Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İleri hareketli dusuk gibi canim...ama dr degerlendirmesini bilemem
Yüzde 11 olan mı düşük arkadaşım sence kaç olmalı . ben anlamıyorum doktorda hiç ilgilenmiyor. süper doğal yolla olur diyip gönderiyor.

Sizinki erkek faktorumu canim ankarada kaan aydos var belki duymussundur eger erkek kaynakliysa onu tavsiye ederim ....ileri hizli %40 olmali demisti esime dr...

Sizinki erkek faktorumu canim ankarada kaan aydos var belki duymussundur eger erkek kaynakliysa onu tavsiye ederim ....ileri hizli %40 olmali demisti esime dr...
Bizimki ne kaynaklı ben anlamadım canım benim ya . Kadın doğum bana hersey yolunda diyor hsg falan cekildim .ürolojide kocama gaz veriyor . Doğal yolla olur diyor. ortada olan bir bebek yok . Eşime ne o fertil verdi doktor. Eşim çok rahat biri mesela saunaya girme derim inadıma girerdi . sıcak zararlı derdim banyoyu sıcak yapardı hiç umursamazdı . Aşılama tutmayınca oda anladı bazı şeyleri. bayramdan beri içiyor neofertil . yaşımız genç ordan biraz avutuyorum kendimi.

Anladim canim istersen baska bir urologa git dedigim gibi ankaradaysan kaan aydos derim bir ay sonraya randevu veriyor ....toplam sperm saysi ve hizli hareketli bence dusuk tabi dr degiliz ama esimin sperm tahlillerine gore soyluyorum...yasiniz gencse yeni evliyseniz esin cok sorun yapmiyordur...ama vakit gecince cocuk sorulmaya baslayinca o da anlayacaktir...
Tabi erkekler arasinda cok konusulmuyor bu konular ama biz kadinlar oyle degil tanisir tanismaz ilk soru cocuk varvmi!!!!"
Arkasindan kac yillik evlisiniz ve sorun kimde?
Benim esim ogretmen oldugu icin ogretmenler odasinda sik sik cocuk muhabbeti oluyor diyor soz dolasip esime geldiginde ya gecistiriyorum ya muhabbet acilir acilmaz disari cikiyorum diyor...veliler hakeza oyle hocam evli misiniz cocuk var mi...
Esin ne is yapiyor bilmiyorum ama yarin onun da fikirleri degisir ama gec olmasin bu onemli...

Erkekler geç olgunlaşıyor yaşıtlarının yok diye mesele yapmıyor . Biz 4 yıllık evliyiz ben 25 eşim 27 Yaşında . Ilerde olur Gözüyle bakıyor .Ben çok takıyorum takıntı Yaptım hamile falan görünce veya biri ben hamileyim diyince cinlerim tepeme çıkıyor . Her gün ilaç içiyor ona bile şaşırıyorum okadar rahat biri ki . 2 kere doktora gitti ikisinide ben zorla randevu aldım yalvar yakar Gönderdim.

Kızlar aşılama bu sonuçlarla tutmadı bi bakın lütfen . Üroloji doktoru süper süper diyip yolluyor .
Canim ileri hizli hareketlin dusuk benim esiminde ileri hizlisi %5 yerinde ve yavas hareketlisi sizinkine gore daha fazla ama doktorda bize bu degerlerle hamile kalinmaz diyemem kalabilirsiniz demisti

Benim esimde cok istemesine ragmen ben bu kadar uzuldugum icin birsey diyemiyor.bende 25 yasindayim belki yasimiz cok kucuk ama 2.5 yillik evliyiz su anda etrafimdaki tum arkadaslarimizin ya cocuklari var ya hamile artik cogu kisiyle gorusesim bile gelmiyor. Annem bazen sorcak oluyor onu bile tersliyorum bu yasadigimiz seyi kimse anlamazki kimseye anlatamiyorum..

Benim de en çok iki ablam Üstüme geliyor her kavgada Çocuğunuz yok evlilik değil evcilik diyor sizinki . Ben alıştım :) Allah Görüyor yapabileceğim bişey yok sorun benden bile kaynaklanmıyor

Canim ileri hizli hareketlin dusuk benim esiminde ileri hizlisi %5 yerinde ve yavas hareketlisi sizinkine gore daha fazla ama doktorda bize bu degerlerle hamile kalinmaz diyemem kalabilirsiniz demisti
Üroloji doktoruda erkek , erkekler çok rahat amannnnn olursa olur havalarında hepsi :) sinir oluyorum

Üroloji doktoruda erkek , erkekler çok rahat amannnnn olursa olur havalarında hepsi :) sinir oluyorum
erkeklerin biraz rahat olmaları bir bakıma iyi aslında; çünkü onların değerleri stresle o kadar alakalı ki.. kaldı ki kadının da çok çok rahat olması lazım ama biz malesef bunu beceremeyebiliyoruz. teorik olarak yumurta döllenmesi için tek bir sperm bile yeterlidir.

Stres yapmamak önemli ancak bir yerde sorun varsa onun acilen düzeltilmesi gerek...yoksa boşa geçen yıllar oluyor

teorik olarak 1 tane yeterken bize 18 milyon yetmedi çıldırmaya az kaldı . hamile görünce saldırasım geliyor .

Kizlar ya benim adetim sadece bir gun surdu yine baska bir sorun mu var diye endiseliyim yaa p.tesi doktora gidicem yine bu konuda hic tecrubeniz var m

selam arkadaşlar novartta hiç ödeme yapmadım daha tedavim iptal olduğu için
ödeme şekli peşin diye biliyorum ama karttan çekiliyomu bilen varmı arkadaşlar

Evet karttan cekim yapiyorlar canim biz dondurma islemi icin odememizi esimin maas kartindan yaptik hicbi sikinti olmadi kredi karti falanda gecerliymis berceste_

Evet karttan cekim yapiyorlar canim biz dondurma islemi icin odememizi esimin maas kartindan yaptik hicbi sikinti olmadi kredi karti falanda gecerliymis berceste_
şimdi merkezi aradık kesinlikle peşin alıyoruz dediler
valla sebebini anlayamadık bizde
ama yine doktorla görüşecez bakalım
karttan çekim yapmıyoruz dediler bize neyse yarın doktorlada konuşacaz bakalım

Kart la çekim derken zaten tek çekim oluyor peşin verme ile aynı yani öyle taksit felan olmuyor ben Maaş kartımdan direkt çektirmiştim Yanımda para taşımayayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…