Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sen düsükten sonra mehmet hocaya gittinmi peki?senin düşuk yaptigindan haberdarmi yani dr'un? Genetik genelde düsükten sonra yada ust uste negatif sonuc sonrasinda yapiliyor. Normal sartlar altinda genetik yada histereskopiye yönlendiriyor dr.
Tabiki bılıyor. Düştükten sonra 2 tedavi daha oldum Mehmet hocada. Hiçbirsey ıstenmedı.

işte canım düşüklerden sonra yapılabilecek tek araştırma bi sonraki tedavide embriyolara genetik test yapılıp sağlıklı çıkan embriyonun transfer edilmesi, başka da yapılacak bşy yok, kanda pıhtılama falan da yoksa
Aynne oyle. Kan pıhtılasmam yok. Ama 1 degerın heterozigot cıktı. O da pıhtılasma yok onemlı degıl dedı Mehmet hoca da genetik doktoru da
Fakat Mehmet hoca her ihtimale karsı kan sulandırıcı iğne kullandırdı

mrb arkadaşlar bende bugün negatif sonuç alanlardanım malesef tekrar düşünüyorum ama bir bilgim yok klinik nasıl birde fiyatı ne kadar acaba toplam bilgi verir misiniz

Aman Ben tavsiye etmiyorum ilk muayenede Mehmet ahmet hoca var sonradan elime kagit verdiler .doktoru ilknur yaziyor. !! baska genc bir doktorun eline kalcaktim son anda vazgectim .en AZ 10 bin lirayi verdikten sonra neden istedigim doktoru secemeyeyimki .birde cok ilgili gelmediler bana son anda vazgectim novaartdan

Aman Ben tavsiye etmiyorum ilk muayenede Mehmet ahmet hoca var sonradan elime kagit verdiler .doktoru ilknur yaziyor. !! baska genc bir doktorun eline kalcaktim son anda vazgectim .en AZ 10 bin lirayi verdikten sonra neden istedigim doktoru secemeyeyimki .birde cok ilgili gelmediler bana son anda vazgectim novaartdan
Siz doğru düzgün bilgi aldığınızdan emin misiniz ?? Doktorunuz ilknur hanım falan olmuyor toplasanız 2 3 kere ilknur hocaya muayene olmuşumdur tüm süreçle mehmet hoca ilgileniyor ayrıca ahmet hocayı yada mehmet hocayı seçebiliyorsunuz

Siz istemedikten sonra İlknur hanım bakmıyor ki. Doktorunuz kim ise onunla devam ediyorsunuz. Sadece takip günlerinde eğer hoca yurtdışında yada dersteyse o da sizin izniniz alınarak diğer doktorlar tarafından muayene ediliyorsunuz

Siz istemedikten sonra İlknur hanım bakmıyor ki. Doktorunuz kim ise onunla devam ediyorsunuz. Sadece takip günlerinde eğer hoca yurtdışında yada dersteyse o da sizin izniniz alınarak diğer doktorlar tarafından muayene ediliyorsunuz
Ben 3 tedavi gördüm izin alındığını görmedim.
1 kere ılknur hn. Muayne ettı. Onda da azarladı benı. Suratından düşen bin parça. Daha sonra dosyama yazdırdım. Kendısı girmeyecek dıye. Ondan sonra da zaten hıc girmedi muayeneme.

Siz doğru düzgün bilgi aldığınızdan emin misiniz ?? Doktorunuz ilknur hanım falan olmuyor toplasanız 2 3 kere ilknur hocaya muayene olmuşumdur tüm süreçle mehmet hoca ilgileniyor ayrıca ahmet hocayı yada mehmet hocayı seçebiliyorsunuz
Mehmet hocadan randevu aldim ilk muayeme sonrasi ilknur hoca geldi.dosyama doktor kadina ilknur yazilmis Ben reddedince bide azar isittim!!!! Tedavi filan birakip ciktim !

Mehmet hocadan randevu aldim ilk muayene sonrasi ilknur hoca geldi.dosyama doktor adina ilknur yazilmis!! Ben reddedince bide azar isittim!!!! Tedaviyi filan yarida birakip ciktim!

İnşallah canım. dondurulmuş tedavisi benim bildiğin gibi.Dilerim bu kez yüce Allah nasip eder.Cumlemize😊Senin iğneler başladı mı?
Ins nasip olacak hayirlisiyla🤲bu sefer yok daha ilac kullaniyodm bitiminde cagirick galiba yarin yinede arayip.sorayim bi bakalim ne dicekler o tutunmasi icin solediklerimide yee bnce iyi bi aktardan arastir ablacigimm bellimi olur Allah tn🤗

İnşallah canım. dondurulmuş tedavisi benim bildiğin gibi.Dilerim bu kez yüce Allah nasip eder.Cumlemize😊Senin iğneler başladı mı?
Canım benimde dondurulmuş transfer adet olmayı bekliyorum sen peki bide ektradan bişey yapacaklar mi sana acaba bişey dedi mi Dr Mehmet hoca mı?

X