Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cok sagol aylincim.. Bu prosedurleri pek bilmiyorum bir de heyecan yapiyorum sabirsizlaniyorum baslamak icin.. Vakit bir an once gecsede bende baslasam artik yazilanlari okudukca heyecanlaniyorum
Canim insallah allah gönlünün muradini verir.unutma allah vermeyecegi şeyin hayalini bile kurdurmazmiş.bu heyecanin sebebi bebişlerinin sana kisa zamanda geleceğindendir

Canim insallah allah gönlünün muradini verir.unutma allah vermeyecegi şeyin hayalini bile kurdurmazmiş.bu heyecanin sebebi bebişlerinin sana kisa zamanda geleceğindendir
Insallah canm hepimiz kavusalim yavrularimiza etrafimizdakilere ozenmeyelim bizimde olsun insallah allahtan umut kesilmeZ

Berceste ben ilk gittigim ay 2 yumi vardi catlamamis ,catlatma ignesi ile de catlamadi.5 gun ilac kullandim ilacin sanirim 8.gunu regl oldum.sonra klomen ve igne yumi yok.sonra 21 gun dogum kontrol hapi ve regl olunca femara protokolu.boylece 3 ay oldu.tek yumi opu da gozukuyordu,anesteziden sonra alamadik dagilma ozelligi gosterdi dediler.asilama yapildi.kotu birsey aslinda beklemek herseye dikkat et 14 gun sonra negatif.hayal kirikligi.simdi 1 ay kadar Ankara da yokum.Sogan kurune basladim.gelince klinige gidecegim.
neden yoksun ben gelince belki tanışırdık
Allah bir kolaylık verir canım belki bu arada kendiliğinden hamile kalmışsın canım

Slm kızlar, halimi soran merak eden arkadaşlar tekrar teşekkürler.transferim perşembe oldu ,sonradan dolayı hafif pembe lekem oldu ve geçti çok şükür.genelde uzanıyor ya da uzun oturuyorum.sabah jelden sonra biraz içeride yürüyorum ve yemek için dışarı çıkiyorduk.bugün de 6 saat yolculuk sonucu eve geldim dinleniyorum.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz inş kısa zamanda hayırlı sonuçlar alırsınız.
Testi tekrarlayacak arkadaşlar inş kanamaniz durur ,test sonucunuz yükselir rabbim kulağınıza almayı nasip etsin.
Arkadaşlar LİSTE yapacak kimse yok mu ?takip kolay olurdu.
Buarada bu benim 4.transferim maddi manevi çok yiprandik olumsuz düşünmem bundan.inş hayırlısı olur.

Amin canim seninde transferin hayirli olsun insallah sende pozitif sonuc alirsin bugün merkeze gittim kan verdim sonucu aksam aricak hemsire ahmet hoca izinliymis konusamadim :KK43: mehmet hocada cok yogundu asiri kaalablikti beklemedik kanamam devam ediyo hayirlisi :KK43:

Amin canim seninde transferin hayirli olsun insallah sende pozitif sonuc alirsin bugün merkeze gittim kan verdim sonucu aksam aricak hemsire ahmet hoca izinliymis konusamadim :KK43: mehmet hocada cok yogundu asiri kaalablikti beklemedik kanamam devam ediyo hayirlisi :KK43:
Canım ne oldu sonuç aradılar mı?

senin test sonucun bugündü değilmi canım inşallah güzel haberle gel
bizlere umut ol canım

Sonucunu merakla bekliyoruz canm insallah hakkinfa hayirlisi olsun guzel haberlerin bizlerede umut olur insallah

Sonucunu merakla bekliyoruz canm insallah hakkinfa hayirlisi olsun guzel haberlerin bizlerede umut olur insallah

Kizlar ne yazikki güzel haber veremiyorum dün yazamadim kendimi toplamam biraz sürdp degerim 4de düsmüs negtiv dedi hemsire neden niye böyle oldu bilmiyoruz ahmet hocayla konustum oda cok sasirdi hersey cok iyidi aslinda dedi ama kismet degilmis demekki dondurulmus vardi birdahaki adetine onlari transfer ederiz moralini bozma dedi biraz daha iyiym artik 6 haftadir ankaradaydim git gel yoruldum simdi evime gidiyorum (almanyaya) kafami dagitiym biraz eylülde devam :)

