Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kart la çekim derken zaten tek çekim oluyor peşin verme ile aynı yani öyle taksit felan olmuyor ben Maaş kartımdan direkt çektirmiştim Yanımda para taşımayayım diye
Aynen bizde yanimizda tasimayalim die karttan cektirdik ilk tup bebek parasini elden verdik diger dondurma islemini karttan odedik de bi sikinti falan olmadi

Aynen bizde yanimizda tasimayalim die karttan cektirdik ilk tup bebek parasini elden verdik diger dondurma islemini karttan odedik de bi sikinti falan olmadi
maaş kartı diyosunuz kredi kartı fark edermiki
valla ben anlamadımki yav neyse ben peşim karttan çektiirelim diyoruz zaten
ama kredi kartından

maaş kartı diyosunuz kredi kartı fark edermiki
valla ben anlamadımki yav neyse ben peşim karttan çektiirelim diyoruz zaten
ama kredi kartından
Evet cnm ilk maas kartindan 1000 tl cektirdik dondurma islemi icin onlarda 1500 tl deyince bizde kredi kartindanda 500 cektirdik hicbi sikinti olmadi

Haziran ayında hem tüp bebek ödemesi hem de dondurma işlemi için elden ödeme yaptık. Karttan olmaz demişlerdi

Haziran ayında hem tüp bebek ödemesi hem de dondurma işlemi için elden ödeme yaptık. Karttan olmaz demişlerdi
Bizdede hic problem cikarmadilar belkide doktorun etkisi olabilir cunku baska sehirden geliyoruz nakit sikintimiz yoktu hepsi karttaydi esim yanimizda tasimayalim die oyle kart kullanmistik hep

Eşim atamıştı ödeme konusunda muhasebe deki nebi bey peşin alıyoruz demiş eşim de il dışından geleceğiz yanımızda o kadar yok demiş...nebi bey de yakınımızda tüm ATM ler var buradan rahatlıkla çekebilirsiniz olmadı eft kabul edebiliriz demiş...biz de öyle yaptık yakınlarındaki ATM den çektik dondurma ücretini eft yaptik

Valla canım bilmiyorum ben de artık bu 4.ne düşüneceğimi bilmiyorum.ağrım falan yok ama bir belirtide yok.salı test günüm ama zaman azaldıkça test yapmak istemiyorum korkuyorum.hayırlısı olur inş
inşallah güzel sonuçlanır insan negatifleri duyunca kendisi kadar üzülüyor Rabbim sana tutunmasını nasip etsin ezan okunurken yazdım inşallah kabul olur duam

Biraz önce ablam aradı kendisi 35 Yaşında tekrar gebe kalmış iki hafta öncede kardeşimin gebe olduğu haberini almıştık insan seviniyor tabiki teyze oluyorsun ama kardeşlerimin annemin hiç bir sıkıntısı yokken neden benimki böyle anlamıyorum psikolojim yine çöktü artık çocuk değil sabır dileniyorum

Biraz önce ablam aradı kendisi 35 Yaşında tekrar gebe kalmış iki hafta öncede kardeşimin gebe olduğu haberini almıştık insan seviniyor tabiki teyze oluyorsun ama kardeşlerimin annemin hiç bir sıkıntısı yokken neden benimki böyle anlamıyorum psikolojim yine çöktü artık çocuk değil sabır dileniyorum
:cry::cry: Arkadaşım bende senin gibiyim . Herkes kolay kolay hamile kalıyor Bitek ben kalamadım . Üzülme bitanem bizimde sıramız gelecek

Cogumuz ayni durumdayiz canim inanki anneme cekseydim simdiye uc cocugum olmustu benimde.. Demekki biraz daha zamani var herkesin farkli bir skintisi oluyor bizimkide bu belkife.. benimde cevremxe hamile olmayan tek bir arkadasim yok ailemdede herkesin bebegi var bu yuzden beni anlicak kimse yok ama olsun bizim vaktimiz geldiginde biz cok sukredicez evlatlarimizin kiymetini onlardan daha cok bilicez.. Bizlerede nasip olsun insallah her gun hepimize dua ediyorum

:cry::cry: Arkadaşım bende senin gibiyim . Herkes kolay kolay hamile kalıyor Bitek ben kalamadım . Üzülme bitanem bizimde sıramız gelecek
Üzülmemek pek mümkün olmuyor Sağol canım yine de güzel temennilerin için inşallah Allah bu yazılarımızı okuyan bizim gibi olmayan herkese nasip etsin

X