randevu. Sizin öneriniz var mı?

Canım mrb ilk muayenede ucret alınmıo direk hocanın ismiyle alıosun ilk kez gelecegini sölersin bnm doktorum mehmet hoca her ikiside başarılı bnce

Burda Ahmet ve Mehmet hoca isimlerini çok okudum, ikisinden birine alayım diyorum randevu. Sizin öneriniz var mı?
Bnm hocam mehmet hoca bn cok memnunum ama ahmet hocaninda cok iyi oldunu duydum cnm artik ona sen karar vericeksin icinden gelen bi ses varsa ona yonel cnm

Mrb Hg ne zman yapıldı transfer ne zaman aldın sonucu kaçıncı tedavide aldın pozitif ay çok sordum? :-)
sor tatlım ben de çok soru sordum insanlara. 24 transfer 7 mart test tarihi. ve ikinci tedavi ilkinde transfer bile olmamıştı ve başka bir yerde yaptırmıştım. nova art doğru seçim. gerçekten kendini güvende hissediyorsun en azından benim açımdan öyle oldu. hemşireler de doktorlarda iyi. yorulmuyorsun gereksiz ayrıntılarla.

"karsipenceredekikarga, post: 40039992, member: 364542"]sor tatlım ben de çok soru sordum insanlara. 24 transfer 7 mart test tarihi. ve ikinci tedavi ilkinde transfer bile olmamıştı ve başka bir yerde yaptırmıştım. nova art doğru seçim. gerçekten kendini güvende hissediyorsun en azından benim açımdan öyle oldu. hemşireler de doktorlarda iyi. yorulmuyorsun gereksiz ayrıntılarla.[/QUOTE]
Hayırlı olsun cnm ilk kanda kaç cikdi kaçıncı günde yaptırdın

"karsipenceredekikarga, post: 40039992, member: 364542"]sor tatlım ben de çok soru sordum insanlara. 24 transfer 7 mart test tarihi. ve ikinci tedavi ilkinde transfer bile olmamıştı ve başka bir yerde yaptırmıştım. nova art doğru seçim. gerçekten kendini güvende hissediyorsun en azından benim açımdan öyle oldu. hemşireler de doktorlarda iyi. yorulmuyorsun gereksiz ayrıntılarla.
Hayırlı olsun cnm ilk kanda kaç cikdi kaçıncı günde yaptırdın[/QUOTE]
Cnm ben 11. Gun yaptirdim 120 lerde birsey cikti

X