Kizlar ne yazikki güzel haber veremiyorum dün yazamadim kendimi toplamam biraz sürdp degerim 4de düsmüs negtiv dedi hemsire neden niye böyle oldu bilmiyoruz ahmet hocayla konustum oda cok sasirdi hersey cok iyidi aslinda dedi ama kismet degilmis demekki dondurulmus vardi birdahaki adetine onlari transfer ederiz moralini bozma dedi biraz daha iyiym artik 6 haftadir ankaradaydim git gel yoruldum simdi evime gidiyorum (almanyaya) kafami dagitiym biraz eylülde devam :)
Canım benim mesajını okuduğum andan beri cevap yazmaya çalışıyorum ama kelimler şuan anlamını senin için yitirdi bunu bende biliyorum çünkü temmuz ayında da ben yaşadım . Eylülde alırız güzel haberlerini 1 aydan ne olacak ki dimi bitanem . Allah uzun ömür versin bu olmazsa başka ay olur .

Canım benim mesajını okuduğum andan beri cevap yazmaya çalışıyorum ama kelimler şuan anlamını senin için yitirdi bunu bende biliyorum çünkü temmuz ayında da ben yaşadım . Eylülde alırız güzel haberlerini 1 aydan ne olacak ki dimi bitanem . Allah uzun ömür versin bu olmazsa başka ay olur .

Aynen öyle canim demekki hayirlisi böyleymis dünden beri dondurulmus hakkina yazilar okuyorum ve basari orani cok yüksek ve daha dogal belkide benim icin hayirlisi o bilemiyorm ilk ögrendigimde cok yikildm ama cabuk topladim cok sükür allaha inaniyoruz o ne zaman ol derse o zaman elimizden baska birsey gelmiyo duadan baska herkesin hakkinda hayirlisi :)

ayseeem ayseeem insallah cnm positiv sonuc alirsin bizlerede umut olursun dondurulmus bebisle :)

Aynen öyle canim demekki hayirlisi böyleymis dünden beri dondurulmus hakkina yazilar okuyorum ve basari orani cok yüksek ve daha dogal belkide benim icin hayirlisi o bilemiyorm ilk ögrendigimde cok yikildm ama cabuk topladim cok sükür allaha inaniyoruz o ne zaman ol derse o zaman elimizden baska birsey gelmiyo duadan baska herkesin hakkinda hayirlisi :)

ayseeem ayseeem insallah cnm positiv sonuc alirsin bizlerede umut olursun dondurulmus bebisle :)
Tabi canım biz elimizden geleni yapalım da . Önce tedbir sonra tevekkül .Bizim yüzümüz gülecek bugün değilse yarın . Ve biz ozaman herkesten daha iyi anneler olucaz .

Canım çok üzüldüm bu duyguyu 4 defa yaşadım seni anlıyorum ama ne kadar uzulsekte yapacak birşey yok hayırlısı deyip toparlanmamiz lazım.biraz dinlen kendini hazır hissedince baslarsin.dondurulmuş kolay bir süreç inş sonu hayırlı olur.iyi dileklerin için teşekkürler canım inş pozitifi alırım inan benim de buna çok ihtiyacım var ama nasipten öteye gidilmiyor.Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inş.

Canim cok uzuldum senin icin inanki ama hakkimizda hayirlisi ne guzel dusunuyorsun isyan edersek surekli bize hayat iyice cekilmez olur.. İnsallah sabrinizin sonu guzel olqcak rabbim bizim gibi kim varsa herkese yardim etsin hepimizin kucaklarini doldursun ins en kisa zamanda

negatif alan arkadaşım çok üzüldüm senden çok umutluydum
ama 12. güne kadar hiçbirşey belli değil :KK43::KK43:
inşallah yine toparlanıp kaldığımız yerden devam edecez canım

benim doğ. kont. hapım bitmek üzere ve tekrar tedavilere bismillah diyecez
hakkımızda hayırlısı

benim doğ. kont. hapım bitmek üzere ve tekrar tedavilere bismillah diyecez
hakkımızda hayırlısı
İnş hayırlısı olur canım, benimde 6.günüm bugün.4 gün bel ağrım oldu ama şimdi çok az ara ara oluyor.
Kızlar sizler neler yapıyorsunuz burayı boş bırakmayalım...

Kızlar aşılama bu sonuçlarla tutmadı bi bakın lütfen . Üroloji doktoru süper süper diyip yolluyor .

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 66
X