Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Mrb kizlar araniza yeni katildm allah hepimize saglikli hayrli ewlatlar versin ins bende tedaviye baslicam nova art ta sali gunu ahmet hocayla ilk gorusmemi yapcam.hayrlis olsun ins...
Hg canım hayırlı olsun tedavin tatlım merkez hakkında bilgi istemişsin bn doktorumdan hemsrrlerden cok memnunum cok yogun lar ama cok ilgililer kesinlikle doğru tercih bn olumsuz olmasına ragmen cok memnunum doktorum cok ilgili bn ohss olmuştum gaziye yatıs yaptık doktorlarına kadar arayıp ilgilendi orada bile mehmet hocanın hastası olduğunu hissediyorsun hakkında hayırlısı olsun...

Sanada geçmiş olsun allah hepimize sabır versin bende neden düşük yaptımı bilmiyorum ahmet hoca araştıracak rahim içine kamarayla bakacagiz diyor tekrar tedaviye başlamak istiyorum kanamam devam ediyor 2 ay bekle iyleşsin dedi bu 3.düşük yapışım benim 6.haftadayıdım bu gün 22 gün oldu mayısta haziran gibi gel adettli geldedi sen ne yaptın tekrar başladınmi ne zaman yaptı sen düşük senin neden düşütü

Tsk ederim.kizlar yarin gitcem.gorusmeye ins hakkimizDa hayrlisi olsun merkez ve dktorlari hakkinda baya arastrma. Yaptim herkes cok memnun umarim maddi acidanda zorluk cekmeyiz cok sagolun

Tsk ederim.kizlar yarin gitcem.gorusmeye ins hakkimizDa hayrlisi olsun merkez ve dktorlari hakkinda baya arastrma. Yaptim herkes cok memnun umarim maddi acidanda zorluk cekmeyiz cok sagolun
Bisi diil cnm zaten yarin gidip konusunca kendin de rahatlicak eminim fiyat konusundada yardimci olurlar digr merkezlere gore daha uygun oldunu duymustum bn hakkinda hayirlisi neyse o olsun cnm

Kızlar nasılsınız giremiyorum bu ara iş çok yoğun neler yapıosunuz nasıl gidiyor

günaydın tatlım bnde iş güç koşturuyorum ya bnce olumlu düşün canım zaten regl agrısıyla aynı kaçıncı günün ne zaman teste gdeceksin?

günaydın tatlım bnde iş güç koşturuyorum ya bnce olumlu düşün canım zaten regl agrısıyla aynı kaçıncı günün ne zaman teste gdeceksin?
24de teste gidicem trans gununu sayarsak 6 saymassak 5gunum sen link acmstinya onu burda bi paylasirmisin cnn bn bulamadim o sayfayi da

novaartta mehmet erdemin hastaları die açtım canım link paylaşmayı bilmiorum:)bnm sayfama gr açtığı konular de çıkar heralde tatlım:)

Mrb kizlar bugun nova artta ahnet hocayla gorustum cok memnun kaldim allah nasip ederse reglimin ikinci gunu gitcem.tup bebege baslicaz

günaydın kızlar bnde bugün gttim pazartesi tekrar gtcem hsg flan olcak bakalım neden tutunmadıgına bakılacak beklemedeyim....

X