Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Haklısınız ama ayrıntılı bakarken 1 2 dk bakmadi ki uzun süreli baktı .Benim talihim olduğunu kisa muayaneden olduğunu soylemissiniz bilemedim.Üstelik Ahmet Hoca gibi bilgili bir dr un aldığı ücretin cok cuzi olduğunu düşünüyorum aynı bilgi duzeyindeki Proflarin ne kadar ücret aldıkları duyunca bu kanıya vardım.Emin olun uzun muayane edip cok sey söyleyip hicbir sey ise yaramayan bilgi de gerekli değildir.Ahmet Hoca da Mehmet Hoca da basit dr hataları yapacak dr değiller bilim ve insanlık açısından çok kiymetliler.

Siz hangi asamadasiniz tedavide zor süreç allah kolaylik versin.

Yok ben kendimden bahsettim 1-2 dk bakıldı bana ayrıntılı ultrasonda kızgınlığım ona. Bir arkadaşımın bebeğinin kalbinin delik olduğunu doktoru görmemiş bebeği öldü 1 aylıktı. Herhangi bir sıkıntı olabilirdi bende de ..tecrübesine saygı duysamda ilgisizliğine duyamıyorum maalesef. Herkese aynı şekilde davranmıyorlar anlayamadığım nokta bu.Evet Bilgi ve tecrübe tam zaten o yüzden tercih etmiştim ama neye göre bu şekilde davranıyorlar onu anlayamadım.

Uzun muayene değil ki ayrıntılıda zaten Yarım saatte tüm organlar ancak incelenebilir. Bir kaç dakikalık süreçte hangi organ tam incelenebilir ki.

Benim bebeğim doğdu Allah’a şükür..

Mesajlarinizi sonradan gördüm bebeğinize sağlıkla kavuşmaniza çok sevindim.
Bana ilgisizlik gelen nokta başka birine normal durum gelebiliyor bende zaman zaman acaba başka dr mu secsem diye düşündüm hatta aile dostu olan bir prof.dra danistim baska dr ismi verebilir misiniz diye kesinlikle degistirmemem konusunda tavsiye aldım.Sonrasinda gebeliğimde kanamalar oldu farklı zamanlarda gazide gece yatıp sabah muayaneye gitmistim gazide beni gece 3te çıkardılar ve uyguladıkları tedavilerin yazılı olduğu kağıt vermislerdi muayaneye girerken kendisine verince uygualdıkları tedaviyi biliyorum gece ben görüştüm dedi.Bu olaydan sonra bende güven tazelediler.Tüp bebek sürecinde benimde kızdığım noktalar oldu ve kendileri ile görüşünce mantıklı cevaplar aldim.
1, 2 dakika sürmesi cok ilginç geldi bence bu noktada direkt kendilerine sormak gerekir.

Merhaba bebeğiniz hayırlı olsun, ahmet hoca ile normal doğum mu yaptınız

Merhaba bebeğiniz hayırlı olsun, ahmet hoca ile normal doğum mu yaptınız
Benim sezeryan oldu ama hoca normal doğuma da giriyorum demisti bebek iri ters kafası iriydi ama inan iyiki sezeryan olmuş normal dogumdan daha rahatti ameliyat şartları çok çok iyi.Korkma sezeryandan derim.Normal doğum yapan arkadaşım dikislerden 1 ay oturamadı.

Bebek için iyi dileklerinize tesekkur ederim.

Bu konuda seninle hemfikirim. Asla ticari amaç gütmüyolar. Fiyattda diger kliniklere gore dusuk zaten. Biri guleryuzlu degiller yazmis, baska kliniklerdeki muameleyi gormeden karar vermeyin. Nowaartin En buyuk artisi, lab in iyi olmasi. Tek eksiside araştirma,ve ön tetkikler zayif.

Teşekkür ederim cnm benim de tüp bebek genelde sezeryan oluyor diyorlar o yuzden merak ettim

Teşekkür ederim cnm benim de tüp bebek genelde sezeryan oluyor diyorlar o yuzden merak ettim
Tamda bu konuda Ahmet Hoca yok öyle birşey demişti ama en önemlisi senin kararın ne sen karar ver doğum şekline demişti tabi sonradan bende durumlar değişti.

Benim doktorum mehmet hocaydı. Sunucum pozitif çok şükür 13 haftalik henüz
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Kontrollerin Mehmet Hocayla mi?Eger oyleyse Naçizane tavsiyem aklina ne gekirde mutlaka hocayla birebir görüş asistanlar novaarttakiler kadar yardımcı olmayabilirler.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Kontrollerin Mehmet Hocayla mi?Eger oyleyse Naçizane tavsiyem aklina ne gekirde mutlaka hocayla birebir görüş asistanlar novaarttakiler kadar yardımcı olmayabilirler.
Amin inşallah canım
10 . Haftaya kadar mehmet hoca baktı sağolsun. Benim ilk zamanlar kanamalarim oldu o yuzden işten ayrılmak zorunda kaldım izim vermediler falan. Simdi mehmet hoca ile devam etmek istiyorum fakat maddi olarak bizi zorlar ben çalışmadığım için. Ne yapacagimi bilemiyorum açıkçası. Özellerde çok pahali.

Benimde kanamam cok olmuştu dusuk tehlikesi falan derken 5. Haftadan itibaren heyet raporum vardı bu konuda mehmet hocaya danistin mi?isyerinden ayrilmana ayrı üzüldüm pandemi de yasak değilmi? Ustelik gebelik nedenli olarak işine son veremezler tabi öğretmen olduğunu düşünüyorum ozelde zordur mutlaka.

Bende özel sektörde çalışıyorum ama çalışanını seven bir kuruluş kendini aşmış bir yer.Senin kuruluş tabiki ticari amacı gudecek ama raporluyken firma ne sana ne sgk ya ödeme yapıyor anlamsız istifa ver demeleri. Hakkında hayırlısı olsun.Hamileyken is streside yasamamis olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…