Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sen hamgi merkez dusunuyorsun
Ben ilkini samsun omü de yapmıştım canım ordan hiç memnun kalmadım mehmet hocaya gittiğimde ankaraya yeni yaptirmistik ilk tüp bebeği bi kaç ay bekleyelim yumurtalıkların kendine gelsin dedi bizde öyle ara verelim dedik biraz. Ama bende mehmet hocaya gidicem canım biraz daha kendimi toplamam lazım çok yoruldum psikolojik olarak üst üste 2 aşılama negatif sonuc 1 tüp bebek negatif sonuc çıkınca mafoldum

Haklısın canım sen genetik test yaptirmismiydin canim
Yaptirdim cnm genetik biyopsi hepsine bakildi seni cok iyi anliyorum bnde ist ank mekik dokudum 2yildir insan yipraniyo maddi manevi haliyle bnde kendimi hazir hssettigimde baslamk istiyorumm laparaskopi oldum.en son kendimi toparlmk istiyorim biraz mehmet hocayi zaten anlatmama gerek yok bakalim hayirlisi olsun ins hepimiz icin hic moralini bozma

Insallah canım Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin gerçekten çok zor insan psikolojik olarak çöküyo gerçekten. Üzüldüğüm nokta kimse şu sorununuz var demiyo hiçbişey yok diyolar ozaman sorun ne bunu kafam almiyo

Ne gerekiyosa baktirin hicbirsey atlanilmasn bence mehmet hocayla baslarsan konus herseye bakilsin bu sefer sadece cok yogunlar iste

Ne gerekiyosa baktirin hicbirsey atlanilmasn bence mehmet hocayla baslarsan konus herseye bakilsin bu sefer sadece cok yogunlar iste
Evet canım öyle yapicam tüplerden ameliyat olmuştum ondokuz mayıs üniversitesinde onu söyledim ameliyat raporlarını falan istedi benden. Bide yaz ya şimdi ondan da yoğunluk var canım

Evet canım öyle yapicam tüplerden ameliyat olmuştum ondokuz mayıs üniversitesinde onu söyledim ameliyat raporlarını falan istedi benden. Bide yaz ya şimdi ondan da yoğunluk var canım
Hayirlisi olsun ins guzel.olur hersey durumdan haberdar edrsin cnmm

yaaa herseferinde histereskopimi yaptırsak hocam diyorum gerek yok diyo benim genetik sonuçlarında pıhtılaşma bozukluğu çıktı bide en sonunda habersiz gidip yaptırcam keşke en baştan herşeye baksalar sonrasında maddi manevi daha çok yoruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…